Kitos veiklos

Festivalyje paskaitas ir užsiėmimus ves daugiau nei 70 profesionalių lektorių ir meistrų iš viso pasaulio. Visgi, programa po paskaitų nesibaigia – vakare jūsų laukia koncertai, teatriniai pasirodymai, šokiai Afrikos būgnų ritmu. Temstant žmonės rinksis prie laužo, kur po naktiniu dangumi skamba dainos, istorijos ir poezija. Kiekvieną vakarą galėsite išbandyti vis naują užsiėmimą, nes įsitraukti kvies naktiniai žygiai, kakavos ceremonija pievoje, lietuviškų rankdarbių dirbtuvės ir kiti kūrybiniai užsiėmimai kaip lipdymas iš molio, sapnų gaudyklių gaminimas, vaško žvakių liejimas.

Luis Paniagua

Luis Paniagua – muzikantas – kompozitorius – prodiuseris, gimęs 1957-aisiais. Nuo 1980-ųjų, atlikėjas nusprendė kurti savo unikalią kūrybą, atliekamą įvairiausiais pasaulio instrumenta, o dabar savo kelią Luis Paniagua dedikavo lyrai ir dainavimui. Iki dabar, kompozitorius išleido 16 albumų, o 2012-aisiais laimėjo pasaulio muzikos “Torchbearer” apdovanojimą. www.luispaniagua.com

Žiūrėti video

Jurgis Didžiulis

Uždarymo koncertas.

Mufrika

Edvardas Mufrika į Auksinę Girią atvyksta iš Zambijos, kad sužavėtų savo nuostabiai gražiu balsu, akomponuojamu „mbira“ instrumento garsais. „Mbira“, dar kitaip vadinamas kalimba – tai daugybė metalinių „dantelių“, pritvirtintų prie kietmedžio skydo. Mbiros muzika buvo naudojama jau prieš tūkstantmetį Zimbabvėje įsikūrusioje Šona gentyje. Ji gydė fizines ir dvasines negalias. Jos garsų pagalba buvo galima išsikviesti protėvių dvasias ir paveikti gyvuosius. Mbiros muzika yra lyg „telefonas kalbėtis su dvasiomis“.

Žiūrėti video

Sanvaja bendruomenė

Sanvaja - linksmi ir mylintys, todėl dalelę tos meilės nori pasidalinti su visais per muziką.
Tai nebus vien Muzika, tai bus interaktyvus pasirodymas, kurio metu Sanvaja kvies prisijungti dainuoti ir šokti visus žiūrovus. Vakaro siekiamybė išlaisvinti savo vidinį vaiką ir prisiminti vaikystę, tiesiog džiaugtis, juoktis ir šėlti. Sanvaja visų klausytojų prašo į koncertą atsinešti savo barškučius ir prisijungti prie muzikos fiestos.

Sangha

Sekmadienio vakarą girioje skambės seniausi klasikinės Indiškos muzikos sąskambiai RAGOS. Ilgą laiką praeityje RAGOS buvo grojamos tik šventyklose arba karalių rūmuose. Tikėta, kad RAGŲ sąskambiai yra šventi ir suderinti su gamta, Žeme ir Visata.
Šioje karališkoje kelionėje skambės gyva muzika, atliekama klasikiniais Indiškos muzikos intrumentais (bansuri fleita, tabla, tampura).

Yra legendų, kad senovės muzikantai šios muzikos deka galėdavo prišaukti lietų, uždegti ugnį, bendrauti su gyvūnais.

