. . . .
Justė Liaugaudė | Masters Of Calm
Justė Liaugaudė
Justė Liaugaudė

Apie mokytoją:

Esu ilgametė organizacijos „RAUDONOS NOSYS Gydytojai klounai” aktorė ir meno vadovė. Nuolat tobulinu savo įgūdžius tarptautinėje klounados mokykloje „School of Humour”  Vienoje. Turiu daug patirties, dirbant su sergančiais vaikais ligoninėse, taip pat, su suaugusiais ir senjorais slaugos namuose, reabilitacijos centruose. Vedu interaktyvias paskaitas medicinos personalui apie humorą ir jo pritaikymą kasdieniame darbe, taip pat, klounados seminarus aktorinio meistriškumo studentams, įvairių įmonių kolektyvams ar žmonėms, norintiems priimti save ir atrasti naujų spalvų savo gyvenime. 

 

Temos festivalyje:

Praktinės improvizacijos  „Aš netobulas. Ir man tai patinka! Seminaras paremtas klounados žanro principais, kurio pagrindinis įrankis yra žaidimas. Visos seminare naudojamos užduotys pateikiamos žaidimo forma, kurios yra atliekamos porose, grupelėse ar po vieną. Visų šių užduočių tikslas yra žaisti su draugais ar kolegomis, pripažinti klaidas, o su jomis ir nesėkmės jausmus, dalintis šiais jausmais su aplinkiniais ir kaip bebūtų keistą juoktis kartu iš visos širdies. Tai galimybė ieškoti ir atskleisti savo komiškumą, improvizuoti, būti kartu su visais tikrumo akimirkoje. Stengsimės nebėgti nuo savęs, o priimti save ir dalintis kylančiais jausmais su kitais. Tai galimybė patirti galybę džiaugsmo akimirkų, juoktis su visais iki ašarų ir patiems įsitikinti, kad mūsų netobulumas yra didis privalumas.

 

Ko išmoks užsiėmimo dalyviai? Mokysis nebijoti atskleisti savo komiškumą per žaidimą ir improvizaciją, taip pripažįstant, kad mūsų netobulumas yra didis privalumas.