Diana Januškevičiūtė

Užsiėmimai festivalyje: Dainuojančių krištolo dubenų garso sesija. (5, 7 d.)

Asmeninės konsultacijos: Moksliškai įrodyta, kad kiekvienas mūsų energijos centras turi muzikos natos ar vibracijos dažnį. Visos ligos charakterizuojamos kaip energijos blokavimas kai kurių kanalų lygiais arterijose, venose bei nervuose. Esant blokavimui, organas nustoja vibravęs sveikatos dažniu, o tai – negalavimų ar ligos pradžia.

Žmogaus ausis girdi 16-25000Hz dažnio garsus, tačiau dar yra daug nesuvokiamų virpesių. Grojant krištolo dubenimis, į erdvę sklinda elektromagnetinių laukų dažniai, kurie rezonuoja su žmogaus į išorę skleidžiamų elektromagnetinių laukų dažniais. Pagal šią idėją garsas ir šviesa gali skaidyti ir panaikinti šiuos blokavimus, kurie atsiranda mūsų kūne. Šis rezonansas žmogų visiškai subalansuoja ir žmogus sveiksta. Taip yra atstatomas ląstelių sveikatos dažnis ir žadinami mūsų intuicijos impulsai. Greitai atsipalaiduojama, gerėja atmintis, miego kokybė, mažėja įtampa, depresija, stiprėja imuninė sistema ir natūralus mūsų kūno gebėjimas atstatyti sveikatą.

Individualioje garso sesijoje, alcheminiai krištolo dubenys yra dedami tiesiogiai ant žmogaus kūno ir jais grojama. Jų garso vibracija skverbiasi tiesiogiai į gulinčio žmogaus kūną, taip poveikis žymiai sustiprėja ir yra individualus – skirtas tik vienam žmogui. Sesijos metu galite gauti atsakymą į rūpimą klausimą, neišspręstą situaciją pamatyti aiškiau, nes protas atsitraukia ir nurimsta labai greitai taigi galite patirti visus aukščiau paminėtus pojūčius.

Trukmė: 40 min.

Kaina: 25 €