Dainora Skrabulienė
Vyrenijus Andrijauskas

Ekspertinė sritis ir patirtis:

Edukologė (magistro laipsnis), dailės didaktikos specialistė, dailės pedagogė, kvalifikuota dailės terapijos ir geštalto terapijos praktikė (Vilniaus Geštalto Institutas; Rusijos federacijos akademija, Maskva_федеральное государственное бюджетное учреждение «Российская академия образования»); sertifikuota “Eneagramos” (unikalaus savęs ir kitų pažinimo metodo) meistrė, savo darbe naudojanti projektyvią psichologinę metodiką – metaforines asociatyvines kortas (šios metodikos mokėsi pas pirmtaką, OH kortų serijos leidėją, psichoterapeutą Moritz Egetmeyer (Vokietija)).

Temos festivalyje:

I. Dailės terapija įtampos ir streso mažinimui: mano emocijos, nuotaikos ir jausmai.

II. Dailės terapija ir MAK (metaforinės kortos) asmeninių ribų tyrinėjimui: Aš ir mano saugi aplinka

Dailės terapija – emocinės savijautos gerinimui, geresniam savęs supratimui, savo santykio su kitais pažinimui ir tobulinimui. Dalyvaujant kūrybiniame procese nereikia turėti jokių specialių meninių sugebėjimų, svarbus pats kūrybinis procesas: spontaniška kūryba suteikia plačių galimybių tyrinėti, išreikšti save, savo jausmus, pasaulėjautą ir mintis.

Ką festivalio dalyviai išsineš, išmoks Jūsų užsiėmime?

  • Susipažinsite su dailės terapijos metodais;
  • Susipažinsite su psichologinėmis metaforinėmis asociacijų kortomis;
  • Derinant dailės terapijos metodus ir psichologines metaforines asociacijų kortas, turėsite galimybę aktualizuoti ir tyrinėti vidines temas ar spręsti vidinius konfliktus.
  • Pamatysite tarsi iš šono Jums svarbius dalykus.
  • Įgysite vertingos pozityvios pokyčių patirties.
  • Išreikšite save kūrybiškai.
  • Lavinsite vaizduotę, ugdysite estetinę patirtį, vaizduojamosios veiklos įgūdžius bei meninius gebėjimus apskritai.