ॐ Adomas Tyloje - Bansuri fleita

ॐ Bernardas Janauskas - Tabla

ॐ Justina Kaminskaitė - Tanpura

Klausytis

David Lurey & Luis Paniagua

David Lurey – jogas įkvepiantis magiškomis kvėpavimo galios technikomis bei iššūkį metančiomis jogos Asanomis, kviečia pažinti natūralų širdies meilės būvį.
Luis Paniagua – kompozitorius, atlikėjas, mokytojas. Multi-instrumentalistas, pasaulio muzikos atlikėjas, įvaldęs daugybę muzikos instrumentų.
Šis švelniai derantis asmenybių junginys kvies pasinerti į meditatyvias melodijas, lydimas siekiu susiburti drauge bei atsiverti širdis nuglostančių garsų patyrimams.
www.findbalance.net
www.luispaniagua.com

Žiūrėti video

Monika Juškevičiūtė

Visa, kas supa aplink, kiekvienas garsas, jausmas, žodis, tyla. Visa yra mūsų vidinis orkestras. Mūsų asmeninės natos. Kiekvienas esame nuolatinėje, nesibaigiančioje muzikoje. Ji gydo, priartina prie Dievo ir uždega tikėjimo liepsną. Ta liepsna ateinu dalintis vieninteliu man suprantamu būdu. Minimalizmas ir erdvė, švelni elektronika ir moteriškai žemiškas visatos suvokimas. Aš ir tu. Monika Juškevičiūtė

Klausytis

Joseph Pepe Danza

Pepe – Urugvajuje gimęs muzikantas, šiuo metu rezidentuojantis Izraelyje. Dažnai vadinamas multi-instrumentalistu ir pasaulio muzikos įkūnytoju.
Savo muzikinę karjerą gitara Pepe pradėjo būdamas 8-erių, o sukakęs 13-os, jau buvo laikomas pusiau profesionaliu Pop ir Roko muzikos atlikėju.

Po ilgų klajonių po planetą gilinant muzikines žinias (djambe, gitara, šiakuhačis, sitãras, basurė ir kitais instrumentais), semiantis išminties Budizmo praktikose pietryčių šalyse Pepe buvo įvertintas daugybe apdovanojimų už pasirodymus, muzikos įrašus, muzikines kompozicijas teatrams bei dokumentiniams filmams.

www.pepedanza.com

Žiūrėti video

Massimo Kyo Di Nocera

Muzikantas – kompozitorius, kilęs iš Italijos. Massimo laiko save muzikos terapeutu jogos ir meditacijos kontekste. Koncerto tematika – muzikos terapija ir meditacija.
Muzikantu tapo praėjęs daugybę įvairių muzikos kultūrų, pradedant klasikine, eksperimentuojant elektroninės muzikos plotmėse, baigiant minkštais ir tvirtais sąskambiais. Jis yra įkūręs muzikinę grupę pavadinimu Music and Love.

Afrikos būgnai

Perkusijos studija Afrikos būgnai praėjusiais metais užkūrė tikrą vakarėlį festivalyje Masters of Calm šiais metais grįžta, kad vakarėlį pratęstų!!
Būgnai, šokiai ir dainos iš Vakarų Afrikos nepaliks abejingų ir visus įtrauks į vieną judesį!

Žiūrėti video

David Lurey

Mantrų bei gilių meilės dainų vakaras prie laužo su David Lurey.

Lukas Norkūnas

Jaukus vakaras prie laužo su dainų autoriumi ir atlikėju Luku Norkūnu, kuris praeitų metų pabaigoje išleido ir šiuo metu aktyviai akustiniais koncertais pristatinėja savo debiutinį albumą "(demo)" .

Autoriaus kūryba inspiruota bliuzo energetikos ir nuoširdumo, išjaustos muzikinės subtilybės bei folk muzikos atvirumo ir gyvenimiškos istorijos pasakojimų.
Savo dainose Lukas Norkūnas siekia suderinti emocinį krūvį, žodžių prasmingumą bei muzikinį išradingumą.

Klausytis

Taber Shadburne

Buvę pernai turbūt prisimena smagų vakar su radikalaus atvirumo mokytoju Taber Shadburne iš Amerikos. Puikiai įvakdęs ne tik instrumentinius gebėjimus, bet taip pat apsiginklavęs charizma jis užkurs akustinę gyvybinigą laužo dainų programą.

