. . . .
Rūta Janukėnienė | Masters Of Calm
Rūta Janukėnienė
Vyrenijus Andrijauskas

Apie mokytoją:

Jau 6-eri metai esu profesionali sertifikuota koučingo specialistė, mentorė ir įvairių patirtinių kūrybinių-terapinių savęs pažinimo užsiėmimų trenerė. Atradusi koučingą – kaip asmenybės ugdymo metodą, kaip filosofiją ir puikų sąmoningumo ugdymo/plėtimo įrankį, palikau pelningą pardavimų veiklą ir 2015 metais tapau asmenybės ugdymo trenere. Mano misija – padėti žmonėms išsipildyti (darbe/veikloje, santykiuose, gyvenime) ir drąsiai siekti savo tikslų ir svajonių.

Temos festivalyje:

Svajonių koliažų terapija. Tai yra grupinis kūrybinis užsiėmimas žmonėms, mėgstantiems svajoti, tikintiems savo svajonių galia ir norintiems tas savo svajones vizualizuoti ir per jas patyrinėti save ir savo vidinį pasaulį. Šis užsiėmimas didina sąmoningumą ir savęs pažinimą. Svajonių koliažų terapija leidžia pamatyti kryptį, kur link toliau norite judėti ir ko norite siekti, padeda išsigryninti ir įsisąmoninti savo prioritetus ir poreikius bei visas sielos spalvas ir atspalvius sudėti į vientisą harmoningą paveikslą ir taip patirti save kaip VISUMĄ.

Ko išmoks užsiėmimo dalyviai? 

Dalyviai iš mano užsiėmimo išsineš: didesnį sąmoningumą, daugiau aiškumo, gilesnį savęs pažinimą, patyrimą ir savo poreikių, norų, siekių, vertybių, savybių, tikslų ir jausmų suvokimą, daugiau (pasi)tikėjimo savimi ir savo jėgomis (galiomis) ir daugiau laisvės veikti ir gyventi taip, kaip norisi.