Nori tapti kažko didesnio dalimi?

Patirk savanorystės nuotykį

Prisijunk prie festivalio savanorių bendruomenės ir gerais darbais prisidėk prie savo ir kitų žmonių asmeninio augimo bei tikro, atviro žmogiškojo ryšio kūrimo. Geradarystė Masters of Calm festivalyje – tai tavo realus indėlis į savo asmeninį augimą ir galimybė pasikrauti įkvėpimo, tikėjimo, pasitikėjimo, džiugesio bendraminčių būryje visiems metams! Geradarystė – ilgam išliekanti patirtis.

Savanorių bendruomenėje kiekvienas yra svarbus, matomas ir vertinamas. Kiek atskleistų ir besiskleidžiančių talentų čia susirenka ir vieni su kitais dalinasi savo patirtimi!

Svarbu! Savanorystės vietų skaičius ribotas. Su visais į festivalio geradarių komandą patekusiais savanoriais susisieksime el. paštu.

Geradarystės vertybės

[sm_figure_stairs hover_effect=”opacity” class=”sm-volunteeringContentLineContainer stairs-volunteering”][sm_figure type=”color” mask=”default” color_bg_select=”c1″ content_buttons=”” title=”Bendrystė” id=”1706249607766-10″ tab_id=”1706249607766-8″ header=”Bendrystė. Esu ne tik dėl savęs.” el_id=”element-1″][/sm_figure][sm_figure type=”color” mask=”default” color_bg_select=”c2″ content_buttons=”” title=”Tiesa.” id=”1706249607780-3″ tab_id=”1706249607780-1″ header=”Tiesa. Sau ir kitiems.” el_id=”element-2″][/sm_figure][sm_figure type=”color” mask=”default” color_bg_select=”c3″ content_buttons=”” title=”Atviras” id=”1706249607782-5″ tab_id=”1706249607783-6″ header=”Atviras ir nuoširdus santykis.” el_id=”element-3″][/sm_figure][sm_figure type=”color” mask=”default” color_bg_select=”c1″ content_buttons=”” title=”Darbo meditacija” id=”1706249607787-0″ tab_id=”1706249607787-1″ header=”Darbo meditacija – kiekviena gauta užduotis yra galimybė būti naudingu/a.” el_id=”element-4″][/sm_figure][sm_figure type=”color” mask=”default” color_bg_select=”c2″ content_buttons=”” title=”Blaivumas” id=”1706249607790-9″ tab_id=”1706249607790-7″ header=”Blaivumas. Minčių ir kūno.” el_id=”element-5″][/sm_figure][sm_figure type=”color” mask=”default” color_bg_select=”c3″ content_buttons=”” title=”Tikėjimas” id=”1706249607795-0″ tab_id=”1706249607795-3″ header=”Tikėjimas, kad meilė – tarnystė, o tarnystė – meilė.” el_id=”element-6″][/sm_figure][sm_figure type=”color” mask=”default” color_bg_select=”c1″ content_buttons=”” title=”Vidinis augimas” id=”1706249607798-7″ tab_id=”1706249607798-10″ header=”Vidinis augimas – neatsiejama kiekvienos dienos dalis.” el_id=”element-7″][/sm_figure][sm_figure type=”color” mask=”default” color_bg_select=”c2″ content_buttons=”” title=”Gyvenimas” id=”1706249607803-3″ tab_id=”1706249607804-4″ header=”Gyvenimas yra žaidimų aikštelė – neverta būti pernelyg rimtam!” el_id=”element-8″][/sm_figure][/sm_figure_stairs]

Pažink save per savanorystę

Nori patirti įvairovę galimybių auginti savo žmogiškuosius ir profesinius įgūdžius?
Nori būti kažko didesnio dalimi ir dovanoti savo laiką tam, kad kitus įkvėptum pokyčiams?
Esi gyvenimo kryžkelėje, nori rasti veiklą, per kurią išpildytum save ir sukurtum naudą kitiems?
Nori, kad tavo gyvenime atsirastų daugiau gilaus, atviro ir kokybiško ryšio?
Svajoji praplėsti ratą bendraminčių, su kuriais gali jaustis laisvai ir visiškai savimi?
Pasiilgai nuotykio jausmo, kada prarandi laiko nuovoką, o viena diena savo įspūdžiais prilygsta savaitei?
[sm_frames style=”default” alignment=”left” spacing=”default” tab_color=”Accent-Color”][sm_frame mask=”default” align_horizontal=”center” title=”Frame” id=”1706249607912-6″ tab_id=”1706249607912-7″ el_class=”no-max-width”]
[/sm_frame][/sm_frames]

Nesi toks vienas !

Nuo 2012 metų jau daugiau kaip 1000 geradarių savanoriavo Masters of Calm ir patyrė gyvenimą keičiantį nuotykį bei rado atsakymus į klausimus, kuriuos tu keli šiandien.

Dalindamasis savo laiku, energija ir gebėjimais, kuri pokytį ne tik savo gyvenime, bet ir aplinkoje, kurioje gyveni, taip atnešdamas daugiau harmonijos į visą pasaulį.