Žiūrėti video

Laurynas Žemaitis

Vakaras prie laužo su Laurynu. Jis yra garsų tyrinėtojas, gyvenimo fizikas ir keliautojas. Laurynas apie save: Mėgstu klausytis kaip tyla pavirsta garsu ir garsas ištirpsta tyloje. Garsų dermėje užsimezga įdomi gyvybės forma kuria vadinu muzika. Kviečiu į akustinės muzikos vakarą, kur garsas virs emocija, vaizdiniu, šviesa ir galiausiai viskas ištirps tyloje.

Vėtra Trinkūnaitė

Nuo vaikystės grodama kanklėmis ir dainuodama apeigų folkloro grupėje Kūlgrinda, Vėtra subrendo aplinkoje, kur senosios baltų tradicijos yra amžina turtinanti duotybė.
Apie dainininkę Vėtrą Trinkūnaitę Lietuvos klausytojai ir žiūrovai sužinojo pamatę ją dainuojant seriale „Vikingai" - jos balsas užbūrė garsaus serialo žiūrovus. Dainininkė autentiškas lietuviškas giesmes bei šiuolaikinės muzikos perkūrinius įsupa į pasaulio muzikos vėjus -protėvių giesmės, sklisdamos iš jaunų lūpų, sustiprina meilę savo kultūrai, suteikia stiprybės ir ramybės.

Žiūrėti video

Giedrius Karaliūnas

Pianisto ir muzikos kūrėjo Giedriaus Karaliūno koncertas. Giedrių muzika lydėjo nuo pat vaikystės. Jo muzika skamba festivaliuose, video projektuose, šiuolaikinio šokio spektaklyje "Jievaro tiltas".

Savo muzika Giedrius stengiasi perteikti neaprėpiamą gamtos grožį. Tai liudija šįmet išleistas albumas "Kaip pušys šoka". Autorius ypatingai mėgsta leisti laiką Lietuvos pušynuose, pajūryje. Įtaką daro kelionės, bendravimas su bendraminčiais, mėgiamos muzikos klausymas tokios kaip Ola Gjeilo, Nils Frahm, Olafur Arnalds, Debussy, ir daugelis kitų. Vakaro metu skambės kūriniai iš debiutinio albumo, o taip pat ankstesni Giedriaus kūriniai.

Klausytis

Kat Bumbul

Kat Bumbul (Sound Mysterium) – virš 10 metų dirba garso terapeute Londone, bet kiekvieną vasarą atvažiuoja į gimtąją Lietuvą pasibūti gamtoje. Kat daugiausia dirba su gongais, balsu ir senoviniais dainuojančiais dubenimis. Savo kolekcijoje sukaupė apie 100 dubenų, tame tarpe - retų ir unikalių. Kat žinių ir praktinių patarimų nuolatos semiasi iš garsiojo Franko Perio (Anglija), kuris senovinius dubenis tyrinėja virš 40 metų. Paskaita bei Muzika-meditacija su Kat dubenų kolekcija – puiki proga pasinerti į dvasinę kelionę po mistines Himalajų paslaptis.

Spektaklis "Vakaras P"

"vakaras P“ – tai 7 metus gyvuojantis pasirodymas,intensyvi poezijos, muzikos ir šokio valanda su pasirodymo kūrėjais ir aktoriais: Baliu Ivanausku, Artūru Dubaka ir Gintaro Grajausko poezija. Aktoriai jautriai dalinasi jiems artima poezija, bei savomis istorijomis.

„Bene geriausia, ką yra tekę matyti šiame žanre.“ – apie „vakarą P“ atsiliepia rašytojas Gintaras Grajauskas.

2018 metais Balys ir Artūras su šiuo spektakliu pėsčiomis perėjo Lietuvą, nuo Klaipėdos iki Vilniaus, ir aplankę 20 Lietuvos miestų ir miestelių tapo „Poezijos pavasario“ Laimono Noreikos geriausio aktoriaus - skaitovo prizo laureatais.

Žiūrėti video

Playback Theatre FINAL SHOW

Roman Kandybur & Daumantas - teatro vedliai. Aktoriai - festivalio svečiai visą savaitę paskaitų metu gvildenę aktorystės meną.

