Vytautas Gaidamavičius
Vyrenijus Andrijauskas

20 metų patirtis gerinant komandų santykius ir facilituojant grupių procesus. Teko dirbti su įvairiausiomis organizacijomis – nuo startup’ų iki korporacijų, nuo gamybos iki paslaugų, finansų, viešojo sektoriaus ir kt. Visi mano klientai pasižymi tuo, jog:
1. Ten dirba žmonės, o ne žmogiškieji ištekliai
2. Jie bendrauja tarpusavyje ir komanda su komanda
3. Žmogiškasis faktorius sąlygoja iššūkius ir galimybes.
Gebu kaip užkurti žmonių motyvaciją, stiprinti ryšius tarp žmonių, vesti grupę link sprendimo ir rezultato. Net ir sudėtingiausi klausimai gali būti sprendžiami lengvai ir su aktyviu įsitraukimu.

Tema festivalyje: Kaip kurti darnius santykius organizacijoje?

2 paradigmos apie organizacijas:
1. Vadovas teisus, nes taip nurodo hierarchinė organizacijų sistema, be to, aukščiau esantys geriau išmano ir tam jie ir yra, kad vadovautų. Darbuotojai – tai tik didelio mechanizmo sraigteliai.
2. Organizacija yra gyvas organizamas, kur kiekvienas yra kuriantis, atsakingas ir motyvuotas, o vadovai yra tam, kad kurtų ir palaikytų darnius santykius, padėtų komandų nariams atsiskleisti bei palaikytų bendrų susitarimų procesus.
Kurią renkiesi?
Jei pirmąją – ateik, turėsime skirtingas nuomones ir įdomus bus diskutuoti ir lyginti, kurie kiekvieno požiūrio aspektai yra aktualūs. Jei antrąją – ateik, pasitarsime, kaip tai įgyvendinti.

Ką festivalio dalyviai išsineš, išmoks Jūsų užsiėmime?

Aš – praktikas. Dalinsiuosi pavyzdžiais ir metodais, kuriais dirbu su klientų komandomis, organizacijomis. Tikiu, kad rasi bent kelis patarimus ar įžvalgas, o gal ir visą metodą, kuriuos prisitaikysi savo organizacijoje.