Loreta Pivoriūnaitė
Vyrenijus Andrijauskas

Apie mokytoją:

Paskutinį dešimtmetį praleidau mokymų ir ugdymo srityje padedant žmonėms pasitikėti savimi. Turėjau įvairių elgsenos, savivokos, savęs ir kitų pažinimo mokymų. Taip tapau ir trenere, lektore ir elgsenos ugdytoja. Vedu grupes tiems, kurie turi daug minčių galvoje, bet mažai veiksmo išorėje. Specializuojuosi energijos valdymo, savirūpybos, atsparumo koučingo, darnos komandoje temose.

 

Temos festivalyje:

Meditacja Širdžiai (Twinhearts meditation). Tai metodas, naudojamas giliam atsipalaidavimui, streso nunulinimui, skatinantis geresnę sveikatą, didinantis kūrybiškumą ir produktyvumą bei padedantis pasiekti vidinį džiaugsmą. Šią meditaciją atvežiau iš Pietryčių Azijos, kur jau kelis dešimtmečius ši technika padeda tūkstančiams žmonių visame pasaulyje jaustis laimingesniais, įgauti ramybę bei balansą.

 

Ko išmoks užsiėmimo dalyviai?

Būsite pasikrovę jėgų, persvarstysite savo aktyvumo lygį, praplėsite žinias apie energiją ir turėsite galimybę ją net pajausti. Sužinosite: Kodėl yra svarbus įsižeminimas po meditacijos? Kodėl reikalinga paleisti gautą energiją meditacijos metu? Fizinių pratimų reikalingumas bei svarba. Kaip galime skleisti gerumą ir palaiminimą?