. . . .
Renata Lazdin | Masters Of Calm
Renata Lazdin
Vyrenijus Andrijauskas

Apie mokytoją:

Pirmojo septynmečio edukologė, organizacijos  Mažųjų valdos steigėja, 7 intelektų lavinimo programų, seminarų, knygos  Vienas vaikas – 7 intelektai  autorė. Misija –  suvokti vaiko fenomeną ir padėti kurti aplinką, kurioje vaikas gali augti ne tik protingas, bet ir harmoningas.

Temos festivalyje:

Ekranai ir vaikai nuo šiol geriausi draugai? Be ekranų kalbėsimės apie tai, kaip ekranų turinys veikia vaikus. Ne mažiau svarbu šioje temoje – kodėl vaikui taip svarbu suaugęs, autoritetas, drąsiai brėžiantis ribą? Kaip stiprinti savo autoritetą? Išmoksime įvertinti ekranų turinio stiprumą, nustatyti saugaus ekrano laiko kiekius. Pakalbėsime apie drąsą iki tam tikro amžiaus visiškai nenaudoti ekranų. Paskaita skirta šeimoms auginančioms vaikus nuo gimimo iki 9 m.

Kodėl jie nerimsta? 10 paslapčių apie mažus ir didingus vaikus.

Mažieji yra lyg vijurkai – vis sukasi, kažko ieško, nerimsta. Ko jiems reikia? Kas juos motyvuoja? Kokios vidinės aistros juos valdo? Kaip suprasti ir padėti? Kaip su tokias supergalias valdančiu vaiku gyventi ramiau?
Kartu išstudijuosime autorės parengtą vaiko dvasinių ir filosofinių poreikių modelį. Ar tai teorija? Ne! Šį modelį kasdien galima naudoti ieškant atsakymo – kodėl šiandien nerimsta mano vaikas?
Susitikimo metu taip pat išmoksime eilėraštuką vaiko pasitikėjimo savimi skatinimui. Juk savimi pasitikintis vaikas – laimingesnis, protingesnis ir ramesnis.

Ko išmoks užsiėmimo dalyviai? 

Susitikimas padės geriau suvokti savo vaiko esmę. Taip pat išmoksime atgaivinti perdozavusį ekranų vaiką. Kartu išmoksime kelis terapinius kūrinius – vieną eilėraštį, vieną istoriją ir vieną dainą. 

Categories