Apie mus

Kartą per metus, kai pasirodo vasariniai debesys, keli tūkstančiai gamtos mylėtojų susirenka miglos apgaubtoje Auksinėje girioje švęsti gyvenimą. Masters of Calm yra dešimties dienų svajingas pabėgimas siekiant laimės – tai sąmoningos ir dvasingosvasaros atostogos, vykstančios kiekvieną rugpjūtį Auksinėje girioje, Lietuvoje. Čia jūs atgaivinsite savo kūną, protą ir sielą, sutiksite bendraminčių ir patirsite gyvenimą keičiantį nuotykį!

Festivalio metu laiko patikrinti ir mūsų pačių kruopščiai atrinkti meistrai iš viso pasaulio dalinasi savo išmintimi. Masters of Calm – tai keliasdešimt skirtingų vasaros stovyklų po vienu dangumi, pradedant sveikatingumo, dvasingumo, psichologijos ir finansų temomis, baigiant kur kas subtilesnėmis ir gilesnėmis patirtimis, kurios padės žengti savo svajonių link, suprasti, kaip veikia žmogus ir mus supantis pasaulis.

 Šiame pabėgime gali dalyvauti vienas arba pasiimti pačius brangiausius žmones. Gali tik patį pirmą kartą išbandyti jogą arba dalyvauti įvairiose treniruotėse ir dirbtuvėse pažengusiems. Gyventi palapinėje, įsikurti kemperyje, pažinti tvaraus gyvenimo grožį, patirti džiaugsmą ir apsvaigti – ne nuo alkoholio, o paties Gyvenimo platumo.

Festivalis Lietuvoje
Vasaros festivalis MoC

Mūsų tikslas

Kas, jeigu nuotykis gamtoje jums padėtų rasti atsakymus į svarbiausius klausimus?

Masters of Calm – tai atostogos, kurios atgaivina norą mokytis, tobulėti ir džiaugtis kasdienybe. Šis vasaros festivalis, vykstantis gražiausiame Lietuvos kampelyje, suburia keletą tūkstančių gamtos mylėtojų, norinčių atrasti sveiko ir sąmoningo gyvenimo paslaptis. Tai tarsi mažytis pasaulis, pilnas žinių, kultūrų, religijų, patirties ir ramybės.

Kiekvieną dalyvį pasitikti atviromis rankomis ir širdimis, žinant, kad susitiksime dar daugybę kartų – tai mūsų tikslas. Žinome, kad esate įkvepiančiame savęs ieškojimo kelyje – mes ir patys juo einame. Mokomės iš festivalio lektorių taip pat nuoširdžiai, kaip ir kiekvienas, atvažiavęs jų paklausyti.