. . . .
Ugnius Leimontas | Masters Of Calm
Ugnius Leimontas

https://www.facebook.com/EsuTyloje/

Ugnius Leimontas – dėmesingumo, meditacijos bei savityros mokytojas. Save Ugnius pristato taip:

Aktyviai domiuosi savityra bei ryžtingai gilinu savęs pažinimą eidamas Advaitos keliu. Esu knygos apie vaikų meditaciją autorius. Ši knyga gimė po ketverių metų praleistų mokyklose bei darželiuose mokant vaikus meditacijos ir dėmesingumo. Šiuo metu daugiau energijos skiriu organizuodamas seminarus bei padėdamas tėveliams ir mokytojams išmokti dėmesingumo praktikų skirtų vaikams pagrindų. Konsultuoju savityros, emocinio sąmoningumo klausimais. Derindamas Tailandietiško masažo bei emocijų priėmimo technikas vedu kūno bei emocinių įtampų išlaisvinimo sesijas. Kartu su žmona organizuojame Tylos stovyklas. 

Visada džiaugiuosi galėdamas padėti tiems, kas pasuka savęs pažinimo keliu. 

 

Vaikų meditacija, dėmesingumas bei būdai jį lavinti. Knygos apie vaikų meditaciją „Esu Tyloje“ pristatymas. Paskaita – praktinis užsiėmimas tėvams ir vaikams. 1.5 val.

Kas yra dėmesys? Ar mes sugebame jį valdyti? Sunku tai ar lengva? Kokie yra vaikams patrauklūs būdai mokytis dėmesingumo bei tapti savo dėmesio, minčių ir veiksmų šeimininkais? Kuo jie skiriasi nuo praktikų, skirtų suaugusiems?

Išmoksime bei visi kartu išbandysime keletą vaikams pritaikytų, praktikoje išbandytų dėmesingumo lavinimo pratimų. Taip pat susipažinsime su netrukus pasirodysiančia vaikų meditacijos knyga „Esu tyloje“.

 

Vaikų empatija, emocinis sąmoningumas ir jo lavinimas. Paskaita – praktinis užsiėmimas tėveliams bei padagogams. 1.5 val.

Aptarsime kas yra emocijos, kaip jos veikia, kaip ir kodėl susidaro emociniai blokai. Patyrinėsime iš kur vaikai išmoksta būti uždari, nepasitikėti savo jausmais? Ieškosime atsakymo, kaip, kodėl ir kada vaikai praranda įgimtą sugebėjimą „girdėti“ nuojautą, bei kokiais būdais galima tai pakeisti. Svarstysime, kas geriau: ieškoti būdų apsaugoti vaikus nuo sunkių emocinių patirčių ar priešingai – padėti jiems jas patirti. Panagrinėsime kas yra empatija, kaip galima ją ugdyti. Patyrinėsime mūsų įprastinį santykį su neigiamomis emocijomis bei išmoksime praktiškai, dirbant su vaikais išbandyto, „vaikiško” būdo kaip susidraugauti jausmais.

Categories