„Robotikos akademija” su Rugile Pėčelyte

https://robotikosakademija.lt/

Esu Rugilė, dirbu Robotikos akademijoje, būrelių ir stovyklų vadove, turiu vadybos bakalauro išsilavinimą, tačiau metams bėgant suprantu, kad darbas su vaikais man atneša daug didesnę laimę ir gyvenimo prasmę. Domiuosi vaikų psichologija, stengiuosi suprasti ir išgirsti kiekvieną ir prisidėti prie visapusiško vaikų tobulėjimo. Be viso to, suteikiu, vaikams, žinias – tokias, kurių reikia šiandieniniame pasaulyje. 

 

Kodėl tai darau? 

Manau, kad vaikams reikia žmogaus, kuris atlieptų jų jausmus, gebėtų įsiklausyti ir išspręsti bėdas, kuriomis ne visuomet lengva dalintis su tėvais ar kitais artimais žmonėmis.  Manau, kad mano žinios ir kompetencija šioje srityje gali būti naudinga ne tik mano darbe, bet ir už jo ribų…

Robotikos užsiėmimai skirti įvairaus amžiaus vaikams. Konstruodami mažieji sprendžia įvairias problemas, lavina smulkiosios motorikos įgūdžius ir mokosi sutelkti dėmesį. Robotikos akademijos mokomosios programos sukurtos ugdymo ir technologijų ekspertų, siekiant mokyti vaikus prasmingai ir tikslingai naudoti išmaniąsias technologijas.

Categories