Masters of Calm – tai brandi savanorystė, todėl kviečiame prisijungti nuo 20 metų!

Ką čia patirsi?

 • Išbandysi save naujose veiklose,
 • dalyvausi asmeninio augimo mokymuose (gyvai ir online),
 • sustiprinsi asmenines ir profesines žinias bei įgūdžius,
 • prisidėsi prie daugiau nei 5000 žmonių saviugdos ir laimės,
 • atrasi draugystes, praturtinančias pažintis, gal net meilę?
 • pailsėsi harmoningoje gamtoje,
 • įgausi gyvenimiškos patirties, kuri pravers namie, darbe, kasdienoje,
 • prasmingai praleisi laisvalaikį,
 • savo talentus ir gebėjimus panaudosi didesniam tikslui ir kitų labui.
[sm_frames style=”default” alignment=”left” spacing=”default” tab_color=”Accent-Color”][sm_frame mask=”circle-left” align_horizontal=”” title=”Frame” id=”1706249607981-8″ tab_id=”1706249607982-8″]
[/sm_frame][/sm_frames]

Kokios geradarių atsakomybės?

Iki festivalio
 • dekoracijų kūrimas,
 • ūkio darbai,
 • komunikacija, tekstai, vertimai,
 • pagalba virtuvėje,
 • organizacinė pagalba,
 • teritorijos tvarkymo ir paruošimo darbai.
Festivalio metu
 • pagalba gaminant virtuvėje, maisto dalinimas ir virtuvės tvarkymas,
 • dalyvių nukreipimas, automobilių stovėjimo aikštelės bei kempingo priežiūra,
 • infopunktas,
 • kasa ir dalyvių pasitikimas,
 • pramogos,
 • vaikų pieva bei paauglių erdvė,
 • saldumynų gamyba ir darbas kavinėje,
 • švara / tvarka festivalyje,
 • logistika.
Be to...
 • mokymų, talkų ir festivalio metu būsi sočiai ir skaniai maitinimas (3 k. d.),
 • turėsi nuolaidą festivalio kavinukės skanėstams bei masažams, asmeninėms konsultacijoms,
 • gausi specialų nuolaidos kodą festivalio bilietams,
 • gausi gražiuosius geradario marškinėlius,
 • festivalio metu gyvensi geradarių palapinių miestelyje.

Kalba geradariai

Džiugas

Jau kelinti metai Savanoriauju Masters of Calm festivalyje ir kas kartą, kai po žiemos ateina laikas registruotis, kyla klausimas ar tikrai noriu ar nebus kad labiau norėsiu sudalyvauti močiutės gimtadienyje ar į kaimą išlėkt. Kaskart kyla šios mintys ir būna sudėtinga nuspręsti, tačiau jau du metai, kai po festivalio, sau sakau "žiūrėk, kitais metais vėl dvejosi, bet juk matai, kad buvo su kaupu verta čia atvykti (mat festivalyje ir po jo esu pakylėtoje būsenoje)" ir dabar kai reikia registruotis, nebesiveliu į mastymą, noriu ar nenoriu - tiesiog prisimenu savo žodžius, kad aš po festivalio juk sakiau sau, kad yra verta dalyvauti - tad ir vėl registruojuosi. Jau trys metai, kaip kartoju ir panašu, kad visad po festivalio sakau, kad verta ir vėl sugrįžti. Su laiku, gal atsakymas ir pakis, tačiau šiandien ir trejų metų patirties užnugariu kviečiu ir tave sudalyvauti, o atsakymo ar verta ir ar kartotina ieškoti po Nuotykio!

Violeta

Man Masters of Calm geradarystė buvo ne tik vasaros, bet ir visų metų nuotykis! Čia tiek daug dovanų gavau, nors atvykau daryti gera kitiems. Labiausiai sužavėjo jausmas, kad čia saugu būti savimi. O tai puiki terpė atsiskleisti savybėms, kurias laikiau uždariusi į kiautą, ir talentams, apie kuriuos net nežinojau. Pasibaigus festivaliui pokyčiai nesibaigė. Jie vis dar vyksta. Už tai ir esu dėkinga!

Antanas

Gyvenime vykusių pokyčių vedamas leidausi į Masters of Calm geradarystės nuotykį ir man tai tapo realių stebuklų vieta: pradėjau aiškiau girdėti savo vidinį balsą, pastebėjau savo atspindžius kituose žmonėse bei situacijose, nutiko atviros ir iki gelmių nuoširdžios draugystės, o iš pačių paprasčiausių dalykų, tai indų plovimas ir daržovių skutimas tapo tikra atgaiva ir malonumas sugrįžus namo. Masteriai man yra nuostabi aplinka mokytis pasirūpinti savimi ir kitais, tyrinėti kas vyksta su manimi tiek būnant vienumoje tiek santykyje su kitu žmogumi ir pastebėti tą vidinį pokytį savyje, kuris vyksta diena iš dienos, nuolatos. Didžiausia pamoka, kurią gavau - tai, jog mokymasis, patyrimai ir pokyčiai tęsiasi visą gyvenimą ir tai yra nuostabu.

