Festivalio buitis

Kol būsite pasinėrę į gyvenimą keičiantį nuotykį, mes pasirūpinsime patogumais. Festivalyje rasite kempingą, šiltus lauko dušus ir švarius biotualetus. Aplinkos jaukumas ir patogumas gamtoje leis pasijausti kaip namie.

Prireikė pagalbos? Kreipkitės į Masters of Calm savanorius, kurios pažinsite iš rožinių marškinėlių – mūsų festivalio komanda visada džiaugiasi galėdama padėti ir patarti.

Vieta

Festivalis vyks unikalių patirčių erdvėje, Masters of Calm namuose “Auksinė giria”, kurie įsikūrę Asvejos regioninio parko pušyne, šalia Asvejos ežero. Tai namai, kuriuose karaliauja gamta ir tyras oras, visas jusles glostantis subalansuotas maistas, o kvapą gniaužia netikėtos ir patogios erdvės mokymams, blaivioms šventėms ir naujiems atradimams. Kasmet puoselėjame namus ir kuriame naujas erdves nuotykiams bei auginančioms patirtims. Jau dabar Auksinėje girioje rasite rekordinę sapnų gaudyklę, Masters of Calm milžino kėdę, psichologinį-orientacinį labirintą, kliūčių ruožą, žeminę, tipius, geokupolus. O kiek dar daug esamę prisvajoję…

Maistas ir vanduo

Į bilieto kainą yra įskaičiuotas maitinimas 3k./dieną: pusryčiai, pietūs ir vakarienė. Mėgausitės karštu, sveiku, sočiu ir įvairu (vegetarišku arba veganišku) maistu. Maisto dalinimas vyks programoje numatytu laiku ir truks valandą, tad valgyti kviečiame ateiti laiku. Mes puoselėjame ekologines idėjas todėl prašome visų dalyvių atsivežti savo indus: lėkštę, dubenėlį, puodelį ir šaukštą, kuriuos po valgio galėsite patogiai išsiplauti mūsų suregztoje didžiulėje indų plovimo kriauklėje.
Festivalio teritorijoje geriame vandenį iš čiaupų, iš kurių teka gręžinio vanduo. Tad prisiminkite pasiimti gertuvę, kurią bet kada galėsite pasipildyti!

Gyvenimo sąlygos

Festivalyje bus gyvenamoji erdvė, kurioje galėsite pasistatyti savo palapinę.
Turite kemperį? Nuostabu, galite atvažiuoti su juo ir gyventi kaip namie – prisiparkuosite be papildomų mokesčių. Svarbu žinoti: galimybės pasijungti elektrą ir vandenį prie kemperio nebus.

Norite gyventi ypatingai patogiai? Rezervuokite lovą ar kambarį, kuriame yra visi patogumai. Auksinės girios nameliuose vietų nebėra jau nuo lapkričio mėnesio! Tačiau turime vietų šalia esančioje sodyboje Vila Baluošas. Kambarių rezervacija: premalata@mastersofcalm.lt

Vaikai ir jaunimas

Festivalis yra draugiškas šeimoms su įvairaus amžiaus vaikais. Vaikų pievoje bus organizuojami užsiėmimai lauko pedagogikos principais vaikams nuo 3 iki 12 metų. Vaikais rūpinsis patyrę Whatansu pedagogai ir stovyklų vadovai bei Utenos lauko pedagogikos darželis Obuoliukas. Visiems nuo 12 metų organizuojame įdomias kūrybines dirbtuves. Vyresnieji, nuo 16 metų, galės rinktis kūrybines dirbtuves arba bendros programos paskaitas tinkančias ir jaunimui. 

Higiena

Festivalio teritorijoje rasite biotualetus. Jie bus patogiai išdėstyti tiek miegamojoje, tiek “veiksmo” erdvėse. Sklinda kalbos, kad žmonės dar nėra sutikę švaresnių biotuoletų nei Masters of Calm.
Indus plauti galėsite specialiai tam paruoštoje didelėje indų kriauklėje, o praustis – mūsų geradarių suręstuose ŠILTUOSE lauko dušuose su vaizdu į pušų viršūnes.
Atsigaivinimui lauks didžiulis ir labai skaidrus Asvejos ežeras. Ežerą prašome gerbti ir praustis jame be prausiklių, muilo ir šampūnų, net jeigu tai yra eko produkcija.

Paskaitos ir užsiėmimai

Festivalio metu galėsite dalyvauti kruopščiai atrinktų geriausių savo srities užsienio ir Lietuvos mokytojų, lektorių, ekspertų vedamose paskaitose, dirbtuvėse, meditacijose, mankštose bei kitose veiklose. Didžioji paskaitų dalis vyks be išankstinės registracijos, o į tas, kuriose gali dalyvauti ribotas skaičius žmonių, užsiregistruoti galėsite atvykę į festivalį.

