. . . .
Aurimas Mulys | Masters Of Calm
Aurimas Mulys

https://www.facebook.com/djembevaikai/

Mano vardas Aurimas, esu „Djembe vaikai“ studijos vadovas ir vaikų būgnų mokytojas. Djembe būgnais groju jau ne vienerius metus, o „Afrikos būgnai“ yra antra mano šeima. Būgnų studijoje ir edukacijose vaikus mokau tradicinių Vakarų Afrikos ritmų.

Viskas kas mus supa yra ritmas – širdies plakimas, kvėpavimas, miegas, saulės ir mėnulio pasikeitimai, metų laikai… viskas yra ritmas ir jis yra labai didelė mūsų gyvenimo dalis. Kuo daugiau ritmo yra mūsų gyvenime, tuo laimingesni mes esame. 

Masters of Calm festivalyje vesiu būgnų edukacijas vaikams, kurios vyks būgnų rate. Kiekvienas turėsime po djembę ir kiekvienas turėsime galimybę su ja susipažinti, pabandyti groti ir kurti muziką kartu. Papasakosiu apie instrumentus, apie jų istoriją, apie legendas ir muzikantus, kad nors mintyse nusikeltume į paslaptingąją Afriką. Vaikus ne tik mokysiu groti djembe, bet ir bandysiu atrakinti jų pasitikėjimą savimi, kad kiekvienas atsipalaiduotų, atrastų savyje talentą groti  ir išsivalytų nuo blogų minčių. Kartu sukursime naują skambesį,  atrasime meilę ritmui ir naują būdą gerai leisti laiką.

Aurimas, tel. 861204191, djembevaikai@gmail.com

Categories