Skip to main content

Šiame puslapyje rasi viską apie festivalio vietą kasdienybę ir patogumus.

Ką pasiimti su savimi į festivalį?

Tam, kad poilsis gamtoje būtų malonus ir patogus, svarbiausia gerai jam pasiruošti. Esame sudėlioję visą būtinų ir rekomenduojamų daiktų sąrašą, kad atostogos palapinėje įsimintų kaip geras nuotykis.

Spausk čia ir parsisiųsk pilną daiktų sąrašą!

Nuo kada iki kada galioja mano bilietas?

Festivalio bilietas leidžia rinktis pačiam, kuriomis dienoms nori atvykti į festivalį. Bilietas pradeda galioti pirmąją atvykimo į festivalį dieną ir tęsiasi tiek dienų iš eilės, kokios trukmės yra Tavo bilietas. Atvykti galima nuo 8 val. ryto, išvykti reikia iki 8:30 val. ryto kitą dieną po paskutinės bilieto galiojimo dienos. Pvz., jei turi 3 dienų bilietą ir atvyksti penktadienį, išvykti turi iki pirmadienio 8:30 val. ryto.

Galintiems atvykti tik po pietų ar vakare ir norintiems “sutaupyti dienas” turime papildomą galimybę šiemet vietoje įsigyti popietinį bilietą (atvykus nuo 13 val. 50 EUR, nuo 17 val. 30 EUR, vaikams taikomos atitinkamos nuolaidos kaip ir nuo pagridnių bilietų) arba vakarinį (atvykus nuo 19.30 val. 20 Eur), tuomet pagrindinės festivalio dienos skaičiuosis ne nuo atvykimo dienos, o nuo kitos dienos. Pvz., jei turi 3 dienų bilietą ir atvyksti penktadienį vakare ir įsigiji vakarinį bilietą, išvykti turi iki antradienio 8:30 val. ryto.

Prašome užsiregistruoti, kuriomis dienomis planuojate atvykti, tai padės geriau organizuoti darbus ir užtikrinti, kad visi būtų sotūs ir laimingi. Forma: https://forms.gle/vWxG5PTLjmnbKLkW8

Ar reikia registruotis į paskaitas?

Didžioji paskaitų dalis vyksta be išankstinės registracijos ir yra įskaičiuotos į festivalio bilieto kainą. Registracija vyksta tik į tas paskaitas, kuriose gali dalyvauti ribotas žmonių skaičius (jos programoje bus pažymėtos raide R) bei kurioms yra taikomas papildomas mokestis (jos programoje bus pažymėtos raide M). Registracija vykdoma tik Infopunkte festivalio metu, tą pačią dieną, kai vyksta užsiėmimas.

Kaip lengviau išsirinkti, į kurią paskaitą eiti?

Mūsų Facebook ir www.mastersofcalm.lt puslapyje, skiltyse Programa ir MOC meistrai, rasi visą informaciją apie mokytojus ir jų vedamas paskaitas. Rekomenduojame išsityrinėti programą dar prieš atvykstant į festivalį ir susiplanuoti, kuriose paskaitose nori dalyvauti.

Kasdien po pusryčių ir po pietų vyks mokytojų prisistatymai, kurių metu jie trumpai prisistatys ir papasakos apie vedamą užsiėmimą. Taip pat gali užsukti į Infopunktą, kur savanoriai mielai papasakos viską, ką žino apie užsiėmimus ir mokytojus. Kadangi paskaitų labai daug ir dažnai norisi sudalyvauti visur, siūlome paklausti savęs – kas man svarbu, ko aš noriu išmokti šiame gyvenimo laikotarpyje?

Kaip registruotis į asmenines konsultacijas?

Registracija į asmenines konsultacijas vykdoma pačiame festivalyje, Infopunkte. Čia galėsi daugiau pasiskaityti ar pasiklausinėti savanorių apie konsultacijas bei laisvus laikus.

Ar galiu grąžinti bilietą?

Jei renginys vyksta nustatytu laiku ir vietoje, bilietai yra negrąžinami. Kviečiame rasti draugą ar nepažįstamąjį, kuris bilietą iš Tavęs mielai perpirks! Festivalio Facebook renginyje bus virtuali skelbimų lenta, kurioje galėsi paskelbti apie norą perleisti savo bilietą kitam atostogautojui. 

Kas sudaro bilieto kainą?

 • Paskaitos. 
 • Rytinės mankštos bei meditacijos.
 • Visos dienos maitinimas (pusryčiai, pietūs, vakarienė). Valgiai – vegetariški, veganiški.
 • Dalis festivalyje vykstančių pramogų.
 • Kūrybinės dirbtuvės.
 • Kultūrinė festivalio programa, alternatyvios veiklos, teminiai vakarai prie laužo.
 • Vieta palapinei.
 • Vieta automobiliui arba kemperiui. 
 • Šilti lauko dušai bei švarūs biotualetai.
 • Galimybė vienoje vietoje susitikti su daugybe patyrusių savo srities specialistų.
 • Į vaiko / jaunuolio bilieto kainą yra įskaičiuota atskira programa ir priežiūra paskaitų metu.

