Dainius Palivonas
Dainius Palivonas

Patirtis / ekspertinė sritis: Improvizacijos treneris. Viešojo kalbėjimo licencijuotas treneris. Profesionalus renginių vedėjas. Impro akademija įkūrėjas.

Mano misija festivalyje: Tikslas išmokyti žmogų žengti žingsnį ten, kur norisi sustoti, nes baisu ir nežinomybė. Rizikuoti. Pažinti. Sakyti TAIP, Išmokti priimti, papildyti, pratęsti. Veikti, o ne kalbėti. Nesistengti, o būti. Nebūti sukurtai originaliu, o paprastu ir autentišku. Tapti lanksčiu, empatišku.

Mano pokyčio istorija: Tai buvo didžiausias virsmas mano gyvenime! Iš niekada scenoje nebuvusio ir viešai nekalbėjusio žmogaus tapau profesionaliu renginių vedėju, vedžiau TV laidą, tiesioginius eterius, esu kviečiamas į TV laidas, projektus. Subūriau improvizacijos trupes, darėme pasirodymus, vedžiau mokymus, tapau improvizacijos treneriu. Pakeičiau net gyvenamąją vietą, atvykau gyventi į sostinę. Vienu žodžiu tariant ATSISKLEIDŽIAU! Pamačiau kaip galima atskleisti ir kitų žmonių potencialą improvizacijos metodų dėka.

Tema:
Improvizacija. Atrakiname jūsų talentą ir charizmą!

Pagrindinis improvizacijos šūkis – nebūk pasiruošęs! Neįmanoma pasiruošti visoms neplanuotoms, nestandartinėms ir kritinėms situacijoms darbe ar gyvenime. Mokysimės lavinti gebėjimą veikti bet kokiose aplinkybėse spontaniškai. Intelekto jėga yra dominuojanti Vakaruose, bet būtinas balansas tarp proto ir spontaniškumo. Jį atrasime treniruodamiesi. Improvizuodami patirsime gyvenimo džiaugsmą, kokybę, susipažinsime su improvizacijos pagrindais, jų naudojimu. Tapsime laisvesni, atviresni, išmoksime rizikuoti, veikti, priimti, detalizuoti, kurti, įgysime emocinę kompetentiją, lankstumą, kalbėjimo viešai įgudžius ir daugelį kitų.

Ką festivalio dalyviai išsineš, išmoks jūsų paskaitoje?

Žengti žingsnį ten, kur norisi sustoti, nes baisu ir nežinomybė. Rizikuoti. Pažinti. Sakyti TAIP, Išmokti priimti, papildyti, pratęsti. Veikti, o ne kalbėti. Nesistengti, o būti. Nebūti sukurtai originaliu, o paparsatu ir autentišku. Tapti lanksčiu, empatišku.