Aistė Samulienė
Aistė Samulienė

Mano misija Masters of Calm. Padėti moterims priimti ir darniai gyventi, naudojantis menstruacijų ciklo dovanomis.

Mano pokyčio istorija. Didžiulis disbalansas ir žinia, kad negalime susilaukti vaikų labai greitai atvėrė akis. Tuo metu, prieš beveik 10 metų, į gyvenimą atkeliavo mylima veikla – spalvota sielos terapija Aura-Soma. Nuostabaus grožio, spalvų, aromatais kvepianti, padedanti sugrįžti į save, atrasti balansą. Į gyvenimą grįžo džiaugsmas, ir jausmas, kad gyvenu savo gyvenimą. Prieš penketą metų atradau gilias žinias apie Moters Cikliškumą. Kai pažinau savo ciklą, kiekvieną jo etapą tokį, koks jis yra – atradau dar daugiau džiaugsmo, atsivėrė gyvenimo lengvumas. Pašalinis poveikis – mėnesinės, daugelį metų iki tol buvusios skausmingos – tapo maloniomis ir laukiamomis.

Užsiėmimai festivalyje: Moters ciklo dovanos. (2 d.), Senolės, raganos archetipas – žiemos laikas moters mėnulio cikle. (3 d.), Moters ciklas. Mergelės archetipas – pavasario sezonas (4 d.), Moters ciklas. Motinos ir Karalienės archetipas.(5 d.), Moters ciklas. Kerėtojos archetipas ir rudens sezonas (6d)

Asmeninės konsultacijos: Asmeninis Womb Blessing (vert. įsčių palaiminimo) seansas, trukmė 1val. Womb Blessing – įsčių palaiminimas – yra transformuojanti energetinė patirtis, žadinanti užslopintus moteriškumo aspektus. Yra keturi moters menstruacijų ciklo archetipai, Womb Blessing žadina ir prikelia užslopintuosius ar neišreikštus, kad moters gyvenime darniai reikštųsi visi keturi ir ciklo ratas tolygiai ir subalansuotai. Po jo vyksta mėnesio integracija, valymosi procesai. Gali būti suteikiamas vieną kartą per mėnesį.

Womb Healing seansas – yra „palaikanti“, harmonizuojanti patirtis, švelniai žadinanti, gydanti, balansuojanti visus moteriškumo aspektus. Tai gražus būdas moteriai padėti didinti gerą savijautą, gerovę, pasitikėjimą, savivertę ir priimti savo galią. Šis energetinis gyjimo seansas gali būti suteikiamas taip dažnai, kiek tik reikia. Puikiai tinka po Womb Blessing (tiek asmeninio, taip ir tarp pasaulinių Worldwide Womb Blessing meditacijų) – kaip pagalba sukilusiom nepažintoms energijoms integruoti. Tinka nėštumo metu.

* Womb Healing (įsčių gyjimo) seansas – nėra gydymas tradiciniu medicininiu supratimu. Tai
energetinis gydymas, dar tinkamesnis žodis būtų gyjimas, priežastiniame lygmenyje.

Trukmė: Womb Blessing seansas 60 min., Asmeninis Womb Healing 45 min

Kaina: Womb Blessing seansas 30 €, Asmeninis Womb Healing 25 €