Apie festivalį

Kas jeigu nuotykis gamtoje jums padėtų rasti atsakymus į svarbiausius klausimus?

Ar tiki, kad darnus, džiaugsmingas ir visomis prasmėmis PILNAS gyvenimas iš tikrųjų egzistuoja? Į 10 įsimintiniausių vasaros dienų sutalpinome praktikas, paskaitas ir patirtis, kurios leis paragauti pilnatvės jausmo ir pažinti save. Todėl iš festivalio išvažiuosi pailsėjęs, įsikvėpęs ir labiau savimi.

Atrask programoje

Patirtis.
Atsakymai.
Ryšys.

Festivalis prasidėjo nuo vieno žmogaus, ieškančio kažko daugiau, dvasinio kelio, mokytojo. Per dešimt metų išaugome į tūkstančius dalyvių sutraukiančią šventę, subūrėme bendruomenę ir tapome sąmoningo gyvenimo būdo traukos centru Lietuvoje. Mūsų tikslas - pakviesti žmones atrasti gilesnį ryšį su savimi ir kitais, todėl sukūrėme erdvę, kurioje padedame vieni kitiems augti.

Ko šiuo metu Tau trūksta iki pilnatvės jausmo? Poilsio, įkvėpimo, naujos motyvacijos, draugų, laimės, darnių santykių, nuotykių?

Darnus, džiaugsmingas ir visomis prasmėmis PILNAS gyvenimas iš tikrųjų egzistuoja! Į 10 įsimintiniausių vasaros dienų sutalpinome praktikas, paskaitas ir patirtis, kurios leis paragauti pilnatvės jausmo, rasti bendraminčių, geriau pažinti save ir kokybiškai pailsėti.

Atrask programoje