Pasakų vakaras su Justina

Stebuklingas pasakų vakaras prie laužo su Justina Kuckailiene Maslauskaite Pasakos - jos nei vaikams, nei ne vaikams... Pasakos yra išminties užraktai, jos parodo žmogaus dvasinę brandą, amžiaus tarpsnių perėjimus, šviesos ir tamsos santykį.

Spektaklis Žanas ir Beatričė

Carole Fréchette. "Žanas ir Beatričė"

33 dangoraižio aukšte gyvena jauna moteris, vardu Beatričė. Ji parašė skelbimą, kuriame nurodė, kad jauna paveldėtoja, niekada nieko nemylėjusi, ieško vyro ir žada atlygį tam, kuris ją sudomins, sujaudins ir suvilios. Štai pasirodo atlygių medžiotojas Žanas, pasiruošęs žūtbūt įvykdyti tris jam paskirtas užduotis. Beatričė siunčia jam sunkiausius išbandymus, kurių, pasak jos, įvykdyti neįmanoma.
Palaipsniui žaismingas siužetas perauga į gilią ir skausmingą dramą, apnuoginančią moterų ir vyrų santykių realybę. Tai spektaklis apie du žmones, paklydusius dvasinėje dykumoje, ieškančius šaltinio numalšinti begalinį tuštumos troškumą.

Vaidina:
Žanas - Dmitrijus Jarašius
Beatričė - Erika Kurlavičiūtė

Režisierius - Olegas Kesminas
Šviesų ir garso operatorius - Vilius Kalasūnas

David Salo Mind art

Kūrybiniai užsiėmimai su David

Daugiau informacijos

Deimantė Chna Tattoo

Nuostabi laikinų tatuiruočių meistrė. Tatuiravimas, tai jos asmeninė meditacijos forma, kuomet visas dėmesys ir visos mintys sutelkiamos tik į tuo metu atliekamą piešinį. Jau praeitais metais galėjote įsitikinti, kad ji gali nupiešti viską, nuo Masterių logotipo iki jūsų norimos svajonių tatuiruotės.
Jau septinti metai ji maišo ir kuria tik savo dažus iš natūralių ingridientų, kurie leidžia tatuiruotei jus džiuginti net apie dvi savaites.

Daugiau informacijos

PraVilo tempimo treniruoklis

Ant treniruoklio "PraVilo" tempiamas kūnas patiria trumpalaikius įtampos ir atsipalaidavimo pokyčius, kurie per trumpą laiką suteikia energijos aktyviai veiklai. Tempimas padeda gauti gilų teigiamą atsipalaidavimo poveikį nervams ir psichikai. Tokiu būdu, lengva atsikratyti ir psichinės raumenų įtampos pertekliaus.
Tempimo metu raumenyse atsiranda lengvas tempimo jausmas, be jokio skausmo. Pats tempimas turi būti tolygus, be didelių pastangų ir tik palaipsniui didinant įtempimą. Tempimas prasideda nuo kojų ir rankų palaipsniui pereinantis į stuburą.

Daugiau informacijos

Molio dirbtuvės

Nors dar tik pradeda gilintis į Keramikos subtilybes, Matas jau visa galva yra panėręs į šį meną. Keramika tai nuostabi, per amžių amžius egzistuojanti veikla, kuri ramina ir užpildo dvasią. Keramikoje susijungia visi elementai: molis iškasamas iš žemės, esant reikalui atgaivinamas vandeniu, vėjo ir saulės išdžiovinamas, galiausiai išdegamas ugnimi gaminys tampa baigtas. Kviečiame išbandyti save šioje džiaugsmą ir ramybę keliančioje srityje, minkyti, lipdyti, degti molį, o drąsiausiams ir pasimokinti žiesti.

