Laurita Peleniūtė
Laurita Peleniūtė

Mano misija festivalyje: Įkvėpti žmones pažiūrėti į kitą – lyg į save. Pajausti šalia esantį, išgirsti. Ir tuomet išnyksta vienatvė ir neviltis. Atsiranda bendruomeniškumo jausmas, jausmas būti svarbia dalimi, jausmas, kad mes vieni stiprūs, o kartu dar stipresni ir kad visada yra į ką atsiremti. Kad net būnant vienam, dainuojant vienam, už mūsų stovi minios mus mylinčių, palaikančių akių ir skambančių balsų ir protėvių sielos, mūsų gamta.

Mano pokyčio istorija: Atradau vidinę ramybę, pasijutau svarbia visuomenės dalimi, kuri būdama mažytė gali keisti, prisidėti, padėti sau ir kitiems. Ėmiau vertinti proceso galią, ne rezultatą. Atradau daug džiaugsmo ir nuostabių žmonių. Būdama dalimi kitų, galiu padėti sau. Mylėdama kitus, iš tikro pamilti save.

Užsiėmimai festivalyje: Sutartinių magija. (8, 9, 10 d.), Moterų dermės. Garso žaidimai. Sutartinės. (10 d.)

Asmeninės konsultacijos: Balso atvėrimo, kvėpavimo ir prigimtinio balso paieškos. Tinka žmonėms kurie nori, bet bijo dainuoti, kurie dainuoja ir nori labiau į tai gilintis, atrasti savo unikalias galimybes, žmonėms bijantiems kalbėti viešai, norintiems labiau pasitikėti savo balsu ne tik dainuojant. Žmonėms trokštantiems gilintis į senąsias dainas.

Trukmė: 60-90 min.

Kaina: 30€