Festivalio buitis

Kol būsite pasinėrę į gyvenimą keičiantį nuotykį, mes pasirūpinsime patogumais. Festivalyje rasite kempingą, šiltus lauko dušus ir švarius biotualetus. Aplinkos jaukumas ir patogumas gamtoje leis pasijausti kaip namie.

Prireikė pagalbos? Kreipkitės į Masters of Calm savanorius, kurios pažinsite iš rožinių marškinėlių – mūsų festivalio komanda visada džiaugiasi galėdama padėti ir patarti.

Vieta

Festivalis vyks unikalių patirčių erdvėje, Masters of Calm namuose “Auksinė giria”, kurie įsikūrę Asvejos regioninio parko pušyne, šalia Asvejos ežero. Tai namai, kuriuose karaliauja gamta ir tyras oras, visas jusles glostantis subalansuotas maistas, o kvapą gniaužia netikėtos ir patogios erdvės mokymams, blaivioms šventėms ir naujiems atradimams. Kasmet puoselėjame namus ir kuriame naujas erdves nuotykiams bei auginančioms patirtims. Jau dabar Auksinėje girioje rasite rekordinę sapnų gaudyklę, Masters of Calm milžino kėdę, psichologinį-orientacinį labirintą, kliūčių ruožą, žeminę, tipius, geokupolus. O kiek dar daug esamę prisvajoję…

Maistas ir vanduo

Į bilieto kainą yra įskaičiuotas maitinimas 3k./dieną: pusryčiai, pietūs ir vakarienė. Mėgausitės karštu, sveiku, sočiu ir įvairu (vegetarišku arba veganišku) maistu. Maisto dalinimas vyks programoje numatytu laiku ir truks valandą, tad valgyti kviečiame ateiti laiku. Mes puoselėjame ekologines idėjas todėl prašome visų dalyvių atsivežti savo indus: lėkštę, dubenėlį, puodelį ir šaukštą, kuriuos po valgio galėsite patogiai išsiplauti mūsų suregztoje didžiulėje indų plovimo kriauklėje.
Festivalio teritorijoje geriame vandenį iš čiaupų, iš kurių teka gręžinio vanduo. Tad prisiminkite pasiimti gertuvę, kurią bet kada galėsite pasipildyti!

Gyvenimo sąlygos

Festivalyje bus gyvenamoji erdvė, kurioje galėsite pasistatyti savo palapinę.
Turite kemperį? Nuostabu, galite atvažiuoti su juo ir gyventi kaip namie – prisiparkuosite be papildomų mokesčių. Svarbu žinoti: galimybės pasijungti elektrą ir vandenį prie kemperio nebus.

Norite gyventi ypatingai patogiai? Rezervuokite lovą ar kambarį, kuriame yra visi patogumai. Auksinės girios nameliai Savaitgalio festivalio metu jau išnuomoti, tačiau turime vietų šalia esančioje sodyboje Vila Baluošas. Kambarių rezervacija: 867497777.

Vaikai ir jaunimas

Festivalis yra draugiškas šeimoms su įvairaus amžiaus vaikais. Vaikų pievoje bus organizuojami lauko pedagogikos principais paremti užsiėmimai mažiesiems (nuo 3 iki 12 metų). Vaikais rūpinsis patyrę Whatansu pedagogai ir stovyklų vadovai. Vaikams nuo 12 metų organizuojame įdomias kūrybines dirbtuves, o vyresnieji, nuo 16 metų, galės rinktis kūrybines dirbtuves arba bendros programos paskaitas, tinkančias ir jaunimui. 

Higiena

Festivalio teritorijoje rasite biotualetus. Jie bus patogiai išdėstyti tiek miegamojoje, tiek „veiksmo” erdvėse. Sklinda kalbos, kad žmonės dar nėra sutikę švaresnių biotuoletų nei Masters of Calm.
Indus plauti galėsite specialiai tam paruoštoje didelėje indų kriauklėje, o praustis – mūsų geradarių suręstuose ŠILTUOSE lauko dušuose su vaizdu į pušų viršūnes.
Atsigaivinimui lauks didžiulis ir labai skaidrus Asvejos ežeras. Ežerą prašome gerbti ir praustis jame be prausiklių, muilo ir šampūnų, net jeigu tai yra eko produkcija.

Paskaitos ir užsiėmimai

Festivalio metu galėsite dalyvauti kruopščiai atrinktų geriausių savo srities užsienio ir Lietuvos mokytojų, lektorių, ekspertų vedamose paskaitose, dirbtuvėse, meditacijose, mankštose bei kitose veiklose. Didžioji paskaitų dalis vyks be išankstinės registracijos, o į tas, kuriose gali dalyvauti ribotas skaičius žmonių, užsiregistruoti galėsite atvykę į festivalį.