Skip to main content

Apie festivalį

Apie festivalį
Kas, jeigu nuotykis gamtoje padėtų atrasti atsakymus į svarbiausius klausimus?

Ar tiki, kad darnus, džiaugsmingas ir visomis prasmėmis PILNAS gyvenimas iš tikrųjų egzistuoja? Į 9 įsimintiniausias vasaros dienas sutalpinome praktikas, paskaitas ir patirtis, kurios leis paragauti pilnatvės jausmo ir pažinti save. Todėl iš festivalio išvažiuosi lyg po retrito – pailsėjęs, įsikvėpęs ir artimesnis pats sau.

Susipažink su programa

Festivalis šeimoms ir kiekvienam

Festivalis prasidėjo nuo vieno žmogaus, ieškančio kažko daugiau – vidinės laimės, pilnatvės, dvasingumo. Per trylika metų išaugome į tūkstančius dalyvių sutraukiančią šventę, subūrėme bendruomenę ir tapome sąmoningo gyvenimo būdo traukos centru Lietuvoje. Mūsų tikslas – pakviesti žmones atrasti gilesnį ryšį su savimi ir kitais.

Masters of Calm – tai pasaulis, pilnas žinių, kultūrų, religijų, patirties ir ramybės. Kasmet čia susirenka geriausi vietiniai bei užsienio saviugdos meistrai ir dalinasi savo žiniomis, kurios gerina gyvenimo kokybę ir stipriną bendražmogišką ryšį. Kiekvienas atvykęs randa sau veiklą, nesvarbu, atvyksta su draugais, partneriu ar vienas.

Festivalis yra nuostabi vieta ir šeimos atostogoms. Tam, kad jos būtų išskirtinės ir jose pailsėtų visi, ne tik vaikai, – daug dėmesio skiriame vaikų užimtumui. Paskaitų suaugusiems metu vaikus prižiūrės ir užims patyrę vadovai bei festivalio savanoriai.

Žiurėti video
Masters Of Calm Masters Of Calm

Meditacija.
Sąmoningumas.
Joga.

Kokių atostogų nori šiemet? Nori poilsio, gamtos, įkvėpimo, nuotykių, prasmingai praleisto laiko? Svajoji apie atostogas savo kūnui, protui ir sielai?

Masters of Calm primins, kad darnus, džiaugsmingas ir visomis prasmėmis PILNAS gyvenimas iš tikrųjų egzistuoja! Čia gali suderinti kokybišką poilsį gamtoje ir savęs pažinimą. Tai – tarsi saviugdos retritas ar laisvalaikio stovykla, kurios trukmę ir programą pasirenki pats. Atvyk  3, 5 arba visoms 9 dienoms.

Kas Tavęs laukia? Joga, mankšta ar meditacija ryte, paskaitos ir praktikos dienos metu, šokiai, dirbtuvės ar pašnekesiai vakare prie laužo. Daugiau kaip 70 mokytojų, 140 paskaitų ir patyrimų, 20 skirtingų jogos rūšių, meditacijų, gausybė sąmoningumo praktikų, kūrybinių dirbtuvių bei lauko pramogų! O vakarais – net 4 keturios kultūros erdvės, kuriose vyks koncertai, šokiai, vakaro pramogos, degs laužai.

Atrask programoje

Kodėl verta atvažiuoti?

 • Čia tapsi ATVIRESNIS su kitais ir savimi.
 • Gausi įrankius kurti džiugesnę kasdienybę ir geresnius santykius.
 • Susipažinsi su pozityvia ir priimančia bendruomene, kurioje jauku ir saugu būti savimi.
 • Patirsi, ką reiškia tirštas nuotykių, spalvų ir emocijų gyvenimas.
 • Pabėgsi į kitą realybę nuo rutinos ir darbų.
 • Atsipalaiduosi įspūdingos gamtos apsuptyje, prie skaidraus Asvejos ežero.

Čia dingsta laikas ir per dieną įvyksta tiek daug, kad sunku patikėti, jog tai – tos pačios 24 valandos.

