Austėja Požėraitė
Vyrenijus Andrijauskas

Patirtis / ekspertinė sritis: Jau daugiau kaip 15 metų esu jogos ir sąmoningumo studentė ir dešimtmetį dėstau tarptautiniu mastu. Platus jogos mokymas iš viso pasaulio mokytojų įžvalgiai paveikė mano mokymo stilių, tai yra Patanjali’s Asthanga, aštuonialypis tobulejimo kelias, tekanti Vinyasa seka ir T. Krishnamacharya mokymai. Pastaruosius šešerius metus vadovauju 200 valandų jogos mokytojų mokymams ir specializuojuosi jogos filosofijoj ir jogoj skirtoj psichinei sveikatai palaikyti; bei bendradarbiauju su tokiomis kompanijomis kaip „Diageo“, „Amnesty International“ ir „The Next Jump“. Buvau pristatyta tokiuose žurnaluose kaip „Cosmopolitan UK“, „Vogue“ ir „Yogi Times“. Tinklalapis: www.hiddenbuddha.net

Mano misija festivalyje: Pristatyti senovinę jogos praktiką šiuolaikišku, prieinamu ir linksmu būdu, padedančiu išlaikyti ir atsverti pusiausvyrą tarp mūsų dažnai užimto ir įtempto gyvenimo būdo. 

Mano pokyčio istorija: Mano jogos kelionė prasidėjo, kai reabilitavausi po nugaros traumos, dėl kurios turėjau sunkią depresiją ir antsvorį. Joga ne tik padėjo išgydyti nugaros skausmus, išlaikyti sveiką svorį, bet ir išmokė sugyventi su nerimu ir klinikine depresija, taip pat leido įgalinti žmones per jogos žinias. Nuo to laiko mokiau daugelį – nuo aklųjų studentų iki maratono bėgikų ir triatlonininkų JK ir tarptautiniu mastu.

Temos:
Psichines sveikatos Jogos terapija.
Vinyasa flow joga.