. . . .
Daiva Vietrinienė | Masters Of Calm
Daiva Vietrinienė
Daiva Vietrinienė

  Apie mokytoją:

Sankt Peterburgo koučingo instituto vadovų mokytojų ir mokymo trenerių studijos. Sertifikuota koučingo specialistė (Coaching development, Anglija), NLP trenerė.

 

Temos festivalyje:

1) 9 baziniai asmenybės charakteriai eneagramos. Susipažinsime su 9 spalvingais baziniais asmenybės charakteriais, iš kurių vienas bus jūsų. Šios žinios padės suprasti save ir savo elgsenos motyvus, suvokti savo stipriąsias ir silpnąsias puses, bei atrasti įrankį jas suvaldyti. Taip pat suvoksite, kaip išsilaisvinti iš užprogramuotų šabloninių elgesio modelių ir pasirinkti kelią sėkmingesnio gyvenimo link.

2) Asmenybės tipai pagal Eneagramos modelį būdas save dar geriau pažinti. Paskaita padės labai aiškiai suprasti ir atpažinti, kaip vystosi, auga ir degraduoja kiekvieno Eneagramos asmenybės tipo atstovas, nuspėti vieno ar kito žmogaus elgesį arba pamatyti , kaip vystymosi lygiai tampa žmogaus mentalinės, kūniškos ir emocinės sveikatos indikatoriais. 

3) Kur yra mano ribos arba kaip gyventi autentišką savo gyvenimą?

Tai tema, apie kurią niekas su mumis nekalbėjo vaikystėje, apie kurią dažnas net nesusimąsto, kuri apgaubta nesąmoningumo skraiste, o jos nesuvokimas daugeliui iš mūsų sukelia nepasitenkinimą aplinkiniais ir savimi, griauna santykius ir paverčia juos destruktyviais, susilpnina pasitikėjimą savimi ir kitais, o kartais mes jį net prarandame arba mums atrodo, kad jo visai ir neturėjome; kelia negatyvias emocijas, jausmą, jog mes praradome savąjį „AŠ”, negyvename savo gyvenimo, esame suvaržyti kitų reikalavimais ir „užkrautomis” atsakomybėmis, norime atsiriboti nuo artumo. Daugelis, kurie lanko asmenines konsultacijas, net negali paaiškinti, su kuo tai susiję. Jei norime gyventi sveiką, sąmoningą gyvenimą, privalome išsiaiškinti savo ribas (fizines, protines, emocines, dvasines) su savo tėvais, sutuoktiniais, draugais, bendradarbiais ir pačiu savimi. Tą mes ir darysime seminaro metu!