Prabhat Bhadauria
Vyrenijus Andrijauskas

Apie mokytoją:

Prabhat Bhadauria kilęs iš Delio, Indijos. Daugiau negu metus praleido pasaulinėje jogos sostinėje Rišikeše, mokydamasis iš dvasinių guru, jogos meistrų, čia taip pat įgavo 500 val. atha ir ashtanga jogos sertifikatus. Karantino metu jis vedė online meditacijas, subūrė savo pasekėjų ratą ir įkūrė online jogos platformą „Hub of Yoga”.

Tik pasibaigus karantinui, kai Rišikeše vėl atsivėrė jogos mokyklų durys, Prabhat pradėjo asistuoti „World Peace Yoga School” paskaitose, bei pradėjo vesti gyvas jogos pamokas grupėms bei privačiai. 

 

Temos festivalyje:

Hatha jogos praktikos

Šiose praktikose aprėpsime visas hatha jogos sudedamąsias dalis – pradėsime nuo lengvo kūno apšilimo, pereisime į klasikinį saulės pasveikinimą su chakru vizualizacija. Toliau atliksime tradicines jogos asanas (pozas). Užbaigsime su pranayama (kvepavimo metodais) ir meditacija.

 

Ryto meditacija – Joga Nidra 

Joga Nidra – Tai sąmoningas sisteminis fizinio, protinio ir emocinio atsipalaidavimo metodas. Viena valanda joga nidra seanso prilyginama keturioms valandoms kokybiško miego.

Ši praktika balansuoja neramų protą. Tai – būsena tarp miego ir būdravimo, kai visa esybė išsilaisvina nuo bet kokios įtampos ir tampa pasiekiama subtiliomis minties energijomis. Jose įsijungia mūsų pasąmonės sistema, kuri neanalizuoja, nepritaria ir neneigia. Visa, kas į ją ieina, visi įspūdžiai ir patirtis, auga ir duoda vaisius, plečia mūsų galimybes.

Sesijai reikės jogos kilimėlio, šilto pledo užsikloti kūnui. 

 

Ko festivalio dalyviai išmoks jūsų paskaitoje/sesijoje?

Joga – tai 1% teorijos ir 99% asmeninis patyrimas, todėl šios praktinės pamokos leis jums asmeniškai pajausti jogos efektą visuose trijuose savo kūnuose: fiziniame, mentaliniame ir energetiniame. Per šią jogos pamoką praktikuosite ne tik asanas (jogos pozas), bet ir technikas, kurios sujungia mūsų protą, kūną ir širdį. 

 

Privačios sesijos su Prabhat

  • Holistinė jogos pamoka – kūno apšilimas/ saulės pasveikinimas su vizualizacija / asanos (pozos)/ pranayama/meditacija. 
  • Joga Nidra (samoningo miego praktika) 
  • Diskusija, energijos aktyvuojancios praktikos bei joga nidra 
  • Meditacijos sesija  

Meditacijos technika bus parinkta individualiai pagal kliento poreikį ir būseną. Sesijas pradėsime nuo kūno apšilimo, pranayama ir / ar meditacijos.