. . . .
Mantas Gikys | Masters Of Calm
Mantas Gikys
Egidijus Gubinas

Apie mokytoją:

Meditaciją išbandžiau prieš 30 metų pradžioje korėjietiško zeno tradicijoje, vėliau Tibeto budizmo ir paskutiniais keliais metais pagal Slyvų kaimelio (Thich Nhat Hanh) sąmoningumo vystymo metodiką. Periodiškai lankausi Slyvų kaimelio vienuolyne, prieš dvejus metus organizavau kelių vienuolių mokymus Lietuvoje. Jau virš metų kasdieną vedame meditacijas internetu.

Temos festivalyje:

1) Rytinė meditacija ir sąmoninga mankšta. Rytinėje meditacijoje pradėsime nuo įvado į kvėpavimo meditaciją, tada bandysime savarankiškai. Po 30 minučių ją pakeis sąmoningo ėjimo meditacija, žvelgiant į gamtą ir save. Baigsime trumpa rytine mankšta, kurią darysime suvokdami kiekvieną judesį ir derindami su kvėpavimu.

2) Gilus atsipalaidavimas 3) Atsipalaiduojam čia ir dabar. Kaip ir kam? Popietinėje praktikoje aptarsime, kurias sėklas savyje ir savo aplinkiniuose mes laistome kiekvieną dieną, žvelgsime, ką norėtume keisti, ir kaip tai įgyvendinti. Baigsime giliu atsipalaidavimu, nauja pradžia.

Ko išmoks užsiėmimo dalyviai? 

Supratimą apie meditacijos rūšis ir realią bent dviejų variantų patirtį. Išmoks žvelgti į save giliau, pajausdami, kaip kiekvienas veiksmas dedasi prie savojo būsimo “aš” kurimo.