Giedrė (Gaja namai)

Apie mokytoją:

  • Sertifikuota Emocinės paramos. Patirtis 4 metai, 1000 val. darbo su smurtą, netektis, skyrybas patiriančiais, bei pagalba savižudybės prevencijų klausimais.
  • Sertifikuota emocinės paramos raštu, chatuose teikėja. Patirtis 2 metai.
  • Koučingo praktikos, mąstymo partneris. Patirtis vadovavimo žmonėms 15 metų. Koučingo sertifikatas ir kvalifikacija įgyta nuo 2017 metų.
  • Ugdymo programų kūrėja organizacijoms. Patirtis Lietuvoje ir Europoje 5 metai.
  • Kalbos kodo autorė ir komunikacijos santykiuose su savimi ir kitais konsultantė, lektorė vedanti paskaitas moters saviugdai ir komandoms. Sertifikuota NLP (neurolingvistinio programavimo) praktikė, patirtis 5 metai.

 

Temos festivalyje:

Terapinio Rašymo praktika Išlaisvink save. Tai praktika norintiems išsigryninti savo mintis, jausmus ir emocijas, naujai pamatyti save ir situaciją, kurioje yra, ir atsisukti į tai, ko dėl skausmo, nerimo ar pasimetimo patys kartais tiesiog nebematome. Rašymo metu plečiame suvokimą apie žmones, santykius, patirtis ir save, pažvelgiame į patiriamą situaciją, išgyvenimą kitu kampu, atsitraukus nuo skausmo.

 

Ko išmoks užsiėmimo dalyviai?

Išmoks techniką, kaip pažiūrėti į esamą situaciją, jausmą, išgyvenimą kitu kampu. Įgaus įrankį atsipalaidavimui ir emocijų priėmimui, integravimui.