Vyrų kalvė

Festivalyje kviesime į Whatansu kampelį pavadinimu Vyrų kalvė, kurioje veiks peilių dirbtuvės. Dirbtuvės skirtos norintiems savomis rankomis išbandyti amatą, kuriame susilieja keturios stichijos ir gimsta peilis, įrankis, ginklas. Sužinosite daugiau apie peiliadirbystę, istoriją ir berniuko įšventinimo į vyrus tradiciją. Nors peiliadirbystė yra nuo seno laikoma vyriška tradicija, į kalvę kviečiame ir moteris norinčias arčiau susipažinti su šia tradicija.

Veido puošyba

Rūta Toleikė puoš Masters of Calm atostogautojų veidus neįprastais ornamentais, kurie tikrai pagilins šventinę atostogų nuotaiką. Rūta yra vizažistė, kuri įkūrė pirmąją Lietuvoje “Cruelty-free” makiažo studiją, t.y. studiją, kurioje dirbama su kosmetika, kuri nėra testuojama su gyvūnais. Renginio metu Rūta puoš išskirtiniais festivalio makiažais bei stebins konkursais ir kitomis staigmenomis.

Daugiau informacijos

Autentiško ryšio žaidimai

Patirtiniai žaidimai, kurie padės geriau pažinti save bei kitą.
Kas Tu esi, kai laikaisi savo giliausių tiesų ir troškimų, o ne priimi sprendimus, stengdamasis gyventi tobulai, pagal savo ar kitų idealus?
Kas Tu esi, kai pradedi gyventi savo gyvenimą už to, kas skirstoma į gerą ir blogą?

Autentiško ryšio žaidimai - tai erdvė, kurioje gali kalbėti apie tai, ką paprastai esi linkęs pasilikti sau. Čia gali užduoti klausimus, kurie tau išties įdomūs, kad pajustum gilų pasitenkinimo ir atsipalaidavimo jausmą, kuris apima būnant tikru savimi.

Daugiau informacijos

Gėlių studija

Gėlių studija Pūkuotas vėjas Masters of Calm atostogautojus pakvies į gamtos meno kūrybines dirbtuves.
Mokysimės atrasti kintančių gamtos būsenų grožį, laikinumą ir branginti jaudinančių akimirkų įspūdį. Pastabumas leidžia žaisti aplinkos detalėmis ir jaustis puikiai, nes tai vyksta čia ir dabar, yra tikra, sava ir taip gerai pažįstama. Sukurta puošyba iš artimų sezonui gamtos medžiagų padovanos vientisumo ir tikrumo įspūdį.

„Pūkuotas Vėjas gėlių studija“ pomėgį pavertė darbu, o darbą – laisvalaikiu. Dirbtuves ves kūrybos vadovė ir įkūrėja Neringa Paukštytė-Simonavičė.

Daugiau informacijos

Rasoklė

Festivalio „Masters of Calm“ pievose susipažinsime su augalais esančiais po mūsų kojomis, patirsime alcheminį gėlių vandens/hidroliato distiliavimo procesą, iš įvairių lapų suksime „leliuką“ ir taip susipažinsime su arbatų fermentavimo eiga - taip užsiėmimą pristato Rasoklė. Seminaro metu visi keliaus į pievas bei miškus, patys ras žolynus, juos tyrinės ir atpažins gamtos dovanas.

Jau 8-nerius metus Rasoklė veda praktinius žoliavimo užsiėmimus šeimoms, vaikams, įvairiems žmonėms. Ji yra įsitikinusi, kad geriau vieną kartą PADARYTI, nei 5 kartus pamatyti ar 10 kartų perskaityti.

Daugiau informacijos

Dailės terapija

Spontaniškas piešinys — tarsi tiesos eliksyras. Jis iškalbingesnis nei tūkstančiai žodžių

Svarbu: dailės terapijai nereikalingi meniniai įgūdžiai bei gebėjimai. Patyriminis procesas paremtas spontaniška kūryba bei savirefleksija.
Visos priemonės kūrybai bus suteikiamos.

Užsiėmimus ves dailininkė, sertifikuota dailės terapijos praktikė, LSMU ir VDA dailės terapijos programos magistrantė Vaida Virbalaitė.