Irma

Masters of Calm yra ta vieta, ta magiška vieta, kurioje vyksta vidiniai procesai tiek dalyviams, tiek savanoriams. Visi mes esame apie tą patį ir vien buvimas ten kiekvieną kartą atneša ne tai, ko galbūt norisi, o tai, ko reikia. Kiekvieną kartą vykstu su milžinišku smalsumu, o apie ką bus šie metai? Čia savanorystė yra it lobynas, kurį nėra taip lengva rasti, kadangi tenka praeiti nemažai dalykų: susigrumti su Ego; apturėti tam tikrų situacijų; kartais daryti kažką, ko nelabai norisi; bendrauti ir dirbti komandoje su skirtingais, bet labai įdomiais žmonėmis; susipažinti su savimi pačiu ir skirti nuoširdaus ir atviro laiko tiesiog būvimui tame. Iš čia niekad niekas neišvažiuoja tuščiom, Auksinė giria visad nustebina ir palieka kažką viduje, ko dėka norisi ir vėl, ir vėl čia sugrįžti!

Mantas

Iki atsiradimo Auksinėje Girioje nesuvokiau, kaip galima aukoti savo laisvalaikį, savo poilsio laiką, atiduoti savo energiją tiesiog šiaip sau, savanoriškai. Dabar nesuprantu, kaip galima leisti vasarą be savanorystės. Net nesuprantu, kaip galėjau to nesuprasti anksčiau. Savanorystėje gavau daugiau, nei daviau. Ironiškai, kuo daugiau duoti norėjau, tuo daugiau gavau. Supratau, kad nieko savanoriaudamas niekada nepraradau ir negalėjau prarasti. Supratau, kad man pačiam savanorystės reikia labiausiai, kad tiesiog daryti gera kažkam suteikia man daugiau gero, nei tiems, kam tai darau. Dabar, po dešimčių saviugdos kursų ir krūvos sukauptų diplomų ir sertifikatų, kitas mano seminaras - savanorystė masteriuose.

Robertas

Mano širdies ir Masters of Calm virpesių dažnis sutampa. Man MOC – kaip mergina. Be jos galima gyventi, bet su ja spalvingiau, džiugiau, laimingiau… Norisi rūpintis, puoselėti, saugoti nuo vėjo ir triukšmo, kol išauga sparnai...

Asta

Savanoriauti Masteriuose buvo mano svajonė! Ji išsipildė su kaupu, įnešdama j mano gyvenimą neįkainojamas patirtis, fantastiškas naujas pažintis ir pačios savęs pažinimą per visa tai ir dar daugiau.
Nuostabi mano gyvenimo stotelė, ypatingai gera prisiminti. Esu be galo dėkinga visai MOC komandai, kad ir toliau Kuria, Kviečia, Dalinasi.

Enrika

Niekada nebūčiau pagalvojus, o juolab sužinojus, kad savanorystė pirmiausia yra pamokų rinkinys, kuris filtruojasi per širdj ir nusėda j protą, o tai keičia GYVENIMO pojūtj iš esmės.
Masteriai man - absoliutus patyrimas! Tiek daug spalvų, jausmų, žmonių, patirčių, pokalbių, atradimu... lr visame tame esi saugiai vedamas! To jausmo neaprašysiu raidėmis, bet linkiu patirti.

Elinga

Tikrai noriu pasidalinti tuo ką man davė Masteriai. Aš atėjau pasimetusi. Tuo metu gyvenime ieškojau kas aš esu. Koks mano talentas, ką moku geriausiai. Atėjau su visiškai atvira širdimi daryti tai ką tik reikės. Išbandžiau save keliose vietose. Viena iš jų buvo vaikų pieva. O ten Ruta, žmogus laiku ir vietoje, man pasakė: kas tau dar neaišku? Tu juk gimusi būti su vaikais. Su jais žaisti, mylėti, draugauti! Ir nuo rudens pradėjau dirbti auklėtoja darželyje ir tais pačiais metais jau pradėjau įgyvendinti savo idėjas ,,Pievų laive". Sukūriau vietą, kur viskas buvo apie vaikus! Vaikų gimtadieniai, edukacijos, stovyklos. Master of calm - tai geriausia kas galėjo nutikti mano gyvenime!

Registruokis savanorystei

[sm_nectar_btn size=”” open_new_tab=”true” button_style=”regular” button_color_2=”Accent-Color” icon_family=”none” rel=”noopener” el_class=”sm-btn sm-btn-c-s” text=”Savanoriaujantiems pirmą kartą” url=”https://forms.gle/bUFCX2q635uwB58v7″][sm_nectar_btn size=”” open_new_tab=”true” button_style=”regular” button_color_2=”Accent-Color” icon_family=”none” rel=”noopener” el_class=”sm-btn sm-btn-c-s” text=”Savanoriaujantiems ne pirmą kartą” url=”https://forms.gle/mVStZUFbUBjVpDBL7″]