Raminta Lapinskaitė

Saviugdos trenerė, egzistencinio koučingo specialistė, knygų MEILĖ SAU (2018) ir PALAIMINTOS MOTERYS (2020) autorė, MĖNULIO KALENDORIAUS-VEIKLŲ PLANUOTĖS bendraautorė, į procesą orientuotos psichoterapijos metodų mylėtoja, senųjų etninių tradicijų puoselėtoja, nuo 2014-ųjų dirbanti moterų savivertės ir savirealizacijos srityse.

Paskutiniosios vasaros Mėnulio pilnaties ritualas: GAUSA – DĖKINGUMAS – MEILĖ SAU

Mėnulio pilnatis – laikas, kuomet visata mus kviečia atvirai pažvelgti į savo vidų, intuicija skleidžiasi laisvai ir nevaržomai, mūsų įžvalga gili ir gydanti. Dėl to nuo seno moterys per pilnatį apsijungdavo, kad bendrystėje išgirstų, kuo kvėpuoja jų sielos oda.

🌕Kviečiu mus jungtis į 2 val. trukmės patyrimą per paskutinę šios vasaros pilnatį, mūsų senoliams simbolizavusią gausos, gėrybių ir klestėjimo laiką.
✨Kartu su visata švęsime mūsų kūrybines galias.
✨Atsiduosime intuicijai ir per rašymo praktikas klausime, kur gyvenimas mus kviečia, kas dabar tinkamiausia mums ir pasauliui.
✨Mokysimės padrąsinti ir palaikyti save. Mėgausimės, dėkosime ir būsime sau dosnios. Pasisemsime energijos moterų bendrystės rate.
✨Jei yra kliūčių, trukdančių mums su pasitikėjimu žengti savo keliu, jas apšviesime.

Ko tikėtis iš mūsų laiko kartu:
✨Pradėsime nuo vidinio ketinimo paieškos.
✨Trumpai papasakosiu apie Mėnulio ciklo poveikį ir senąsias etnines tradicijas.
✨Tuomet mūsų laukia meditatyvus susitelkimas į pilnaties energiją.
✨Vėliau – rašymo praktikos vidinėms gairėmis išsigryninti (SU SAVIMI TURĖKITE ASMENINIUS UŽRAŠUS)
✨Baigsime skirdamos laiko klausimams, atsakymams, dėkingumui.

Ką festivalio dalyviai išsineš, išmoks Jūsų užsiėmime?

Pasisemsime įkvėpimo, sustiprinsite intuiciją, gausite vidinių gairių tolimesniam skleidimuisi pasaulyje, susipažinsite su senosiomis moterų tradicijomis, pasisemsite moteriškos galios, savo buvimu pakylėsite šalia esančias moteris.