. . . .
Aigustė Karaliūnaitė | Masters Of Calm
Aigustė Karaliūnaitė

Apie mokytoją:

Aigustė Karaliūnaitė – RYT RPYT tarptautinio lygio jogos mokytoja (multi stiliaus), kuri didžiąją dalį laiko mokė jogos Londone, o dabar grįžusi namo į Vilnių moko savo įkurtoje jogos studijoje „AI|YOGA“. Aigustę galite rasti mokinančią jogą įvairiuose festivaliuose Lietuvoje: MASTERS OF CALM, VILNIAUS SPORTO FESTIVALIS, DEBESŲ PIEVA, ŽVALUMO DIENA, PAVINGIUOJAM. Turi sukaupusi 785 kvalifikacijos kėlimo valandų jogos srityje, iš kurių 700 valandų įgytų Indijoje. Aigustė skiria labai daug dėmesio detalėms, kad užtikrintų taisyklingą jogos pozų atlikimą.

Temos festivalyje:

1) 15min. Pilvo preso treniruotė ir joga. Stiprus pilvo presas padeda išlaikyti taisyklingą laikyseną ir sumažinti stuburo apkrovą. Gerina sportinę veiklą, padeda siekiant intensyvesnių jogos pozų atlikimui. Joga  –  treniruotės metu derinama skirtingi jogos stiliai, atsižvelgiant į grupės poreikius. 

2) Vinjasa joga. Praktikos metu judame su kvėpavimu nuo vienos pozos iki kitos. Tai lyg šokis! Treniruotė labai tinka norintiems išbandyti save. Dirbame su savo kūno svoriu, puikiai tinka norintiems mesti svorį.

Ko išmoks užsiėmimo dalyviai? 

Iš užsiėmimo išsineš gerą savijautą, gerus pojūčius ir gerą nuotaiką.