Šiame puslapyje rasi viską apie festivalio vietą kasdienybę ir patogumus. O jei jau esi girioje, apankyk infopunkto namelį – jame nuolatos budi visažiniai savanoriai, kurie atsakys į visus jums rūpimus klausimus!

Kaip susijęs Tavo augintinis, alkoholis ir nesankcionuota reklama? Skaityk festivalio taisykles ir sužinok!

Festivalis vyks unikalių patirčių erdvėje, Masters of Calm namuose “Auksinė giria”, kurie įsikūrę Asvejos regioninio parko pušyne, šalia Asvejos ežero.  Čia karaliauja gamta ir tyras oras, visas jusles glostantis subalansuotas maistas, o kvapą gniaužia netikėtos ir patogios erdvės mokymams, blaivioms šventėms ir naujiems atradimams.

Auksinėje girioje rasite didžiausią sapnų gaudyklę, milžino kėdę, psichologinį 4 stichijų labirintą, Meilės taką ir pabėgimo kambarį.
Į bilieto kainą yra įskaičiuotas maitinimas 3k./dieną: pusryčiai, pietūs ir vakarienė. Mėgausitės karštu, sveiku, sočiu ir įvairu (vegetarišku arba veganišku) maistu. Maisto dalinimas vyks programoje numatytu laiku ir truks valandą, tad valgyti kviečiame ateiti laiku.

Mes puoselėjame ekologines idėjas todėl prašome visų dalyvių atsivežti savo indus: lėkštę, dubenėlį, puodelį ir šaukštą, kuriuos po valgio galėsite patogiai išsiplauti mūsų suregztoje didžiulėje indų plovimo kriauklėje. Festivalio teritorijoje geriame vandenį iš čiaupų, iš kurių teka gręžinio vanduo. Tad prisiminkite pasiimti gertuvę, kurią bet kada galėsite pasipildyti!
Festivalis yra draugiškas šeimoms su įvairaus amžiaus vaikais. Specialiai įrengtoje vaikų pievoje bus organizuojami lauko pedagogikos principais paremti užsiėmimai mažiesiems (nuo 3 iki 12 metų).

Vaikais rūpinsis patyrę Whatansu pedagogai ir stovyklų vadovai. Vaikams nuo 12 metų organizuojame įdomias kūrybines dirbtuves, o vyresnieji, nuo 16 metų, galės rinktis kūrybines dirbtuves arba bendros programos paskaitas, tinkančias ir jaunimui.
Play Video
Festivalyje bus atskirta gyvenamoji erdvė, kurioje galėsite pasistatyti savo atsivežtą palapinę. Turite palapinę bet nežinote, kaip ją pasistatyti? Mūsų geradarių komanda su džiaugsmu jums padės tai padaryti, tik paprašykite, ir atskubėsime į pagalbą.

Turite kemperį? Nuostabu, galite atvažiuoti su juo ir gyventi kaip namie – prisiparkuoti galėsite be papildomų mokesčių. Svarbu žinoti: galimybės pasijungti elektrą ir vandenį prie kemperio nebus.  Norite nakvoti ne palapinėje? Visi Auksinės girios nameliai rezervuoti, bet susisiekite el. p. info@auksinegiria.lt nukreipsime Jus į netoliese įsikūrusias partnerių sodybas. Na ir žinoma, visad turite galimybę nakvoti hamake.
Masters of Calm – tai blaivus ir visai šeimai draugiškas festivalis, todėl prieš atvažiuodamas būtinai persiskaityk mūsų taisykles!
Festivalio teritorijoje rasite biotualetus. Jie bus patogiai išdėstyti tiek miegamojoje, tiek „veiksmo” erdvėse.

Indus plauti galėsite specialiai tam paruoštoje didelėje indų kriauklėje, o praustis – mūsų geradarių suręstuose ŠILTUOSE lauko dušuose su vaizdu į pušų viršūnes.

