. . . .
Mindaugas Vidugiris | Masters Of Calm
Mindaugas Vidugiris

Mano misija festivalyje: Dalintis bendravimo įgūdžiais. Drąsiai parodyti, kokias klaidas dariau, kad Tu jų išvengtum. Papasakoti, kaip atrasti savyje unikalumo ir pristatyti save pasauliui. Pakviesti išdrįsti daryti klaidas ir, susimovus, gebėti garsiai tai pripažinti. Parodyti kelius į kokybiškus santykius su šeima, mylimaisiais, draugais ir bendradarbiais.

Mano pokyčio istorija: Buvo metas, kai pasaulį mačiau tik juodą ir baltą. Gyvenimo žaidimą žaidžiu jau daugiau nei 40 metų, bet tikrą jo skonį pradėjau justi prieš devynerius metus. Kai Visatos jėgos įkvėpė stiprybės organizuoti festivalį „Masters of Calm“, kai pradėjau mokytis žaisti iš vaikų su „Whatansu“ komanda. Kai pradėjau vesti patirtinius komandos formavimo mokymus įmonėms bei organizacijoms. Nuo to laiko atsitiko tiek daug – atradimų, žmonių, žinių, kelionių, spalvų, suvokimo, nuostabos, klaidų, nusivylimo, liūdesio ir dar daug daug visko. O dabar, įsidiegęs pačią naujausią pasaulio suvokimo versiją, noriu dalintis, susitikti, juoktis, mokytis, atrasti, kvailioti, stebėtis, žaisti… Su Tavimi. Ir kviečiu Tave į kelionę. Tave tokį, koks esi. Susitikti su pačiu savimi.

Apie užsiėmimus: Mindaugas Vidugiris rūpinsis susipažinimo dalimi, žaidybiniais intarpais dienos programos metu ir vakarinėmis refleksijomis. Tikslas yra kurti santykį su savimi ir su kitais. Internete galima rasti begalę straipsnių apie draugystės svarbą, punktų kaip atpažinti tikrą draugą ir punktų kaip juo tapti. Kodėl straipsniai dažniausiai nesuveikia? Patyrimas yra geriausias ir greičiausias mokytojas – pasiteklęs savo didžiulę santykio kūrimo grupėje patirtį, Mindaugas kvies per įvairius žaidimus ir praktines užduotis pagilinti savo bendravimo įgūdžius, atvirumą.

Suvokiant ir taikant kokybiško bendravimo principus, tiesiog neįmanoma gyventi vienišam ar prisitraukti draugystes, kurios neaugina. 

Categories