Mindaugas Mitkevičius
Vyrenijus Andrijauskas

Patirtis / ekspertinė sritis: Esu Lietuvos sveikuolių sąjungos lektorius-praktikas, jau ketvirti metai vedantis natūralaus regėjimo gerinimo pratybas pagal William H. Bates metodą įvairiuose Lietuvos miestuose bei Lietuvos sveikuolių sąjungos organizuojamose regėjimo gerinimo stovyklose. Taip pat teikiu individualias konsultacijas. Bates metodas veiksmingas tuo, kad nesvarbu, koks žmogaus amžius, kokio stiprumo akinius ar lęšius jis nešioja – šio metodo pagalba galima jų atsikratyti arba bent jau sumažinti jų stiprumą, taip pat pagerinti regėjimo būklę esant rimtesniems regėjimo sutrikimams. Išmokę praktikų, žmonės gali nesunkiai pritaikyti jas kasdienybėje, tam neskirdami papildomo laiko.

Mano misija festivalyje: Padėti žmonėms išmokti pagerinti savo regėjimą natūraliu būdu, susigrąžinti pasitikėjimą savo akimis.

Mano pokyčio istorija: Praktikuodamas W. H. Bates natūralaus regėjimo gerinimo metodą, pagerinau savo regėjimą nuo –4 dioptrijų trumparegystės taip, kad atsikračiau akinių. Be akinių galiu daryti viską – dirbti prie kompiuterio, skaityti, vairuoti. Įgijau pasitikėjimą savo akimis ir pasijutau įkvėptas padėti kitiems pagerinti Jų regėjimą. Dabar dalinuosi savo patirtimi su kitais.

Temos: Regėjimo gerinimo pratybos