Egidijus Gubinas
Egidijus Gubinas

Mano misija festivalyje: Padėti žmonėms atrasti savo pašaukimą, talentus ir stipriąsias savybes. Padėti suprasti, kad kiekvienas iš mūsų esame skirtingi.

Mano pokyčio istorija: Dar besimokydamas mokykloje ieškojau atsakymų į klausimą “kas aš ir ką turiu daryti?”. Baigęs 12 klasių įstojau į filosofijos ir visuomenės mokslų specialybę. Po pirmo kurso išvykau į Angliją . Maniau, kad ten ir liksiu, bandžiau save įvairiose profesijose, bet laimės nesuradęs grįžau į Lietuvą tęsti studijų ir kurti verslą. Grįžęs bandžiau tapti verslininku, dirbau pardavimų srityse, televizijoje, tačiau viskas sekėsi ne taip, kaip tikėjausi ir tada nusprendžiau išvykti į Norvegiją. Norvegijoje gavau tuo metu norimą darbą, uždarbį, tačiau nepaisant viso išorinio komforto viduje, nesijaučiau laimingas. Kažko trūko. Atsakymus į savo klausimus ką turiu daryti ir koks mano pašaukimas radau pradėjęs domėtis ir studijuoti vedų astrologiją. Žinios, kurias gavau pasirodė labai praktiškos. Nuo tada mano gyvenime prasidėjo pokyčiai ir tomis žiniomis pradėjau dalintis su kitais.

Užsiėmimai festivalyje: Išlaisvink savo talentus. (7, 8 d.)

Asmeninės konsultacijos: Remdamasis vedų astrologija ir chiromantija, konsultacijų metu padedu spręsti šiuos klausimus:Draugystės klausimai, porų suderinamumas, šeimyninė psichologija, santykiai, rekomenduojama profesinė veikla, silpnosios ir stipriosios charakterio pusės, kas padėtų sėkmingiau laviruoti gyvenimo keliais, savęs pažinimas, konfliktai kolektyve, gyvenamosios vietos/šalies pakeitimas, amžiaus krizės, dvasinė praktika, tiesos paieškos, palankių datų svarbiems darbams, gyvenimo įvykiams nustatymas, horoskopų sudarymas. Esu kvalifikuotas Vedų astrologijos mokyklos atstovas, astrologas, chiromantas.

Trukmė: 30 min.

Kaina: 30€