Neringa (Gaja namai)
Vyrenijus Andrijauskas

Apie mokytoją:

Moterų bendrystės erdvės ir saviugdos studijos „GAJA namai“ įkūrėja, saviugdos trenerė, koučingo specialistė (ICU), sertifikuota rebefingo ir meditacijos mokytoja, Human Design sistemos praktikė.

 

Temos festivalyje:

1) Baimė suklysti. Kaip priimti (ne)tobulumą? Kol neleidi sau klysti neleidi sau kurti, o kol neleidi kurti  –  neleidi gyventi. Daugelis mūsų nori parodyti tik „gražiąją“ savo pusę. Kuo labiau bėgame nuo savęs klystančio, netobulo, tuo baimė viduje tik didėja. Perfecionizmas ir pedantiškumas mūsų visuomenėje dažnai laikomi sėkmingų žmonių bruožais. Tačiau ar siekiant tobulumo įmanoma būti laimingam?

Lengvumas kasdienybėje: kaip atsipalaiduoti nepatogume?

2) Lengvumas kasdienybėje: kaip atsipalaiduoti nepatogume? Įtampa atsiranda, kai galvojame, kad žinome geriau nei gyvenimas ir siekiame jį pakeisti. O jei priimtume, kad gyvenimas pati aukščiausia tiesa? Jei priimu gyvenimątai jį visą. Svarbu suprasti, kad priėmimasne apatiška būsena. Ji įgalina ir leidžia veikti su lengvumu. Kaip kasdienybei suteikti lengvumo? Pakviesime kartu atsigręžti į vidinę būseną ir suteikti erdvės tam būti.

3) Santykiai. Kaip atrasti harmoniją? Dažnas į santykį eina su idėja, kad kitas žmogus gali mane užpildyti. Net jei šis siekispasąmoningas, tokia intencija veda į sekinantį ir reikalavimų pripildytą santykį. Gyvas ir įgalinantis santykis gali būti tik tada, kai esame tikri, tiesioje su tuo kaip yra, net jei tai labai nepatogu. Raktas į darnius santykius  – priėmimas.

 

Ko išmoks užsiėmimo dalyviai?

Po konsultacijų ir susitikimų visada paklausiu žmonių, ką jie išsineša, ir tai, ką dažniausiai girdžiuramybė, priėmimas, atsipalaidavimas ir entuziazmas veikti. Gyventi gyvenimą.