Skip to main content

Čia rasi viską apie festivalio vietą, patogumus ir vaikų erdves. O jei jau esi girioje, aplankyk infopunkto namelį – kur nuolat rasi savanorius, galinčius atsakys į rūpimus klausimus

Masters of Calm festivalio vieta Auksine gira Asvejos regiono parko pušyje

Vieta

Festivalis vyks Auksinėje girioje – šalia Asvejos ežero įkurtoje unikalių patirčių erdvėje, tapusioje tikrais Masters of Calm namais. Čia ošia Asvejos regioninio parko pušys, karaliauja žaluma ir tyras oras, kvapą gniaužia netikėtos ir patogios erdvės mokymams, blaivioms šventėms ir naujiems atradimams, o visas jusles glosto subalansuotas maistas.

Bet kuriuo metų laiku Auksinėje girioje rasi didžiausią sapnų gaudyklę,  milžino kėdę, meilės taką.

Mes mylime gyvūnus, tačiau saugodami festivalio teritoriją bei čia laisvai po pievas lakstančius vaikus, basakojus suagusius, alergiškus žmones, prašome nesivežti augintinių į festivalį.

Maistas ir vanduo

Į bilieto kainą įskaičiuotas maitinimas 3 k. / dieną: pusryčiai, pietūs ir vakarienė. Mėgausies karštu, sveiku, sočiu ir įvairiu (vegetarišku arba veganišku) maistu. Maisto dalijimas vyks programoje numatytu laiku ir truks valandą, tad valgyti kviečiame ateiti laiku.

Mes puoselėjame ekologines idėjas, todėl prašome visų dalyvių atsivežti savo indus: lėkštę, dubenėlį, puodelį ir šaukštą, kuriuos po valgio galėsi patogiai išsiplauti mūsų suregztoje didžiulėje indų plovimo kriauklėje. Festivalio teritorijoje geriame vandenį iš čiaupų, iš kurių teka gręžinio vanduo. Tad pasiimk gertuvę, kurią bet kada galėsi pasipildyti.

Masters of Calm dalyvio rankose laiko dubenėlį salotos ir puodelį
Masters of Calm dalyve maudosi Asvejos ežere

Higiena

Festivalio teritorijoje rasi biotualetus. Jie bus patogiai išdėstyti tiek miegamojoje, tiek „veiksmo“ erdvėse. Festivalis garsėja itin švariais tualetais, kuriuose šviesu ir sutemus.

Indus plauti galėsi specialiai tam paruoštoje didelėje indų kriauklėje, o praustis – mūsų geradarių suręstuose ŠILTUOSE lauko dušuose su vaizdu į pušų viršūnes.

Norinčių atsigaivinti lauks didžiulis ir skaidrus Asvejos ežeras. Ežerą prašome gerbti ir praustis jame be prausiklių, muilo ir šampūnų, net jeigu tai yra ekoprodukcija.   

Gyvenimo sąlygos

Festivalyje bus atskirta gyvenamoji erdvė, kurioje galėsi pasistatyti savo atsivežtą palapinę. Turi palapinę, bet nežinai, kaip ją pasistatyti? Mūsų geradarių komanda su džiaugsmu Tau padės tai padaryti! Tik paprašyk, ir jie atskubės į pagalbą.

Turi kemperį? Nuostabu! Gali atvažiuoti su juo ir gyventi kaip namie. Turime dvi kemperiams skirtas stovėjimo vietas: viena – nemokama vieta ant ežero kranto šalia automobilių parkingo (kitoje kelio pusėje), o VIP kemperių zonos ieškokite prie pat festivalio vartų (1 diena – 100 Eur, 3 dienos – 200 Eur, 5 d. – 250 Eur, 9 d. – 400 Eur.) Norint rezervuoti vietą reikia užpildyti anketą: https://forms.gle/A7To31ZWF7kaziwh6 ir susisieksime su jumis. Svarbu žinoti: galimybės pasijungti elektrą ir vandenį prie kemperio nebus.

Nori nakvoti ne palapinėje? Visi Auksinės girios nameliai jau rezervuoti, bet susisiek el. p. [email protected] ir mes nukreipsime Tave į netoliese įsikūrusias  sodybas. 

Žinoma, visada turi galimybę nakvoti hamake!

Masters of Calm festivalio dalyviai sėdi ant rąstų gamtoje
Masters of Calm – blaivus ir visai šeimai draugiškas festivalis, todėl prieš atvažiuodamas būtinai perskaityk mūsų taisykles. Čia rasi informaciją ir apie augintinius bei gamtos tausojimą.
Festivalio taisyklės

Whatansu vaikams ir paaugliams

vaikas zaidzia su muilo burbulais Masters of Calm festivalyje

Vaikų pieva

Vaikų pieva – tai festivalio Masters of Calm vaikų karalystė!

Dienos stovyklos principu veikiančia erdve rūpinsis kviestiniai lektoriai, vaikų edukatoriai bei festivalio savanoriai. Jūsų vaikai bus ne tik saugūs, bet ir prasmingai užimti: galės įsitraukti į lauko žaidimus, nuolat veikiančias kūrybines dirbtuves, judesio, šokio, garso, teatro, menines veiklas, užsiėmimus, kurie žaidimo forma padės pažinti tvarką, emocijas, dėkingumą, lavins kūrybiškumą bei daugybę kitų įgūdžių.
Vaikų pievoje trumpam apsigyvens Fėjų slėnio fėjos, Pepė Ilgakojinė, džiugins magiški garsai, pasakos, spalvos, nuotykiai bei atradimai.

Erdvėje bus įrengtos vietos ir savarankiškiems žaidimams: Hobito namelis ir namelis medyje, požeminis paslapčių bunkeris, smėlio dėžė ir virtuvėlė, teatriukas, piratų laivas, sūpynės, karstynių tinklai bei hamakai, jei kartais kiltų noras snūstelti popiečio miegelio po gražiausia girios pušimi.

Vaikų pieva skirta 312 metų vaikams, tačiau yra atvira prisijungti visiems norintiems. Dienos stovykla veikia festivalio paskaitų metu. Kitu laiku erdvė yra atvira ateiti žaisti vaikams kartu su suaugusiais.

Vaikų pievos programą rasi čia.

D.U.K
paauglis žongliruoja kamuoliais Masters of Calm festivalyje

Paauglių džiunglės

O kas, jei šiemet vietoj vasaros stovyklos pasirinktum festivalį?

Masters of Calm festivalyje atskira programa paaugliams ir jaunimui (1318 m.)! Čia į savęs ir kito pažinimo nuotykius lydės patyrę Lietuvos ir užsienio lektoriai.

Kalbėsimės apie svarbiausius dalykus pasaulyje: apie tai, ko nedrąsu paklausti suaugusiojo, apie laisvę būti savimi, meilę, nerimą, apie santykius su tėvais, draugais, apie svajones ir ateities pasirinkimus. Keliausime į žygį, daug juoksimės, žiūrėsime į akis ir susirasime naujų draugų. Neabejok tai bus geriausias šios vasaros nuotykis! 

Visą programą rasi čia.