Pabėgimas į gamtą

Šiame pabėgime gali dalyvauti vienas arba pasiimti pačius brangiausius žmones. Gali pirmą kartą išbandyti jogą, meditaciją, arba dalyvauti įvairiose treniruotėse ir dirbtuvėse pažengusiems. Gyventi palapinėje, įsikurti kemperyje, pažinti tvaraus gyvenimo būdą, patirti džiaugsmą ir apsvaigti nuo gamtos bei paties gyvenimo grožio.

Išsiilgusiems atostogų

Draugams

Paskaitos – tai dar ne viskas!

Kodėl Masters of Calm yra fantastiška vieta draugų kompanijoms? Nes čia laukia tokia įvairi ir plati programa, kad kiekvienas tikrai ras kažką savo širdžiai. Nereikės galvoti apie maistą, galėsite tiesiog mėgautis vienas kito draugija ir kartu išmėginti naujas veiklas, kurios praturtins Jūsų santykį. Pramogos ir malonumai čia tyko nuo ryto iki vakaro. Legenda sako, kad būtent dėl jų 15 minučių kelias iki palapinės gali užtrukti iki 3 val.

Šeimoms

Kada paskutinį kartą jautėte, kad per atostogas viskuo pasirūpinta? Maistu, programa ir net vaikų užsiėmimais...

Festivalyje organizuojame atskiras veiklas 3-12 metų vaikams ir 13 – 18 metų paaugliams. Paskaitų suaugusiems metu vaikus prižiūrės ir užims patirtinių stovyklų Whatansu vadovai. Tad laiką galėsite leisti be vaikų – beliks ramiai užsiimti saviugda ar tiesiog skaityti knygą hamake.

Tris kartus per dieną Jūsų laukia kelių skirtingų patiekalų maistas, o mažiesiems – specialus vaikų stalas su vaikišku maistu. Gyvenimo nuotykį palapinėje palengvins mūsų sumeistrauti šilti lauko dušai.

Poroms

Ieškai idėjų, ką nuveikti kartu, kad būtų ne tik smagu, bet ir sustiprintų santykį, o galbūt net padėtų susitvarkyti tai, kas santykiuose stringa?

Dar pameni, kaip stipriai pilve plaka drugeliai, kai su savo antrąja puse sieki kažko kartu? Tarsi susitikus pirmą kartą! Atraskite praktikas, paskaitas ir užsiėmimus, kurie padės geriau suprasti vienas kitą. Ilsėkitės specialiose vyrams ir moterims pritaikytose SPA programose. Siekiame, kad Masters of Calm festivalyje turėtumėte visas galimybes augti, svajoti kartu ir tapti savo santykių Masteriais.

Vieniems net įdomiau

Kiek kartų atsisakei kelionės ar renginio, nes neradai, kas važiuotų kartu?

Laukti nebūtina – atvykus vieniems nutinka didžiausias nuotykis. Vieni susiranda naujų draugų, kiti įsimyli, bet VISI būtinai atranda kažką svarbaus apie save. Trumpai tariant – nėra priežasties atsisakyti tokio patyrimo!

Tiesiog neįmanoma festivalyje jaustis vienišu. Neturi kaip atvažiuoti? Festivalio dalyviai mielai paveža vieni kitus iki festivalio, o kelionės metu taip susidraugauja, kad net tampa palapinių kaimynais! Šiam tikslui, artėjant festivaliui, sukuriame specialią važiuoju-vežu grupę.

Mes viskuo PASIRŪPINOME.
Tau tereikia atvykti!

Į bilieto kainą įskaičiuota viskas, ko reikia patogioms ir įsimintinoms atostogoms!

 • Paskaitos ir seminarai
 • Maitinimas tris kartus per dieną (šiltas, sotus, spalvotas vegetarinis maistas)
 • Vakaro koncertai ir kultūrinė programa
 • Vaikų priežiūra
 • Vieta automobiliui
 • Vieta palapinei
 • Lauko pramogos ir poilsio erdvės
Atrask programoje

Paragauk tobulėjimo pilnų atostogų, kai vienintelė užduotis – tai pasirinkti į kurią paskaitą, praktiką ar pramogą nueiti šiandien.

Bilietai