“Vis dar neatsistebiu gydančia kūrybos galia. Kūrybiniai procesai tarsi profesionali kambarinė idealiai sutvarko mūsų vidinius minčių, emocijų, jausmų kambarius, parodo reikiamus įėjimus ir išėjimus, grąžina optimalią, harmoningą psichoemocinę būseną, mažina skausmą.

Sveikatinimocentras.lt

Botatinių kvepalų dirbtuvės.
Dirbtuvių metu susipažinsime su medžiagomis - eteriniais aliejais, absoliutais, co2 ekstraktais. Meditatyviai uosime, kontempliuosime kokius prisiminimus ar emocijas sukelia skirtingas kvapas. Aptarsime kūrybines taisykles, kvapų komponavimą ir derinimą, estetines, aromaterapines, energetines savybes. Galiausiai kartu sukurtą kompoziciją įgyvendiname kvepalų buteliuke.

Kvapų Naktyse galėsite prisiliesti prie kvepalų kūrybos pradmenų, o norintys galės susikurti asmeninius kvepalus.

Daugiau informacijos

Miško cirkas

Miško cirkas – tai judesio ir džiaugsmo kupina erdvė, kurioje kiekvienas gali patirti savo vidinę pusiausvyrą, rankų miklumą, reakciją, dėmesio sutelkimą bei skaidymą. Miško cirko erdvė būna pilna gyvos muzikos, naujų patirčių bei pažinčių su savimi bei kitais. Kviečiami visi: maži ir dideli.

Studio Pop

STUDIO POP - tai tarpdisciplininė kūrybinė studija, kurioje dėmesys sutelkiamas į bendruomenės įgalinimą sprendžiant ekologinius klausimus. Miestų ir kaimo vietovių erdvines problemas ši iniciatyva sprendžia interaktyvių paslaugų kūrimo ir pakartotinio panaudojimo (pakartotinio naudojimo, perdirbimo ir atkūrimo) principais, suteikiant galių kūrybinėms bendruomenėms, saugant aplinką ir stiprinant bendradarbiavimą. Masters of Calm metu vyks kūrybinės dirbtuvės, kurių metu galėsite pasigaminti iš plastmasės įvairių gaminių: penalų, kosmetinių, piniginių.

Daugiau informacijos

Gyvenimo harmonija su bitėmis: bitininkystė ir apiterapija

"Api Harmonia" - gal tai TAVO gyvenimo harmonija... su bitėmis?! Atsidarę tikrą avilį, sužinosime api-terapijos paslaptis, degustuosime bičių produktus, aiškinsimės kiekvieno jų gydomąsias savybes. Pažinsime unikalią, per tūkstančius metų nepakitusią Žemės bendruomenę - bičių šeimą. Tavęs lauks ir kūrybinės dirbtuvės, kurių metu gamtos puošmenos ir bičių vaškas virs kai kuo, skleidžiančiu šviesą ir šilumą. Tad ateik ir sužinok, kokia ji - bičių gyvenimo filosofija? Bus įdomu visiems - ir vaikams, ir suaugusiems.

Daugiau informacijos

Gėlių gatvės keramika

Keramikos personalizavimo dirbtuvės - tai atpalaiduojanti, smagi pramoga, nereikalaujanti jokių keramikos žinių ar meninių sugebėjimų. Ant išsirinkto molio gaminio galėsite užsirašyti mėgstamą frazę ar palinkėjimą, nupaišyti piešinį ar tiesiog nusplavinti jį įvairių spalvų iglazūromis. Tai tobula proga pagaminti festivalyje dovaną!
Dekoruotą gaminį mes išdegsime pečiuje ir taip jis taps ilgaamžiu ir funcionaliu. Gaminius, paruoštus naudojimui, atsiimti galėsite po savaitės iš keletos lokacijų. Visą info suteiksime dirbtuvių metu.

