. . . .
Dainora Skrabulienė | Masters Of Calm
Dainora Skrabulienė
Vyrenijus Andrijauskas

Apie mokytoją:

Edukologė (magistro laipsnis), dailės didaktikos specialistė, dailės pedagogė, kvalifikuota dailės terapijos ir geštalto terapijos praktikė; sertifikuota  Eneagramos (unikalaus savęs ir kitų pažinimo metodo) meistrė, savo darbe naudojanti projektyvią psichologinę metodikąmetaforines asociatyvines kortas.

Temos festivalyje:

1) Dailės terapija įtampos ir streso mažinimui: mano emocijos, nuotaikos ir jausmai.

2) Dailės terapija ir MAK (metaforinės kortos) asmeninių ribų tyrinėjimui: Aš ir man saugi aplinka

Dailės terapija  –  emocinės savijautos gerinimui, geresniam savęs supratimui, savo santykio su kitais pažinimui ir tobulinimui. Dalyvaujant kūrybiniame procese nereikia turėti jokių specialių meninių sugebėjimų, svarbus pats kūrybinis procesas: spontaniška kūryba suteikia plačių galimybių tyrinėti, išreikšti save, savo jausmus, pasaulėjautą ir mintis.

Ko išmoks užsiėmimo dalyviai? Derinant dailės terapijos metodus ir psichologines metaforines asociacijų kortas, turėsite galimybę aktualizuoti ir tyrinėti vidines temas ar spręsti vidinius konfliktus.  Tarsi iš šono pamatysite Jums svarbius dalykus. Įgysite vertingos pozityvios pokyčių patirties. Išreikšite save kūrybiškai, lavinsite vaizduotę, ugdysite estetinę patirtį, vaizduojamosios veiklos įgūdžius bei meninius gebėjimus apskritai.