Artūras Dabkevičius
Laura Gaučytė

Mano veikla –  žmogaus biolauko, auros, čakrų tyrimai. Šia veikla užsiimu nuo 2007 metų, turiu skirtingais principais veikiančius aparatus. Mokiausi Sankt Peterburge (Rusija) pas prof. Konstantiną Korotkovą, Eleną Janovskają, Aleksandrą Karetnikovą, Zachirą Butajevą, Zaurą Guseinovą ir kitus mokytojus.

Auros fotografija

Tai  puikus būdas pažinti save, sužinoti savo emocinę, mentalinę ir dvasinę būklę. Konsultacijos metu aptarsime auros spalvas, jų išsidėstymą ir struktūrą. Taip pat sužinosite kiek aktyviai funkcionuoja septyni Jūsų bioenerginiai centrai  čakros.

Gausite išsamų spalvotą virš 20 puslapių aprašymą su auros, čakrų vaizdais, grafikais ir tekstiniais aprašymais bei paaiškinimais.

Festivalio dalyviai konsultacijos metu gaus spalvotą savo auros fotografija su Jūsų veidu (viršutinė kūno dalis), o taip pat virš 20 psl. aprašymą, į kurį įeina: 1. Spalvotas auros kokonas (visu ūgiu) ir čakros; 2. Auros spalva – pagrindinė auros spalva atspindi Jūsų asmenybės tipą; 3. Auros dydis; 4. Čakrų dydžių ir formų analizė, čakrų aktyvumas; 5. Auros ir čakrų balanso lygis; 6. Bioduomenų diagramų analizė; 7. In ir Jang energijų balansas; 8. Kūno, proto ir dvasinės energijų santykis; 9. Emocijų matuoklė; 10. Įtampos ir atsipalaidavimo diagrama; 11. Auros analizės sritys: centras (pagrindinė auros spalva), kairioji pusė (moteriškasis pradas – In), dešinioji pusė (vyriškasis pradas – Jang), širdis (jausmai, emocijos), galvos sritis (mintys, įsitikinimai); 12. Auros spalvų interpretacija: protas ir kūnas, visuomeninis gyvenimas, intymus gyvenimas ir santykiai, karjera ir finansai, sveikata, gerbūvis ir asmenybės augimas.

REGISTRACIJA INFO PUNKTE

Konsultacijos trukmė ir kaina: 30 min / 30 EUR

Konsultacijos datos: 

08.17 16.00-18.30

08.18 14.30-18.30

08.19 10.00-13.30 ir 14.00-19.00

Į konsultacijas bus galima registruotis atvykus į festivalį Info punkte ar festivalio metu aktyvuotoje festivalio programėlėje.