D.U.K.

Ką turėčiau pasiimti su savimi?
 • Palapinę
 • Miegmaišį ir kilimėlį (labiausiai tinkamas su impregnuotu nuo drėgmės paviršiumi). Rekomenduojam: palapinėje per visą plotą patiestas patiesalas sukuria jaukesnį namų jausmą;
 • Gertuvę ar buteliuką vandeniui;
 • Dvi poras patogių batų (viena pora ant kojų, kita – kuprinėje) ir botus
 • Lietpaltį ir/ar lengvą vasarinę striukę;
 • Patogius drabužius;
 • Sportinę aprangą ir kilimėlį mankštoms;
 • Rankšluostį;
 • Higienos priemones. Mylim ir saugome gamtą: kviečiame įsigyti jai nekenkiančias, ekologiškas priemones, kuriomis galėsite naudotis festivalio dušuose. Ežero vandeny nenaudojame jokių priemonių;
 • Kremą nuo saulės;
 • Kepurę ar skarelę nuo saulės;
 • Žibintuvėlį;
 • Lengvus nedūžtančius indus: dubenėlį, puodelį, šaukštą, šakutę;
 • Maudymosi kostiumėlį ar kostiumą;
 • Ausines (tiem, kuriems reikės vertimo iš anglų kalbos – bus sinchroninis vertimas);
 • Užrašų knygelę ir rašiklį;
 • Rūbus holi šventei – tokius, kurių negaila ištepti spalvotais dažais. Iš patirties sakome – geriausi Holi šventėje atrodo balti rūbai:) Jei Jūsų plaukai dažyti šviesiais plaukų dažais, Holi milteliai gali užsilikti ilgesniam laikui, tad geriau pasiimkite kokią nors skarelę. 
 • Festivalio teritorijoje uodų NĖRA! Tačiau už festivalio ribų be specialių priemonių bus sunku išgyventi (Veiksmingiausia jų – marškinėliai ilgomis rankovėmis ir ilgos kelnės);
 • O svarbiausia, į festivalį atsivežkite atvirumą pokyčiams, žinioms, bendravimui ir nuoširdumui.
Kaip turėčiau planuotis paskaitas?

Didžioji paskaitų dalis (90%) vyksta be išankstinės registracijos, tad galite laisvai eiti į bet kurią pasirinktą paskaitą. Registracija vyksta tik į tas paskaitas, kuriose gali dalyvauti ribotas skaičius žmonių – programoje jos bus pažymėtos raide “R”. Į jas užsiregistruoti galėsite Info punkte, atvykę į festivalį, ne anksčiau nei dieną prieš vykstančią paskaitą

Kaip išsirinkti, į kurią paskaitą eiti?

Mūsų Facebook ir www.mastersofcalm.lt puslapiuose galite sekti visą informaciją apie mokytojus ir jų vedamas paskaitas. Likus savaitei iki festivalio programą galėsite patogiai parsisiųsti į savo telefonus. Kiekvieną dieną po pusryčių ir po pietų vyks mokytojų prisistatymai, kurių metu jie trumpai papasakos apie save ir vedamą užsiėmimą. Taip pat galite užsukti į Info punktą, kur savanoriai mielai papasakos viską, ką žino apie užsiėmimus ir mokytojus. Taigi, informaciją galite gauti labai įvairiais būdais, beliko tik paklausti savęs – o kas man svarbu, ko aš noriu išmokti?

Kaip registruotis į asmenines konsultacijas?

Registracijos į asmenines konsultacijas vyksta Info punkte – Jums padės savanoriai. Aplankę juos taip pat galėsite daugiau sužinoti apie konsultacijas, masažus ir kitas asmenines praktikas.

Ar galiu grąžinti bilietą?

Jei renginys vyksta nustatytu laiku ir vietoje, bilietai negrąžinami. Kviečiame rasti draugą ar nepažįstamą atradėją, kuris mielai bilietą iš Jūsų perpirks! Asmeninė arba Masters of Calm Facebook renginio siena padeda greitai perleisti bilietą kitam atostogautojui.

Kas įeina į bilietą?
 • Visos paskaitos.
 • Skirtingos rytinės mankštos bei meditacijos.
 • Visos dienos maitinimas (pusryčiai, pietūs, vakarienė). Valgiai – vegetariški, veganiški.
 • Didžioji dalis festivalyje vykstančių pramogų (labirintas, sporto žaidynės, karstynės ir t.t.).
 • Kultūrinė festivalio programa, alternatyvios veiklos, teminiai vakarai prie laužo.
 • Vieta palapinei.
 • Vieta automobiliui arba kemperiui.
 • Šilti lauko dušai bei švarūs biotualetai.
 • Galimybė vienoje vietoje susitikti su patyrusiais savo srities specialistais.
Kaip galėčiau festivalyje prekiauti savo gaminiais?

