Sėdėjome su komanda prie pietų stalo ir aptarinėjome bene populiariausią gruodžio klausimą – tai kam ir ką šiemet dovanojate?
Išgirdome įdomių idėjų, tad kilo mintis pasidalinti jomis su visais kas dar ieško dovanų!

Visos dovanos vienaip ar kitaip skatina asmeninį, vidinį augimą, kviečia patirti arba išsiugdyti naują gerą įprotį. Nieko nelaukę, skelbiame savo sąrašą. P.s. visos išvardintos dovanos yra tai ką patys dovanojame, esame išmėginę ir pasitikime!

– Masters of Calm festivalio bilietas (Šis nenurungiamas. Kiek dovanojome, dar nei karto neprašovėme. Tai tampa tikrai įsimintinu gyvenimo nuotykiu draugams ir šeimos nariams). Viena diena, savaitgalis, penkios dienos arba visas 11 dienų festivalis! Nuo 40 eur.
– Zero waste produktai kasdienai, kurie saugo gamtą. Online parduotuvėje Pas Giedrę rasite dovanas, kuriose susijungina praktiškumas ir estetika. Nuo 3,50 eur.
– Astrologijos konsultacija. Labai auginanti ir stipri dovana, kuri atneša į gyvenimą daugiau aiškumo ir krypties. Tiems, kas ieško savirealizacijos. Mes rekomenduojame Vasantą. Nuo 100 eur.
– Akmenėliai, mineralai ir kristalai. Kiekvienam asmeniškai pastiprinti.  sušvelninti reikiamą savybę, suteikia reikiamos energijos. Patys renkamės akmenis pas Gydomieji akmenys arba KRISTALAI. Nuo 5 eur.
– Knygos. Tikra klasika, bet naudinga knyga visada yra labai gera dovana. Mes dažniausiai renkamės Kindle versiją arba perkame knygos.lt parduotuvėje (mėgstamiausias skyrelis Asmeninis tobulėjimas). Rekomenduojame: “Šios akimirkos jėga” Eckhart Tolle, “The book of dharma” Simon Haas, “The one thing ” Gary Keller , “Tyla” Susan Cain, “7 efektyviai veikiančių žmonių įpročiai” Stephen R. Covey. Dabar kaip tik vyksta išpardavimas. Nuo 7 eur.
– Masažas. Ypatingai tinka tiems, kurie daug dirba, pavargsta ir “neturi laiko” pailsėti bei atsipalaiduoti. Galite parašyti mums, tikrai rekomenduosime geriausius mums žinomus masažistus. Nuo 20 eur.
– Whatansu savaitgalis arba savaitės patyrimų stovykla. Vaikams, jaunimui, tėčiams su sūnumis, mamoms su dukromis. Visos Whatansu stovyklos čia.  Puiki progra įsigyti dar šių metų kainomis. Nuo 130 eur.
– Darbo knyga. Planuokis – ten sutelpa ne tik laiko planavimas bet kartu ir asmeninis tobulėjimas. Puikus ir paprastas įrankis savistabai! Nuo 25 eur. Liko vos keletas vienetų.
– Maistas. Per skrandį – tiesiai į širdį. Skanėstai yra tikrai nuostabi dovana, o jei dar pačių gaminti: riešutų sviestas, Ghee sviestas, įvairūs sausainiai, veganiški snikeriukai, pasakiškai gražus naminis šokoladas su pabarstukais.
– Mėnesio narystė sporto treniruotei, kalanetikai, jogai. Rekomenduojame: MyHeroAditi, pilates su Satya. Nuo 40 eur.
– Smilkalai. Ypatingai Palo Santo – nes jie išvalo namus nuo blogos energijos, emocijų. Jų pasmilkius net nuovargis dingsta. Nuo 2 eur.
– Mėnesio šokių abonementas. Tiem, kurie seniai nori pradėti šokti ir vis nedrįsta. Ar žinojote, kad yra daug grupių pradedantiesiems, kurios skirtos būtent suaugusiems? Lindyhop.lt norintiems džiazo, lindy arba stepo. Gatvės šokių mėgėjams rekomenduojame Low Air. Nuo 35 eur.
– Asmeninė fotosesija. Nuostabus būdas pamilti savo nuotraukas, atnaujinti albumą ir tiesiog sudalyvauti nekasdieniame kūrybiniame procese. Nuostabi fotografė, kuri labai jaučia žmones ir randa priėjimą prie kiekvieno. Na, o jei ne fotosesija – tai įrėminta nuotrauka su gražia emocija yra tikrai nuostabi dovana. Nuo 60 eur.
– Nuostabiai gražios lininės suknelės GYVA. Pačių įstabiausių spalvų. Jos tinka ir žiemai ir vasarai. Nuo 100 eur.
– 2018 metų apibendrinimas su geriausiais Lietuvoje koučeriais. Nuo 100 eur.

Na ir aišku skyrelis dovanų, kurios kainuoja ne pinigus, bet jūsų laiką!
Pačių padaryti dovanų kuponai:
– diena su mama ir tėčiu. Veiksime tai, ką tu nori.
– pėdų masažas.
– visa diena prie kompiuterio (vaikams).
– pasimatymas visiškoje tyloje.
– pokalbis, kurio metu aš tik klausysiu, o tu galėsi išsikalbėti.
– sukurta daina arba eilėraštis.
– dėkingumo laiškas: už ką esu tau dėkingas!

Linkime sklandaus pasiruošimo ir norime prisiminti patys ir jums priminti, kad geriausios dovanos yra tos, kurios kuria santykį, kviečia patirti bei skatina būti geresniu žmogumi.