Laurita Peleniūtė
Laurita Peleniūtė

Patirtis / ekspertinė sritis: Muzikantė, folkloristė, lektorė, daugelį metų besidominti liaudies daina, jos simbolika, taip pat aktyviai 15 metų koncertuojanti su folkroko grupe “Žalvarinis”, Šiuo metu dainuojanti su grupėmis “Marga muzika” , “Maros Rijos”.

Mano misija festivalyje: Įkvėpti žmones pažiūrėti į kitą – lyg į save. Pajausti šalia esantį, išgirsti. Ir tuomet išnyksta vienatvė ir neviltis. Atsiranda bendruomeniškumo jausmas, jausmas būti svarbia dalimi, jausmas, kad mes vieni stiprūs, o kartu dar stipresni ir kad visada yra į ką atsiremti. Kad net būnant vienam, dainuojant vienam, už mūsų stovi minios mus mylinčių, palaikančių akių ir skambančių balsų ir protėvių sielos, mūsų gamta.

Mano pokyčio istorija: Atradau vidinę ramybę, pasijutau svarbia visuomenės dalimi, kuri būdama mažytė gali keisti, prisidėti, padėti sau ir kitiems. Ėmiau vertinti proceso galią, ne rezultatą. Atradau daug džiaugsmo ir nuostabių žmonių. Būdama dalimi kitų, galiu padėti sau. Mylėdama kitus, iš tikro pamilti save.

Temos:
Sutartinių magija.
Moterų dermės. Garso žaidimai. Sutartinės.