Ar galėčiau festivalyje prekiauti savo gaminiais?

Festivalyje kviečiame prekiauti amatininkus, menininkus, kūrėjus, išmanių idėjų įgyvendintojus bei tuos, kurių kuriamos, parduodamos prekės ar paslaugos padeda puoselėti sąmoningą gyvenimo būdą. Kavine ir maitinimu pasirūpiname patys, todėl maloniai prašome nesikreipti dėl galimybės prekiauti savo maistu.

Laiškų su išsamia informacija apie Jūsų prekes ir paslaugas laukiame elektroniniu paštu [email protected], o jei kyla skubių klausimų, skambinkite +37069979997.

Koks bus maitinimas?

Karštas, skalsus, spalvotas ir įskaičiuotas į bilieto kainą. Visas maistas bus vegetariškas ir veganiškas. Taip pat rasi ir vaikų stalą, kurio meniu yra paprastesnis ir suprantamesnis vaikams. Nuo 2016 m. festivalis yra atsisakęs vienkartinių indų, tad būtinai atsivežkite savo valgymo indus: šaukštą, dubenėlį, lėkštę ir puodelį. Patariame pasiimti didesnius indus – į mažesnius sunkiai telpa patiekalų gausa.

Maisto dalinimas vyks programoje numatytu laiku 3 kartus per dieną – Tavęs laukia pusryčiai, pietūs, vakarienė. Dalinimas vyksta valandą, tad valgyti kviečiame ateiti laiku. Taip pat festivalio metu veiks kavinės, kuriose bus galima nusipirkti vietoje su meile gamintų užkandžių bei desertų, įsigyti kavos, arbatos ir kitų gėrimų. Atsiskaityti galima grynais ir kortele.

Noriu vesti paskaitą, užsiėmimą, mankštą – ką turiu daryti?

Festivalio mokytojams yra taikomi šie reikalavimai: ne mažesnė nei 5 metų patirtis, taip pat svarbu turėti savo mokytoją ar mokyklą, iš kurios semiatės žinių. 

Jei atitinkate šiuos kriterijus, laiške trumpai aprašykite savo patirtį, kokį užsiėmimą norite vesti. Jei turite, pridėkite nuorodų, kur galime pasiskaityti apie užsiėmimą plačiau. Visą informaciją atsiųskite mums el. paštu: [email protected].

Ar galiu atsivežti augintinį?

Mes mylime gyvūnus, tačiau saugodami festivalio teritoriją bei čia laisvai po pievas lakstančius vaikus, alergiškus žmones, nusprendėme neįleisti gyvūnų į festivalio teritoriją.  Bendru sutarimu dėl švaros, tvarkos, saugumo, augintinių ir kaimynų gerovės, prašome palikti savo keturkojus draugus prižiūrėti tiems, kuriais pasitikite, ir nesivežti augintinio į festivalį.

Kaip galėčiau savanoriauti arba kitaip prisidėti prie festivalio?

Jei nori savanoriauti, žinai kuo ir kaip galėtum prisidėti prie Masters of Calm festivalio kūrimo, užeik į mūsų savanorystės skiltį, užpildyk geradario anketą https://mastersofcalm.lt/geradaryste/ ir mes būtinai su Tavimi susisieksime. Anketą galima pildyti iki liepos 20 dienos – kuo anksčiau prisijungsi, tuo daugiau mokymų sudalyvausi. 

Turi konkrečių idėjų, kurias nori įgyvendinti festivalyje? Rašyk [email protected].

Kada pirkti bilietus?

Kaip sako išminčiai – DABAR yra geriausias laikas. Artėjant festivaliui, bilietų kainos kils, tad jei pasirūpinsi bilietu šiandien, rytoj galėsi ramiai laukti nuostabių vasaros atostogų! Festivalio metu visuomet parduodame bilietus į kitų metų festivalį už pačią mažiausią kainą. 

Ar būtina atvažiuoti visoms 9 dienoms?

Galima įsigyti 1, 3, 5, 9 dienų bilietą į festivalį. Perkant bilietą nereikia žinoti tikslių datų, kuriomis nori atvykti, jas galėsi nuspręsti artėjant festivaliui; svarbu tik žinoti dienų skaičių. Festivalyje taip pat yra galimybė prasitęsti bilietą, jei norėsis pabūti ilgiau.

Nuo kada iki kada galioja mano bilietas?

Pirmoji Tavo atvykimo į festivalį diena bus laikoma diena, nuo kurios įsigalioja bilietas, ir tęsiasi tiek dienų iš eilės, kokios trukmės yra Tavo bilietas. Atvykti galima nuo 8 val. ryto, išvykti reikia iki 8:30 val. ryto kitą dieną po paskutinės bilieto galiojimo dienos. Pvz., jei turi 3 dienų bilietą ir atvyksti penktadienį, išvykti turi iki pirmadienio 8:30 val. ryto.

