Vasanta Das

Misija festivalyje:Padėti žmonėms suprasti save.

Patirtis: Žinomas Vedų astrologas, gyvenimo kelio konsultantas, vizualinio dizaino ir komunikacijos specialistas ir autorius. Gimęs Meksikoje, Vasanta 10 metų praleido Indijoje, kur gyveno ir mokėsi iš pasaulinio garso dvasinio mokytojo – Šri Šrimad Bhaktivedantos Narajanos Gosvamio Maharadžo. Šiandien Vasanta gyvena Lietuvoje, čia yra sukūręs šeimą ir yra trijų vaikų tėtis.
Šiandien Vedų astrologas padeda šimtams žmonių pažinti save geriau. Jis sukūrė unikalią sistemą, paremtą sinteze tarp Vedų astrologijos ir Vakarų psichologijos bei koučingo, ir pasižymi gebėjimu atskleisti išminties lobynus paprasta, kiekvienam suprantama kalba. Šiemet Vasanta parašė savo pirmąją knygą „ŠIRDIES PAVASARIS”, kurioje sudėjo visą išmintį, sukauptą per pastaruosius 20 metų.
Daugiau informacijos: Vasanta Das

Apie užsiėmimą: 
Tai bus 6 valandų teorinis ir praktinis užsiėmimas, kurio metu nagrinėsite savo asmenybę per poreikių ir prioritetų prizmę. Geriau suprasite kokių tikslų ir vidinių norų vedami darote sprendimus gyvenime, kurie iš jų atitinka jūsų prigimtį, o kurie yra sukurti aplinkos lūkesčio į tai, koks/kokia turite būti.
Užsiėmimo metu praktiškai nagrinėsite savo gyvenimo situaciją ir geriau pažinsite savo asmenybės veikimo principą. Tai ne tik padės susidėlioti gaires kaip toliau judėti gyvenime, priimti sprendimus dėl kurių abejojate, bet tuo pačiu duos įrankius, kuriuos galėsite taikyti priimdami sprendimus ateityje.