Atsigaivinimui lauks didžiulis ir skaidrus Asvejos ežeras. Ežerą prašome gerbti ir praustis jame be prausiklių, muilo ir šampūnų, net jeigu tai yra eko produkcija.
Play Video
Palapinė, miegmaišis, indai, patogūs batai, kilimėlis atsisėsti – jau sukasi galva? Tavo patogumui sudarėme sąrašą, ko Tau gali prireikti festivalyje. Spausk čia ir parsisiųsk pilną daiktų sąrašą!
Didžioji paskaitų dalis (apie 90%) vyksta be išankstinės registracijos, tad galite laisvai eiti į bet kurią pasirinktą paskaitą. Registracija vyksta tik į tas paskaitas, kuriose gali dalyvauti ribotas skaičius žmonių – programoje jos bus pažymėtos raide “R”. Į jas užsiregistruoti galėsite Info punkte, atvykę į festivalį.

Mūsų Facebook ir www.mastersofcalm.lt puslapiuose rasi visą informaciją apie mokytojus ir jų vedamas paskaitas. 

Kasdien po pusryčių ir po pietų vyks mokytojų prisistatymai, kurių metu jie trumpai papasakos apie save ir vedamą užsiėmimą. Taip pat galite užsukti į Info punktą, kur savanoriai mielai papasakos viską, ką žino apie užsiėmimus ir mokytojus. Taigi, informaciją galite gauti labai įvairiais būdais, beliko tik paklausti savęs – o kas man svarbu, ko aš noriu išmokti?

Registracijos į asmenines konsultacijas vyksta Info punkte. Registruotis bus galima tik festivaliui prasidėjus. Info punkte taip pat galėsite daugiau sužinoti apie konsultacijas, masažus ir kitas asmenines praktikas.

Jei renginys vyksta nustatytu laiku ir vietoje, bilietai negrąžinami. Kviečiame rasti draugą ar nepažįstamąjį, kuris mielai bilietą iš Jūsų perpirks! Kiekvieną sekmadienį festivalio Facebook renginyje vyks virtuali skelbimų lenta, kurioje galėsite perleisti savo bilietą kitam atostogautojui.

SVARBU! Bilietų grąžinimo, dėl COVID-19 situacijos, terminas jau baigėsi, tačiau jeigu bilietą pirkote 2019 metais, mes mielai perkelsime Jūsų bilietus į kitus metus.

Parašykite mums laišką info@mastersofcalm.lt. Laiške nurodykite savo vardą, pavardę, kontaktinius duomenis (el.p. adresą, tel. nr. ir prisekite įsigytus el. bilietus). Turėdami Jūsų duomenis mes perkelsime jūsų bilietus į 2022 m. Jei kils klausimų rašykite, skambinkite – el.p. premalata@mastersofcalm.lt, arba +370 679 59 694. 
  • ✓ Visos paskaitos.
  • ✓ Skirtingos rytinės mankštos bei meditacijos.
  • ✓ Visos dienos maitinimas (pusryčiai, pietūs, vakarienė). Valgiai – vegetariški, veganiški.
  • ✓ Dalis festivalyje vykstančių pramogų.
  • ✓ Kultūrinė festivalio programa, alternatyvios veiklos, teminiai vakarai prie laužo.
  • ✓ Vieta palapinei.
  • ✓ Vieta automobiliui arba kemperiui.
  • ✓ Šilti lauko dušai bei švarūs biotualetai.
  • ✓ Galimybė vienoje vietoje susitikti su patyrusiais savo srities specialistais.
Festivalyje prekiauti kviečiame amatininkus, menininkus, rankdarbių mėgėjus, išmanių idėjų įgyvendintojus bei prekiauti viskuo, kas atitinka festivalio vertybes. Kavine ir maitinimu pasirūpiname patys, todėl maloniai prašome nesikreipti dėl galimybės prekiauti savo maistu.

