Laura Gaučytė
Laura Gaučytė

Patirtis / ekspertinė sritis: Šokėja, kelionių ekspertė, renginių organizatorė, sveikos gyvensenos puoselėtoja, “Ajurvedos Akademijos” studentė, sertifikuota NIA šokio trenerė, vedanti šokio treniruotes.

Mano misija festivalyje: Kiekviename mūsų slypi galinga jėga, pasižyminti tobulais instinktais, kūrybos aistra ir nesenstančia išmintimi. NIA – tai raktas kaip tą jėgą pažadinti, mano tikslas – supažindinti su NIA praktika.

Mano pokyčio istorija: NIA techniką atradau kriziniu gyvenimo etapu. Jau po pirmo apsilankymo šokio praktikoje mano kūnas tarsi atsigavo ir atrado stiprų akimirkos džiaugsmą. Po 3-io užsiėmimo atėjo mintis, jog noriu viską mesti, kuo tuo metu užsiėmiau ir išmokti šios praktikos, kad galėčiau dalintis tuo vidų užplūstančiu džiaugsmu, pakylėjančiu kaskart taip, lyg išgyventum įsimylėjimo būseną. Su laiku taip ir įvyko, o kai esi tesingam kely – keičiasi viskas: aplinka, žmonės, veikla. Šiandien džiaugiuosi galėdama su šia praktika padėti atrasti savo laisvę, moteriškumą, seksualumą ir savo stiprybes kitiems. Kūnas nemeluoja, jis džiaugiasi, o kartu rimsta protas, atsiranda emocijų balansas.

Temos: NIA