. . . .
Ugnė Juodytė | Masters Of Calm
Ugnė Juodytė

Apie mokytoją:

Nuo 2009 metų esu psichologė, Geštalt psichoterapijos praktikė, turinti virš 900 valandų teorinio ir praktinio mokymo, Mindfulness trenerė, sertifikuota (ICF) koučingo specialistė. Psichologų sąjungos ir Lietuvos įsisąmoninimu grįstos psichologijos asociacijos narė. Dirbu individualiai su klientais, vedu mokymus ir rašau straipsnius savęs pažinimo, pagalbos sau įveikiant emocinius sunkumus, temomis. Taip pat su partnerėmis jungiame daugiau nei 100 veiklių moterų bendruomenę, kurios siekia augimo savo veiklose. 

Temos festivalyje:

Perdegimas kaip atpažinti ir sau padėti? Moksliniai tyrimai tik patvirtina, jog darbuotojo efektyvumas, produktyvumas, gera savijauta yra tiesiogiai susijusi su gebėjimu tvarkytis su patiriamu stresu bei perdegimo elementais, ar pačiu perdegimo sindromu. O dabartinė situacija akivaizdžiai rodo, jog vis daugiau žmonių patiria situacijas, kai jaučiasi pervargę, nebeišlaikantys balanso tarp poilsio ir veiklų, nebegali kokybiškai įveikti streso, įtampos. Tai tiesus kelias link perdegimo, kai tampame visiškai apatiški, su gausybe lėtinių fizinių ir psichinių problemų. 

Ko išmoks užsiėmimo dalyviai?

Sužinosite, kas yra perdegimas, kokios galimos jo priežastys. Padėsiu atpažinti, kuriame etape esate, patarsiu, kaip padėti sau ir kitiems, kad išliktume medaus mėnesio etape.