Aurelija Kraujalienė

Mano atliekami masažai yra kitokie, naudojamas didelis kiekis,šviežiai spausto sezamų aliejus, pagal daugiau nei 5000 metų senumo tradiciją. Masažo metu, per fizinį kūną prisiliečiama prie visų subtiliausių kitų žmogaus kūnų: atminties, ego, proto, kvėpavimo, intelekto …. Pailsima iš labai gyliai, oda paskaistėja, protas tampa ramus ir aiškus, žmoguje sušvinta tyrumas ir šypsena😊.

Energetinis marmos taškų masažas
Atidaromi energijos blokai, atpalaiduojami raumenys, nuslūgsta įtampa, veikiama visa limfos ir kraujotakos sistema. Masažas veiksmingas atstatant ir palaikant organizmo energetinį gyvybingumą, vidinę pusiausvyrą, fizinę bei psichinę sveikatą. Puiki terapija įvairių ligų prevencijai ir toksinų kaupimuisi. Masažas trunka 60 min. Stimuliuojami 107 taškai žmogaus kūne.
Kaina – 35 €

Abhyanga masažas
Aliejinis viso kūno masažas. Skaidrina protą, atstato išsekimą, chronišką nuovargį, nemigą ar depresiją. Sumažina nugaros, sąnarių, kryžkaulio, kelių ar galvos skausmus. Taip pat didėja susikaupimas ir koncentracija, gerėja atmintis, nebešąla galūnės. Antistresinis. Atliekamas kokosų, saulėgrąžų ar sezamo aliejumi.
Trukmė – 75 min.
Kaina – 55 €

Shirodhara masažas
Aliejaus arba žolelių nuoviro lašinimas į trečią akį. Prieš tai atliekamas pečių, veido ir galvos aliejinis masažas. Masažas gydo nervų sistemos ligas, nemigą, proto nerimą. Po masažo apleidžia įkyrios mintys, susibalansuoja jausmai ir emocijos. Taip pat gydo ausų, nosies, sinusų ir gerklės ir pusiausvyros sutrikimus. Taip pat gerina regėjimą, mažina galvos skausmus, stabdo plaukų slinkimą, stimuliuoja endokrininę sistemą ir smegenų kraujotaką.
Trukmė – 40 min.
Kaina – 50 €

Aliejinis nugaros masažas
Įaliejuojamas stuburas, kryžkaulis. Suminkštinami nugaros raumenys, sausgyslės, todėl traukiasi skausmas, raumenų spazmai. Efektyvu nuo kaklo skausmo. Giliai atpalaiduoja ir galvą, todėl jaučiamasi kaip po trumpo miego.
Trukmė – 30 min.
Kaina – 25 €

Veido, dekolte ir galvos masažas
Karalienės masažas 😊. Jaunina, ramina, atpalaiduoja ir kartu suaktyvina kraujotaką. Gerėja miegas, protas
nurimsta, oda pasimaitina aliejumi. Pagal poreikį pasirenkami eteriniai aliejai pagilinti šio masažo poveikį.
Trukmė – 30 min.
Kaina – 35 €

Sprando, pečių ir galvos masažas
Šiltu aliejumi suminkštinami pečių, sprando raumenys. Išmasažuojamos ataugų sritys, suaktyvinama galvos
smegenų kraujotaka. Padeda nuo galvos svaigimo, nerimo, skausmingų pečių pojūčių.
Trukmė – 25 min.
Kaina – 25 €