Daugiau informacijos

Cianotipija

Cianotipijos procesas yra saugus bei atraktyvus įvairaus amžiaus dalyviams. Užsiėmimų metu supažindinama su cianotipijos istorija, panaudojimo galimybėmis. Užsiėmimų nauda:
Kūrybiškai praleisime laiką
Susipažinsime su cianotipijos procesu
Pasigaminsime vienetinių rankų darbo fotografinių atspaudų,
Naudojamos medžiagos: Akvarelinis popierius, medvilniniai audiniai, mediniai bei kiti vandenį įgeriantys ir vandens nebijantys paviršiai. Atvaizdams išgauti galima naudoti viską - smulkūs, didesni buitiniai daiktai, trafaretai, žaislai, negatyvai...

Daugiau informacijos

Anshu Singh

Magiška ritualinė vakaro ceremonija su tikra balietiška kakava. Festivalyje turėsime dvi kakavos ceremonijas - There is nothing but Love bei The Pleasure of Life.

Žiūrėti video

Kat Bumbul

Kat Bumbul (Sound Mysterium) – virš 10 metų dirba garso terapeute Londone, bet kiekvieną vasarą atvažiuoja į gimtąją Lietuvą pasibūti gamtoje. Kat daugiausia dirba su gongais, balsu ir senoviniais dainuojančiais dubenimis. Savo kolekcijoje sukaupė apie 100 dubenų, tame tarpe - retų ir unikalių. Kat žinių ir praktinių patarimų nuolatos semiasi iš garsiojo Franko Perio (Anglija), kuris senovinius dubenis tyrinėja virš 40 metų. Paskaita bei Muzika-meditacija su Kat dubenų kolekcija – puiki proga pasinerti į dvasinę kelionę po mistines Himalajų paslaptis.

Vakarinė OM meditacija

Mantros - tai stiprus instrumentas savęs perprogramavimui.
Tai priemonė "išsivalyti" savo protą, kalbą, kūną.
Mantra <> skaidrina protą, atidaro energetinius kanalus ir stiprina gyvybinę energiją, išplečia ir valo aurą. Ji nuramina ir suteikia jėgą viskam, į ką yra nukreipta.
Visus dalyvius ši meditacija pakvies susikoncentruoti ir kartu dainuojant šią mantrą nuraminti protą bei atsipalaiduoti.

Whatansu naktinis žygis

Whatansu patyriminių stovyklų veteranai pačius drąsiausius kvies į naktinį žygį pripildytą dar nepatirtų išgyvenimų

Daugiau informacijos

Gongų naktis

Danguje stojus jaunačiai, Auksinę girią nakčiai užpildys gongų vibracijos.
Gongų naktis – kas tai? Tai visą naktį trunkančios maudynės gongų garsų gaudesyje, kurios metu per meditacinę būseną ar tiesiog saldžiai įmigę, panyrame gilyn į save patirdami svaiginančią kelionę pasaulio suvokimo link.
Kaip tai veikia? Gongų garsai ir skambesiai veda į atsipalaidavimą, o per tai – į kitokią sąmonės būseną, - sako gongų specialistas, jogas ir dvasinių praktikų žinovas Vyrenijus Adrijauskas. Garso vibracijos harmonizuoja, išlaisvina iš baimių ir gelbsti nuo nerimo.
Tai visiems be išimties tinkanti terapijos forma, todėl įsisupę į šiltas antklodes atsiversime magiškoms garso vibracijoms nakties miško apsuptyje.

Autentiško ryšio žaidimai

Patirtiniai žaidimai, kurie padės geriau pažinti save bei kitą.
Kas Tu esi, kai laikaisi savo giliausių tiesų ir troškimų, o ne priimi sprendimus, stengdamasis gyventi tobulai, pagal savo ar kitų idealus?
Kas Tu esi, kai pradedi gyventi savo gyvenimą už to, kas skirstoma į gerą ir blogą?

Autentiško ryšio žaidimai - tai erdvė, kurioje gali kalbėti apie tai, ką paprastai esi linkęs pasilikti sau. Čia gali užduoti klausimus, kurie tau išties įdomūs, kad pajustum gilų pasitenkinimo ir atsipalaidavimo jausmą, kuris apima būnant tikru savimi.

