Ką turėčiau pasiimti su savimi?
 • Palapinę
 • Miegmaišį ir kilimėlį (labiausiai tinkamas su impregnuotu nuo drėgmės paviršiumi). Rekomenduojam: palapinėje per visą plotą patiestas patiesalas sukuria jaukesnį namų jausmą;
 • Gertuvę ar buteliuką vandeniui;
 • Dvi poras patogių batų (viena pora ant kojų, kita – kuprinėje) ir botus
 • Lietpaltį ir/ar lengvą vasarinę striukę;
 • Patogius drabužius;
 • Sportinę aprangą ir kilimėlį mankštoms;
 • Rankšluostį;
 • Higienos priemones. Mylim ir saugome gamtą: kviečiame įsigyti jai nekenkiančias, ekologiškas priemones, kuriomis galėsite naudotis festivalio dušuose. Ežero vandeny nenaudojame jokių priemonių;
 • Kremą nuo saulės;
 • Kepurę ar skarelę nuo saulės;
 • Žibintuvėlį;
 • Lengvus nedūžtančius indus: dubenėlį, puodelį, šaukštą, šakutę;
 • Maudymosi kostiumėlį ar kostiumą;
 • Ausines (tiem, kuriems reikės vertimo iš anglų kalbos – bus sinchroninis vertimas);
 • Užrašų knygelę ir rašiklį;
 • Rūbus holi šventei – tokius, kurių negaila ištepti spalvotais dažais. Iš patirties sakome – geriausi Holi šventėje atrodo balti rūbai:) Jei Jūsų plaukai dažyti šviesiais plaukų dažais, Holi milteliai gali užsilikti ilgesniam laikui, tad geriau pasiimkite kokią nors skarelę. 
 • Festivalio teritorijoje uodų NĖRA! Tačiau už festivalio ribų be specialių priemonių bus sunku išgyventi (Veiksmingiausia jų – marškinėliai ilgomis rankovėmis ir ilgos kelnės);
 • O svarbiausia, į festivalį atsivežkite atvirumą pokyčiams, žinioms, bendravimui ir nuoširdumui.
Kaip turėčiau planuotis paskaitas?

Didžioji paskaitų dalis (90%) vyksta be išankstinės registracijos, tad galite laisvai eiti į bet kurią pasirinktą paskaitą. Registracija vyksta tik į tas paskaitas, kuriose gali dalyvauti ribotas skaičius žmonių – programoje jos bus pažymėtos raide “R”. Į jas užsiregistruoti galėsite Info punkte, atvykę į festivalį, ne anksčiau nei dieną prieš vykstančią paskaitą

Kaip išsirinkti, į kurią paskaitą eiti?

Mūsų Facebook ir www.mastersofcalm.lt puslapiuose galite sekti visą informaciją apie mokytojus ir jų vedamas paskaitas. Likus savaitei iki festivalio programą galėsite patogiai parsisiųsti į savo telefonus. Kiekvieną dieną po pusryčių ir po pietų vyks mokytojų prisistatymai, kurių metu jie trumpai papasakos apie save ir vedamą užsiėmimą. Taip pat galite užsukti į Info punktą, kur savanoriai mielai papasakos viską, ką žino apie užsiėmimus ir mokytojus. Taigi, informaciją galite gauti labai įvairiais būdais, beliko tik paklausti savęs – o kas man svarbu, ko aš noriu išmokti?

Kaip registruotis į asmenines konsultacijas?

Registracijos į asmenines konsultacijas vyksta Info punkte – Jums padės savanoriai. Aplankę juos taip pat galėsite daugiau sužinoti apie konsultacijas, masažus ir kitas asmenines praktikas.

Ar galiu grąžinti bilietą?

Jei renginys vyksta nustatytu laiku ir vietoje, bilietai negrąžinami. Kviečiame rasti draugą ar nepažįstamą atradėją, kuris mielai bilietą iš Jūsų perpirks! Asmeninė arba Masters of Calm Facebook paskyra padeda greitai perleisti bilietą kitam atostogautojui.

Kas įeina į bilietą?
 • Visos paskaitos.
 • Skirtingos rytinės mankštos bei meditacijos.
 • Visos dienos maitinimas (pusryčiai, pietūs, vakarienė). Valgiai – vegetariški, veganiški.
 • Didžioji dalis festivalyje vykstančių pramogų (labirintas, sporto žaidynės, karstynės ir t.t.).
 • Kultūrinė festivalio programa, alternatyvios veiklos, teminiai vakarai prie laužo.
 • Vieta palapinei.
 • Vieta automobiliui arba kemperiui.
 • Šilti lauko dušai bei švarūs biotualetai.
 • Galimybė vienoje vietoje susitikti su patyrusiais savo srities specialistais.
Kaip galėčiau festivalyje prekiauti savo gaminiais?