Esu žurnalistas/ė ir noriu fotografuoti, filmuoti, rašyti straipsnį apie festivalį. Kur turėčiau kreiptis?

Visi norintys įamžinti festivalio akimirkas ir istorijas rašykite [email protected] arba skambinkite komunikacijos vadovei Miglei telefonu 865910040.

Ar galiu į festivalį atvažiuoti viena(s)?

Tai yra pakankamai dažnas klausimas, kurio sulaukiame iš dalyvių, ir galime atsakyti tvirtą TAIP! Į festivalį kai kurie tyčia renkasi atvažiuoti vieni, nes nori labiau susikoncentruoti į save, savo poreikius bei praplėsti pažinčių ratą. 

Festivalio vedėjas kiekvieną dieną veda žaidimus, kurių tikslas yra padėti žmonėms susipažinti. Viena svarbiausių festivalio vertybių yra bendrystė, todėl niekas čia nesijaučia vienišas. Dalyviai kooperuojasi dėl atvykimo į festivalį; tiek savanoriai, tiek kaimynai padeda pasistatyti palapinę – tad jei norisi nuotykio vienam, drąsiai atvažiuok. 

Kaip atvykti, jei neturiu savo automobilio?

Ne problema – dalyviai labai draugiškai kooperuojasi į ekipažus. Apsilankyk mūsų Facebook grupėje, kurioje lengvai susirasi ekipažą atvykimui arba pasisiūlyk pavežėti pats!

Kur miegosiu festivalyje?

Festivalio metu miego zona yra atokiau nuo visų koncertų ir veiklų, kad miegas palapinėje būtų ramesnis. Atvykstant į festivalį pasirūpinkite ne tik palapine, tačiau ir šiltu miegmaišiu bei kilimėliu (pripučiami čiužiniai nors ir storesni, tačiau labiau traukia drėgmę). Prie nuostabių festivalio patirčių prisideda ir nakvynė po atviru dangum. Tam skirta hamakų giraitė, kurioje bent pietų miegui galėsite pasinaudoti šia galimybe.

Noriu miegoti savo automobilyje, ką daryti?

Jei norisi miegoti ne palapinėje, o automobilyje – labai prašom! Visų automobilių poilsio vieta yra parkinge, tad ten bus išskirta zona tiems, kas nori savo mašiną paversti miegamuoju festivalio metu. Primename, kad palapinių miestelis yra skirtas tik palapinėms, kemperiams bei nameliams ant ratų, tad į palapinių miestelio zoną automobiliai nebus įleidžiami.

Noriu atvažiuoti su kemperiu, ką daryti?

Turi kemperį? Nuostabu! Gali atvažiuoti su juo ir gyventi kaip namie. Turime dvi kemperiams skirtas stovėjimo vietas: viena – nemokama palapinių miestelyje, o VIP kemperių zonos ieškokite prie pat festivalio vartų (1 diena – 100 Eur, 3 dienos – 200 Eur, 5 d. – 250 Eur, 9 d. – 400 Eur.) Norint rezervuoti vietą reikia užpildyti anketą: https://forms.gle/A7To31ZWF7kaziwh6 ir susisieksime su jumis. Svarbu žinoti: galimybės pasijungti elektrą ir vandenį prie kemperio nebus.

Kaip veikia Vaikų pieva?

Į Vaikų pievą duris atveria vaiko festivalio bilietas – jokio papildomo mokesčio mokėti nereikia. Joje laukiami ne tik vaikai, bet ir tėveliai: visi gali dalyvauti užsiėmimuose ir naudotis žaidimų erdve. Jeigu pageidaujate, kad Jūsų vaikas būtų prižiūrimas ir nepaliktų Vaikų pievos teritorijos, Jums reikės užsiregistruoti.

 • Registracijos palapinę rasite atėję į Vaikų pievą;
 • Registruojami duomenys: vaiko ir tėvelių vardai bei pavardės, kontaktiniai telefono numeriai, atvedimo laikas;
 • Tėvai pasirašo, kad susipažino ir sutinka su taisyklėmis; 
 • Vaikui uždedama Vaikų pievos apyrankė;
 • Supažindiname vaiką su erdve ir dienos programa, kad galėtų pasirinkti, ką nori veikti;
 • Pasibaigus Vaikų pievos darbo valandoms ir Jums atsiėmus vaiką, apyrankė nuimama. Atsiėmimas patvirtinamas tėvų parašu. 

Ką vaikui reikia turėti su savimi, atvykstant į Vaikų pievą?

 • Vaiko gertuvę ar puodelį.
 • Papildomų drabužių – jei pasidarytų vėsu ar reikėtų persirengti.

Kada veikia Vaikų pieva?

Vaikų pievos darbo laikas festivalio metu:
Liepos 14 d., penktadienį: 15:0018:00 val.
Liepos 15 liepos 22 d.: 10:3013:30 ir 15:0018:00 val.
Liepos 23 d., sekmadienį: 10:30–14:00 val.