Daugiau informacijos

Miško cirkas

Miško cirkas – tai judesio ir džiaugsmo kupina erdvė, kurioje kiekvienas gali patirti savo vidinę pusiausvyrą, rankų miklumą, reakciją, dėmesio sutelkimą bei skaidymą. Miško cirko erdvė būna pilna gyvos muzikos, naujų patirčių bei pažinčių su savimi bei kitais. Kviečiami visi: maži ir dideli.

Vakarinės refleksijos

Ilgamečiai “Jaunimo linijos” savanoriai, nepaliaujantys mokytis, siūlo drauge sustoti ir patirynėti festivalyje įgytą patirtį. Skirdami laiko refleksijai, galėsite pažvelgti į save iš šalies. O tai padės įsivertinti sau naudingas žinias ir patyrimus, suprasti savo išgyvenimus bei įsivardinti kilusias emocijas. Kartu turėsite galimybę ugdyti gebėjimą reflektuoti, kuris pasibaigus “Masters of Calm” nuotykiui ir toliau padės pritaikyti bei auginti parsivežtas patirtis savo gyvenime.

Jaunimo linija – viena didžiausių Lietuvoje veikiančių nemokamos emocinės paramos telefonu ir internetu tarnyba. Nuo 1991 metų veikiančioje tarnyboje dirba apie 350 savanorių.

Daugiau informacijos

Išdrįsk pradėti istorijų vakarai

IŠDRĮSAU PRADĖTI istorijų vakare išgirsime realias žmonių istorijas, kaip jiems pavyko įgyvendinti pokyčius (profesiniame ar asmeniniame gyvenime), su kokiais iššūkiais jie susidūrė, kur sėmėsi stiprybės ir kokius žingsnius darė, kad įgyvendintų užsibrėžtus tikslus.
Vakaro iniciatoriai

IŠDRĮSK PRADĖTI – pokyčių iniciatyva, per kelis metus įkvėpusi daugiau nei 3000 nuostabių moterų iš visos Lietuvos ir už jos ribų. Jos misija – sukurti erdvę pokyčiams. Projektas organizuoja metines pokyčių konferencijas, meetup‘us ir kitus renginius, kurių tikslas – padrąsinti imtis asmeninių ir profesinių pokyčių ir taip kurti savo laimę ir sėkmę.

Daugiau informacijos

Gyvenimo harmonija su bitėmis: bitininkystė ir apiterapija

"Api Harmonia" - gal tai TAVO gyvenimo harmonija... su bitėmis?! Atsidarę tikrą avilį, sužinosime api-terapijos paslaptis, degustuosime bičių produktus, aiškinsimės kiekvieno jų gydomąsias savybes. Pažinsime unikalią, per tūkstančius metų nepakitusią Žemės bendruomenę - bičių šeimą. Tavęs lauks ir kūrybinės dirbtuvės, kurių metu gamtos puošmenos ir bičių vaškas virs kai kuo, skleidžiančiu šviesą ir šilumą. Tad ateik ir sužinok, kokia ji - bičių gyvenimo filosofija? Bus įdomu visiems - ir vaikams, ir suaugusiems.

Daugiau informacijos

4 stichijų labirintas

Unikalus ir analogų pasaulyje neturintis labirintas sukurtas Whatansu ir Auksinės Girios komandos (psichologai, koučeriai, sociologai, mokytojai, orientacininkai). Projektą įgyvendinti prireikė daugiau kaip metų, sudarinėjant užduotis strategijas ir veikimo mechanizmus. Šiuo metu labirintas užima vieną kvadratinį kilometrą. Jis neturi sienų, teritorijos ribinių žymėjimų.
Labirinto paskirtis - atsakyti į Tau rūpimą klausimą, kuriam šiandien sprendimo neturi.

Daugiau informacijos

Lindyhop pamoka
Filmų vakaras