Festivalyje prekiauti kviečiame amatininkus, menininkus, rankdarbių mėgėjus, išmanių idėjų įgyvendintojus, visu, kas atitinka festivalio vertybes ir nėra susiję su maistu. Jūsų laiškų su nuorodomis lauksime join@mastersofcalm.lt

Koks bus maitinimas?

Karštas, sveikas, įvairus. Visada galite pasirinkti vegetarišką arba veganišką versiją. Valgysime visi kartu, todėl maisto dalinimas vyks programoje numatytu laiku tris kartus per dieną – pusryčiai, pietūs, vakarienė. Maisto dalinimas vyksta valandą, tad valgyti kviečiame ateiti laiku.

Noriu vesti paskaitą, užsiėmimą, mankštą – ką turiu daryti?

Laiške trumpai aprašykite savo patirtį, kokį užsiėmimą norite vesti, galite pridėti nuorodų, kur galime pasiskaityti apie užsiėmimą plačiau ir atsiųskite mums paštu mokytojai@mastersofcalm.lt

Ar galiu atsivežti augintinį?

Bendru sutarimu dėl švaros, tvarkos, saugumo, augintinių ir kaimynų gerovės, prašome palikti savo keturkojus draugus prižiūrėti tiems, kuriais pasitikite ir nesivežti augintinio į festivalį.

Apgyvendinimas festivalyje

Festivalyje bus atskirta gyvenamoji erdvė, kurioje galėsite pasistatyti savo atsivežtą palapinę. Turite palapinę bet nežinote kaip ją pasistatyti? Mūsų komanda su džiaugsmu jums padės tai padaryti, tik paprašykite ir atskubėsime į pagalbą:) Turite kemperį? Nuostabu, vadinasi galite atvažiuoti su juo į festivalį ir gyventi beveik kaip namie – kemperį pasiparkuoti galėsite be papildomų mokesčių. Elektros ir vandens pajungimu prie kemperio neaprūpiname. Jeigu norite gyventi ypatingai patogiai – galite rezervuoti lovą ar visą kambarį mediniuose namukuose, kuriuose yra visi patogumai. Miegamų vietų vos 100, tad norintys paskubėkite (Šiuo metu vietų Auksinės girios nameliuose nėra). Namelių rezervacija: dovile@mastersofcalm.lt Dar yra likusios kelios vietos aplinkinėse sodybose, kuriose galite rezervuoti kambarį ar lovą. Taip pat šiais metais yra galimybė nuomotis palapinę Regatta miestelyje, kurios jau bus įrengtos su miegmaišiais bei kilimėliais ir pastatytos Jums atvykus. Pasirinkti galima 2-vietes, 3-vietes, 4-vietes. Na ir aišku, visad yra galimybė nakvoti po žvaigždėtu dangumi:) Sugulę po medžiu, pievoje ar pasikabinę hamaką tarp medžių – bendraminčių giedrą naktį tikrai rasite!

Kaip galėčiau savanoriauti arba kitaip prisidėti prie festivalio?

Nori savanoriauti, žinai kuo ir kaip nori prisidėti prie Masters of Calm festivalio kūrimo? Pildyki savanorystės anketą ir mes su jumis susisieksime. Turi idėjų, kurias nori įgyvendinti festivalyje?  Rašyk viktorija@mastersofcalm.lt

Kada geriausia pirkti bilietus?

Kaip sako išminčiai – DABAR yra geriausias laikas. Artėjant festivaliui bilietų kainos kils, tad jei pasirūpinsite bilietu šiandien, rytoj galėsit ramiai laukti nuostabių vasaros atostogų!

Kuriam laikui geriausia atvažiuoti?

Net viena diena festivalyje atneša daug džiaugsmo ir laimės, tačiau didžiausias festivalio efektas, pilnas poilsis ir tikros atostogos įvyksta išbuvus jame visą laiką – 10 dienų.

Ar bus dušai ir tualetai?

Festivalio teritorijoje rasite biotualetus. Jie bus patogiai išdėstyti tiek miegamojoje, tiek „veiksmo“ erdvėse. Praustis galėsite festivalio lauko dušuose, o atsigaivinimui pasitarnaus didžiulis ir labai skaidrus Asvejos ežeras. Ežerą prašome gerbti ir praustis jame be prausiklių, muilo ir šampūnų, net jeigu jie yra ekologiški.

Ar ras festivalyje ką veikti paaugliai?

Taip, šiais metais paaugliai (12-18 m.) galės dalyvauti net 5 skirtingų tipų edukacinėse ir kūrybinėse dirbtuvėse. Nuotykių ieškotojus kviesime į patyriminius žygius po Asvejos regioninį parką!

Esu žurnalistas/ė ir noriu fotografuoti, filmuoti, rašyti straipsnį apie jūsų festivalį. Kur turėčiau kreiptis?

Visi alkstantys įamžinti festivalio akimirkas ir istorijas rašykite info@mastersofcalm.lt