Festivalis Masters of Calm

Gyvenimą keičiantis nuotykis

Tyrinėk | Patirk | Transformuokis | Džiaukis

Bilietai

Iki festivalio pradžios liko

Day(s)

:

Hour(s)

:

Minute(s)

:

Second(s)

2020 liepos 24 2020 rugpjūčio 02

Apie

Masters of Calm festivalis – tai dešimties dienų pabėgimas į neįtikėtinų patirčių, tikrų emocijų, dvasingumo ir nesibaigiančio mokymosi pasaulį. Atraskite vasaros sąmoningumo festivalį, įsikūrusį tiesiai po Auksinės girios šakomis – saugioje vietoje mokytis, atrasti, sušildyti sielą ir keisti(s).

Sužinoti daugiau

Patirtys

Kiekviena diena Masters of Calm kupina patyrimų ir nuotykių. Rytas prasideda tyliomis meditacijos valandomis. Po jų galima įsitraukti į aktyvią veiklą – jogą, pilates, kalanetiką, kitas treniruotes ir pažadinti kūną. Dienos metu kviečiame pasinerti į interaktyvias paskaitas apie sveikesnį gyvenimo būdą, santykius, tėvystę, žmogaus psichologiją ir sąmoningumą arba įdarbinti rankas bei kairįjį pusrutulį kūrybinėse veiklose. Masters of Calm vakarai skirti jaukiam pabuvimui prie laužo, koncertams, spektakliams. 

 

Sužinoti daugiau

Artimiausi renginiai

Masters of Calm Pavasaris

Mokysimės atpažinti poreikius ir priimti sprendimus, kurie įgalina veikti. Atsiribosime nuo įtampos, streso ir kokybiškai pailsėsime. Skirsime koncentruoto laiko savo vidui, norams ir savijautai.

Gongų naktis Auksinėje girioje

9 valandos magiškų garsų, gilaus poilsio ir kelionės į save.

Programa

Festivalyje paskaitas ir užsiėmimus ves daugiau nei 70 profesionalių lektorių ir meistrų iš viso pasaulio. Visgi, programa po paskaitų nesibaigia – vakare jūsų laukia koncertai, teatriniai pasirodymai, šokiai Afrikos būgnų ritmu.

 

Programa 2020

Mokytojai

Visi Masters of Calm mokytojai dalinasi žiniomis ir praktikomis, kurios padėjo jiems ir jų mokiniams transformuoti savo gyvenimą.

Tikime, kad didžiulė vertybė yra gebėjimas nuoširdžiai dalintis tuo, ką turi geriausio.

Mokytojai 2020

Festivalio
Bilietai

 • 3 DIENŲ
  TYRINĖK

  € 120*

 • 5 DIENŲ
  PATIRK

  € 165*

 • 10 DIENŲ
  TRANSFORMUOKIS

  € 290*

Festivalio bilietai yra trijų tipų – trijų, penkių ir visų 10 dienų bilietas. Į juos įskaičiuotas vegetarinis/veganinis maitinimas tris kartus per dieną, sporto užsiėmimai ir mankštos, paskaitos su daugiau nei 70 mokytojų iš Lietuvos ir viso pasaulio. Taip pat galėsite mėgautis vakarine programa, kūrybinėmis dirbtuvėmis, meno instaliacijomis. Į bilieto kainą įeina vieta automobiliui, palapinei bei šiltas lauko dušas.

NUO BALANDŽIO 11 DIENOS BILIETAI BRANGS

* Vaikų bilieto kaina: iki 3 metų vaikai įleidžiami nemokamai, nuo 3 iki 15 metų imtinai – su 50% nuolaida.
** Festivalyje bus galimybė prasitęsti bilietą

KĄ SĄMONINGA
KOMPANIJA
DARO SU GAUNAMOMIS
PAJAMOMIS ?

Ūkis ir infrastruktūra

Darbuotuojų atlyginimai

Organizacinės išlaidos
(maitinimas, transportas, apgyvendinimas, mokytojų honorarai)

Investicijos į plėtrą,
naujų produktų kūrimas