Festivalyje prekiauti kviečiame amatininkus, menininkus, rankdarbių mėgėjus, išmanių idėjų įgyvendintojus, visu, kas atitinka festivalio vertybes ir nėra susiję su maistu. Jūsų laiškų su nuorodomis lauksime join@mastersofcalm.lt

Koks bus maitinimas?

Karštas, sveikas, įvairus. Visada galite pasirinkti vegetarišką arba veganišką versiją. Valgysime visi kartu, todėl maisto dalinimas vyks programoje numatytu laiku tris kartus per dieną – pusryčiai, pietūs, vakarienė. Maisto dalinimas vyksta valandą, tad valgyti kviečiame ateiti laiku.

Noriu vesti paskaitą, užsiėmimą, mankštą – ką turiu daryti?

Laiške trumpai aprašykite savo patirtį, kokį užsiėmimą norite vesti, galite pridėti nuorodų, kur galime pasiskaityti apie užsiėmimą plačiau ir atsiųskite mums paštu mokytojai@mastersofcalm.lt

Ar galiu atsivežti augintinį?

Bendru sutarimu dėl švaros, tvarkos, saugumo, augintinių ir kaimynų gerovės, prašome palikti savo keturkojus draugus prižiūrėti tiems, kuriais pasitikite ir nesivežti augintinio į festivalį.

Apgyvendinimas festivalyje

Festivalyje bus atskirta gyvenamoji erdvė, kurioje galėsite pasistatyti savo atsivežtą palapinę. Turite palapinę bet nežinote kaip ją pasistatyti? Mūsų komanda su džiaugsmu jums padės tai padaryti, tik paprašykite ir atskubėsime į pagalbą:) Turite kemperį? Nuostabu, vadinasi galite atvažiuoti su juo į festivalį ir gyventi beveik kaip namie – kemperį pasiparkuoti galėsite be papildomų mokesčių. Elektros ir vandens pajungimu prie kemperio neaprūpiname. Jeigu norite gyventi ypatingai patogiai – galite rezervuoti lovą ar visą kambarį netoliese esančioje sodyboje Vila Baluošas. Vietų rezervacija: premalata@mastersofcalm.lt. Šiais metais yra galimybė nuomotis palapinę Regatta miestelyje, kurios jau bus įrengtos su miegmaišiais bei kilimėliais ir pastatytos Jums atvykus. Pasirinkti galima 2-vietes, 3-vietes, 4-vietes. Na ir aišku, visad yra galimybė nakvoti po žvaigždėtu dangumi:) Sugulę po medžiu, pievoje ar pasikabinę hamaką tarp medžių – bendraminčių giedrą naktį tikrai rasite!

Kaip galėčiau savanoriauti arba kitaip prisidėti prie festivalio?

Nori savanoriauti, žinai kuo ir kaip nori prisidėti prie Masters of Calm festivalio kūrimo? Viskas apie savanorystę čia. Turi idėjų, kurias nori pasiūlyti ar įgyvendinti festivalyje?  Rašyk viktorija@mastersofcalm.lt

Kada geriausia pirkti bilietus?

Kaip sako išminčiai – DABAR yra geriausias laikas. Artėjant festivaliui bilietų kainos kils, tad jei pasirūpinsite bilietu šiandien, rytoj galėsit ramiai laukti nuostabių vasaros atostogų!

Kuriam laikui geriausia atvažiuoti?

Net viena diena festivalyje atneša daug džiaugsmo ir laimės, tačiau didžiausias festivalio efektas, pilnas poilsis ir tikros atostogos įvyksta išbuvus jame visą laiką – 10 dienų.

Ar bus dušai ir tualetai?

Festivalio teritorijoje rasite biotualetus. Jie bus patogiai išdėstyti tiek miegamojoje, tiek „veiksmo“ erdvėse. Praustis galėsite festivalio lauko dušuose, o atsigaivinimui pasitarnaus didžiulis ir labai skaidrus Asvejos ežeras. Ežerą prašome gerbti ir praustis jame be prausiklių, muilo ir šampūnų, net jeigu jie yra ekologiški.

Ar ras festivalyje ką veikti paaugliai?

Taip, šiais metais paaugliai (12-18 m.) galės dalyvauti net 5 skirtingų tipų edukacinėse ir kūrybinėse dirbtuvėse. Nuotykių ieškotojus kviesime į patyriminius žygius po Asvejos regioninį parką!

Esu žurnalistas/ė ir noriu fotografuoti, filmuoti, rašyti straipsnį apie jūsų festivalį. Kur turėčiau kreiptis?

Visi alkstantys įamžinti festivalio akimirkas ir istorijas rašykite info@mastersofcalm.lt