Adrija Čepaitė
Vyrenijus Andrijauskas

Patirtis / ekspertinė sritis: Dirbu LMTA, LNDT. Esu Go Forward akademijos lektorė ir viena iš įkūrėjų. Sritis – viešasis kalbėjimas, balso valdymas, kvėpavimo technikos. Studijavau LMTA, stažavausi Guildhall School of music and drama pas P. Rodenburg, balso centre pas Kristin Linklater, pas Sankt – Peterburgo teatro akademijos profesorių J. Vasiljevą ir daugelį kitų teatro ir balso specialistų. Daugiau kaip dvidešimt metų sceninės patirties leido atsirinti “veikiančius” ir “neveikiančius” metodus.

Mano misija festivalyje: Dalintis tuo, ką turiu.

Mano pokyčio istorija: Galiu pasakyti trumpai: Dabar man gera su savimi.

Temos: Balso atvėrimo praktikos.

Laisvas garsas laisvame kūne. Mes judėsime, atpalaiduosime blokus, skambėsime judesy ir judėsime garse. Paleisime kūno įtampas ir išlaisvinsime blokus. Jeigu pavyks – paleisime ribojančius įsitikinimus, susirinksime savo “fragmentus”, pajusime vidinį balansą ir vienovę. Tuomet jau atversime balso spalvas – obertonus. Jeigu dar labiau pasiseks – atsivers energetiniai centrai.
Balso tembras priklauso pasąmonei, todėl norint jį atverti, reikia eiti stipriai ” per aplinkui”, bet rezultatas visuomet daug didesnis nei tik gražus skambesys.
Visais atvejais tai labai malonus ir mistinis procesas.