Loreta Pivoriūnaitė
Vyrenijus Andrijauskas

Loreta Pivoriūnaitė yra healerė, gydūnė baigusi Prana healing mokymus Malaizijoje, kuriuos pagal The Institute for Inner Studies sertifikuoja pripažinti mokytojai. Šią techniką Loreta praktikuoja nuo 2017 metų, o tai leidžia padėti žmonėms turintiems fizinių, psichologinių sunkumų. Ji yra Search Inside Yourself Leadership Institute (SIYLI) programos Search Inside Yourself programos absolventė, taip pat baigė Tarpkultūrinio intelekto (CQ – Cultural intelligence) programos, padedančios tarpkultūrinėms komandoms suprasti save, priimti kitus ir veikti išvien, studijas.

Tapau akredituota atsparumo koučerė The Resilience Institute 2020 metais.  Loreta yra elgsenos ugdytoja, koučerė ir dešimtmetį padeda žmonėms įgauti pasitikėjimo savimi. Specializuojasi: energijos valdymas, savirūpyba, atsparumo koučingas, darna komandoje temose.

PRANA HEALING – Energetinis balansas be prisilietimo

Prana healing – energetinis gydymas rankomis naudojant Prana – visuotinę energiją. Sanskrito kalba „prana“ reiškia gyvybinę energiją.  Prana gydymas yra pagrįstas dviem dėsniais. Vienas  yra savęs atstatymo dėsnis, o antrasis – pranos arba gyvybės energijos dėsnis.

Tai tarptautiniu mastu pripažinta, nereliginga, be prisilietimų veikianti, be narkotikų gydymo terapija, kurią 1987 m. sukūrė Choa Kok Sui, kilęs iš Filipinų. Šiam mokslui skyręs ir atlikęs daugiau nei dvidešimt metų tyrimų. 

Kas vyksta sesijos metu?

Gydūnas-praktikas nukreipia jus supančią gyvybės jėgą ar praną ir panaudoja Jūsų tobulėjimui ir emociniam bei dvasiniam gydymui. Healer’is – gydūnas padeda išvalyti, stabilizuoti ir energizuoti visas pagrindines čakras. Valymas padeda pašalinti nesveiką energiją iš žmogaus kūno ir užsikimšimus energijos kanale, kad galėtų sugerti šviežią energiją, gaunamą iš gydūno.

Trukmė: 50 min. Kaina/mainai: 45 eur. 

Registracija INFO PUNKTE

Datos ir laikai 

08.14 9.30-13.30 ir 14.30-18.30 

08.15 9.30-13.30 ir 14.30-18.30

Į konsultacijas bus galima registruotis atvykus į festivalį Info punkte ar festivalio metu aktyvuotoje festivalio programėlėje.