Julia Krakova

Mano misija festivalyje: Mokyti apie vidinę žmogaus struktūrą, ypač apie save.

Mano pokyčio istorija:“Žmogaus dizainas” (ŽD) visiškai sunaikino mano gyvenimą. Ir tai, ką aš visada sakau savo mokiniams – pagalvokite prieš išvykdamas ten, nes jis sunaikins viską, ką laikote savyje. Viską. Paliks jus vienus su savo tiesa, o tai nėra lengva pakelti tiems, kurie nėra pasirengę. Aš nebuvau pasiruošusi, kai pirmą kartą gavau Prognozę (taip kaip mes vadiname ŽD sesiją, kai analizuojame diagramą). Man prireikė dvejų metų stebėti gautą informaciją ir padaryti ją realybe. Tai yra lėta „piliulė“, ir niekur negali nuskubėti su šiomis žiniomis. Kaip ir visi turi savo kvėpavimo ritmą, kiekvienas turi savo kelią ir greitį, įžengdamas į ŽD žinias.

Užsiėmimai festivalyje: Įvadas į Žmogaus Dizainą (3 d.), Žmogaus Dizainas + santykiai.(4 d.), Žmogaus Dizainas + emocijos (6 d.), Žmogaus dizainas + karjera ir pinigai (8 d.), Žmogaus dizainas + mityba (9 d.), Žmogaus Dizainas + seksualumas. (10 d.), Žmogaus Dizaino meditacija. (11 d.)

Asmeninės konsultacijos: Privatūs „Human Design“ skaitymai. Du formatai – ilgas ir trumpas. Skaitymo metu gausite įrankius savo unikalumui atrasti, suprasti savo vidinę struktūrą, išmokti priimti jums teisingus sprendimus, taip pat palaikymą būsimame eksperimente su informacija. „Human Design” informacija yra tiksli moksliškai ir už mokslo ribų. Gilesnei analizei reikia žinoti savo gimimo laiką. Ši sesija yra naudinga visam gyvenimui, nes atskleidžiama jūsų mechanikos natūra. Taip pat sesija yra įrašoma, taigi galėsite tęsti darbą su informacija po sesijos.

Trukmė: 1-1,5 val. (trumpa) arba 2,5-3 val (įprasta)

Kaina: 100 € (trumpa), 195 € (įprasta)