Rūta Janukėnienė
Vyrenijus Andrijauskas

Jau 6-eri metai esu profesionali sertifikuota koučingo specialistė, mentorė ir įvairių patirtinių kūrybinių-terapinių savęs pažinimo užsiėmimų trenerė.
Ieškodama kelių ir būdų atsiskleisti ir save realizuoti bei pilnai panaudoti savo stipriąsias puses – jautrumą, atsidavimą žmonėms ir gebėjimą įkvėpti, suprasti ir palaikyti žmones siekiant jų tikslų ir svajonių, po beveik 12-os metų aš išdrįsau palikti pelningą pardavimų veiklą ir atradusi koučingą – kaip asmenybės ugdymo metodą, kaip filosofiją ir puikų sąmoningumo ugdymo/plėtimo įrankį, 2015 metais tapau asmenybės ugdymo trenere. Šis žingsnis buvo pats svarbiausias žingsnis mano karjeroje ir mano gyvenime. Jis atvėrė man kelią į išsipildymo jausmą.
Impulsą išdrįsti keisti veiklos kryptį man paskatino stiprus saviraiškos poreikis – noras panaudoti tą savo asmenybės dalį, kuri nebuvo realizuota.
Ir dar – aš norėjau daugiau laisvės gyventi taip, kaip tikiu ir dirbti taip, kaip jaučiu.

2015 m. Baltijos koučingo centre baigiau ACSTH programą “Leader as a Coach” (akredituotą ICF).
2017 m. baigiau Ericson Coaching International sertifikuotą programą “High Performance Team Coaching”.
Metus mokiausi pas Ledą Turai mentorystės programoje, kur tobulinau savo – kaip profesionalios koučingo specialistės kompetencijas.
Taip pat trejus metus aš kartu su kitais psichoterapeutais kassavaitinėje supervizijų grupėje mokiausi teikti žmonėms pagalbą ir gydyti žodžiu.
Ir esu labai laiminga šiemet įstojusi mokytis geštalto psichoterapijos į Vilniaus Geštaltinės psichoterapijos institutą “Dialogas”.

Mano misija – padėti žmonėms išsipildyti (darbe/veikloje, santykiuose, gyvenime) ir drąsiai siekti savo tikslų ir svajonių.
Aš padedu žmonėms geriau pažinti save ir savo stipriąsias puses (bei jas įdarbinti/realizuoti), geriau save suprasti ir atrasti jums sprendimus gyventi taip, kaip norite ir tikite.
Ši veikla suteikia man labai daug džiaugsmo, prasmės ir išsipildymo jausmą.

 

Terapinės svajonių koliažų dirbtuvės/Svajonių koliažų terapija.

Ar tavo gyvenime yra kažkas, ko tu dar neturi, bet jei turėtum – tavo gyvenimas ryškiai pagerėtų?
Ir jei leistum sau pasvajoti laisvai ir nevaržomai, kad viskas yra įmanoma, ir tai, ko tu nori išsipildytų pačiu geriausiu būdu koks tik yra įmanomas, kaip atrodytų tavo SVAJONIŲ GYVENIMAS? Koks jis būtų?
Ir jei leistum sau pasileisti vidine sielos upe link savo esminio vidinio Aš, kokį žinojimą iš ten apie save parsineštum?

Svajonių koliažų terapija yra grupinis kūrybinis užsiėmimas žmonėms, mėgstantiems svajoti, tikintiems savo svajonių galia ir norintiems tas savo svajones vizualizuoti ir per jas patyrinėti save ir savo vidinį pasaulį. Šis užsiėmimas didina sąmoningumą ir savęs pažinimą.

Svajonių koliažų terapija leidžia save išjausti, pamatyti ir suprasti, kas aš esu ir koks aš esu, kokios yra mano savybės, vertybės, prioritetai, poreikiai, ribos, įsitikinimai bei jausmai ir pojūčiai čia ir dabar.
Mūsų norai ir svajonės gimsta iš mūsų tikrųjų troškimų, o už kiekvienos svajonės stovi kažkoks nepatenkintas mūsų noras ar poreikis.
Nes kiekvieno iš mūsų viduje teka širdies ir jos troškimų upė, o Svajonių koliažų terapija yra galimybė pasileisti ir plaukti ta sielos upe ir tapti tokiu žmogumi, kokiu visada norėjote būti.

Svajonių koliažų terapija leidžia pamatyti kryptį, kur link toliau norite judėti ir ko norite siekti, padeda išsigryninti ir įsisąmoninti savo prioritetus ir poreikius bei visas sielos spalvas ir atspalvius sudėti į vientisą harmoningą paveikslą ir taip patirti save kaip VISUMĄ.
Koliažai atspindi tai, ką jaučiame ir ko ilgimės.
Kaip išreiškiame save dabar ir kaip norime matyti save ateityje.
Kas mus tenkina ir kas ne.
Kas mums svarbu ir kas ne.
Koliažas padeda išjausti ir tai, ko aiškiai sau negalime įvardyti arba nedrįstame pripažinti – o vaizdai patys kalba geriau už 1000 žodžių.
Magiško įtraukiančio kūrybinio proceso metu karpant ir klijuojant paveikslėlius – vaizdus ir vaizdinius, spalvas ir žodžius, simbolius ir asociacijas atsiveria mūsų vidinė istorija. Leiskite sau ją atverti.

Kviečiu patirti.