Jūsų laiškų su nuorodomis lauksime el. p. emilijakvieskaite@gmail.com, tel. 862110820
Karštas, sveikas, įvairus. Bus vegetariško ir veganiško maisto pasirinkimas. Maisto dalinimas vyks programoje numatytu laiku 3 kartus per dieną – pusryčiai, pietūs, vakarienė. Maisto dalinimas vyksta valandą, tad valgyti kviečiame ateiti laiku. Taip pat festivalio metu veiks kavinės, kuriose bus galima nusipirkti vietoje su meile gamintų užkandžių bei desertų, įsigyti kavos ar arbatos, bei gauti karšto vandens. Pasiimkite kišenpinigių!
Laiške trumpai aprašykite savo patirtį, kokį užsiėmimą norite vesti. Galite pridėti nuorodų, kur galime pasiskaityti apie užsiėmimą plačiau. Visą informaciją atsiųskite mums el. paštu: mokytojai@mastersofcalm.lt
Mes mylime gyvūnus, tačiau saugodami festivalio teritoriją bei čia laisvai po pievas lakstančius vaikus, alergiškus žmones, maloniai prašome Jūsų sąmoningumo. Bendru sutarimu dėl švaros, tvarkos, saugumo, augintinių ir kaimynų gerovės, prašome palikti savo keturkojus draugus prižiūrėti tiems, kuriais pasitikite ir nesivežti augintinio į festivalį.

Jei nori savanoriauti, žinai kuo ir kaip galėtum prisidėti prie Masters of Calm festivalio kūrimo – pildyk savanorystės anketą ir mes su tavimi susisieksime. Turi idėjų, kurias nori įgyvendinti festivalyje?  Rašyk viktorijamin@gmail.com 

Daugiau informacijos.

Kaip sako išminčiai – DABAR yra geriausias laikas. Artėjant festivaliui bilietų kainos kas mėnesį kils, tad jei pasirūpinsite bilietu šiandien, rytoj galėsite ramiai laukti nuostabių vasaros atostogų! 
Net viena diena festivalyje atneša daug džiaugsmo ir laimės, tačiau didžiausias festivalio efektas, pilnas poilsis ir tikros atostogos įvyksta išbuvus jame visą laiką – 10 dienų.  SVARBU! Stengdamiesi užtikrinti jūsų saugumą šiais metais reguliuosime dalyvių srautus, todėl kviečiame atvykti 3, 5, 10 dienų arba abiems savaitgaliams (6 dienos).
Visi norintys įamžinti festivalio akimirkas ir istorijas rašykite mastersofcalm@gmail.com arba skambinkite telefonu 865593188 (atsilieps Birutė).
Tai yra pakankamai dažnas klausimas, kurio sulaukiame iš dalyvių ir galime atsakyti tvirtą TAIP. Į festivalį kai kurie netgi tyčia renkasi atvažiuoti vieni, nes nori pailsėti nuo savo aplinkos ir žino, kad Masters of Calm draugai ištinka per pirmąsias valandas. Čia susirenka smalsūs ieškotojai, kurie yra atviri naujoms pažintims, todėl pokalbiai mezgasi lengvai. 

Praktinių paskaitų metu mokytojai duoda užduočių grupėse ar porose, tad jau per paskaitas nepažįstami žmonės gauna progą vienas kitą šiek tiek pažinti. O tada ir matai, kaip tęsiasi paskaitų aptarimai pietų metu ant pievos.

Ką jau kalbėti apie mūsų savanorių komandą, kurie tik ir laukia smalsaujančių akių, kurios nori būti užkalbinamos.

P.S. Jei norisi pabūti vienam, tai tikrai įmanoma. Čia žmonės gerbia vieni kitų ramybę ir privatumą. Tad jei pažindintis nenorėsite, galite sėkmingai įkristi į hamaką, skaityti knygą gurkšnojant kavą ar medituoti žiūrint į girios pušų viršūnes.
Ne problema – dalyviai labai draugiškai kooperuojasi į ekipažus. Apsilankyk mūsų Facebook grupėje, kurioje lengvai susirasi ekipažą atvykimui arba pasisiūlyk pavežėti pats!