Savanorystė

Nori savanoriauti Masters of Calm miestelyje?
Savanorių (geradarių) registracija jau vyksta!  Prisijunk prie mūsų komandos ir leiskis į nuotykių pilną savęs pažinimo kelionę.

Jei tau yra 21 metai, registruokis pildydamas anketą čia. Visus atrinktus ir neatrinktus geradarius informuosime elektroniniu paštu.

Festivalis Lietuvoje

Vertybės,
kuriomis
gyvename kasdien

Tiesa. Sau ir kitiems;

Atviras ir nuoširdus santykis

Blaivumas. Minčių ir kūno

Vidinis augimas – neatsiejama gyvenimo dalis

Tikėjimas, kad meilė – tai tarnystė, o tarnystė – meilė

Gyvenimas yra žaidimų aikštelė – neverta būti pernelyg rimtam!

Ką veikia Masters of Calm geradariai?

Geradarystė Masters of Calm dovanoja didelę įvairovę galimybių augti ir tobulėti darant gerus darbus. Kiekvienas turi teisę daryti tai, ką moka geriausiai. Kiekvienas turi teisę išmokti daryti tai, apie ką svajoja.
Turi didelį norą pasitarnauti kitiems, bet dar nežinai kaip – ne bėda! Mes pasiruošę padėti tau atrasti save skirtingose srityse:

  • virtuvėje, mokantis gaminimo subtilybių
  • kuriant Miestelio dekoracijas
  • padedant organizuoti renginius
  • rašant tekstus ir istorijas
  • ūkio darbuose ieškant sprendimų ir atrandant naujus įrankius
  • žaidžiant su vaikais
  • pasitinkant dalyvius
  • rūpinantis kitais geradariais
  • įgyvendinant eko dalį festivalyje 

Čia viskas įmanoma!

Savanorių – geradarių lūpomis

Masters of Calm geradarių gretose gali sutikti pačių įdomiausių žmonių: aukštosios matematikos dėstytoją, graffiti meistrą, daktarę, mados dizainerę, įmonės direktorę, komunikacijos specialistę, nutrūktgalvį ekstremalaus sporto mėgėją, jogus, šokėjus, menininkus, savęs ieškančius.
Tad nenustebk virtuvėje sutikęs besisukiojantį advokatą ar kvapnią sriubą į lėkštes pilstančią mokyklos direktorę. Čia jie – Žmonės, dovanojantys savo laiką, nes daryti gera yra gera!

„Tai yra vieta, kurioje išmokau girdėti save ir atvėrusi širdį radau labai artimų draugų! Dabar, kaip padėką, noriu skirti savo laiką Masters of Calm festivaliui. Čia taip gera būti!“

Ieva

„Mano širdies ir Masters of Calm virpesių dažnis sutampa. Man MOC – kaip mergina. Be jos galima gyventi, bet su ja spalvingiau, džiugiau, laimingiau… norisi rūpintis, puoselėti, saugoti nuo vėjo ir triukšmo… kol išauga sparnai…“

Robertas

„Masteriai man – tai visuomenės revoliucija. Džiaugiuosi galėdamas būti to dalimi ir čia pat matau, kaip dalyvaudamas masterių veiklose galiu ir pats gerinti aplink esantį pasaulį. Pavyzdžiui, daugybę su masterių savanoriais veikiamų dalykų darau ir su savo draugais bei studentais, įvairias užduotis išverčiu taip, kad tiktų aukštosios matematikos seminarams. Jie tai mato kaip savotišką revoliuciją švietimo sistemoje, o įgytus supratimus toliau skleidžia savo aplinkose.”

Vytenis

Apgyvendinimas.

Masters of Calm miestelyje geradariai – kaip ir dalyviai – gyvena palapinėse. Tik mes visi turime atskirą geradarių palapinių miestelį. Visai šalia yra šilti lauko dušai bei daug ŠVARIŲ biotualetų. Visų kitų renginių metu geradariai yra apgyvendinami šiltuose nameliuose/kambariuose su visais patogumais (nes girioje šilta tiek vasarą, tiek žiemą).

Maitinimas.

Visi geradariai yra skalsiai maitinami vegetarišku/veganišku girios maistu. Sotus geradaris – laimingas geradaris! Manome, kad laimė ateina ir dėl mūsų valgymo ritualų: po visų dienos darbų, visi kaip šeima susirenkame prie bendro stalo, dėkojame už maistą ir dalinamės dienos įspūdžiais.

Geradarystės valandos

Geradarystė neskaičiuojama valandomis. Kiekvienas čia atvykęs yra šeimininkas, o šeimininkas yra nuolatinėje pasirūpinimo kitu nuotaikoje. Dingsta aš pats/pati ir atsiranda mes kartu! Nusiteik, kad bent jau 8 valandos per dieną bus tikrai skirtos geradarystei. 

Mokymai

Savanoryste auginame Masters of Calm geradarių chebrą, bendruomenę, todėl jos metu organizuojame mokymus, kurie skirti asmenybės auginimui, santykio su kitais geradariais kūrimui bei susipažinimui su mūsų idėjomis.
Metų bėgyje organizuojame sąskrydžius, susitikimus, bei dūzges. Jei ieškai naujų draugų, čia tikrai yra visos galimybės juos atrasti, o susitikimai po geradarystės dienų – beveik garantuoti!

Jeigu…

…esi drąsus, empatiškas, lankstus skirtingose situacijose, kūrybiškas, ištvermingas, nuoširdus, pastabus, diplomatiškas, norintis tapti geriausia savo paties versija, smalsus, energingas, išalkęs pokyčių, žaismingas, organizuotas ir moki įkvėpti kitus…mes norime, kad Tau pasisektų! Ir labai laukiam tavęs, geradari, mūsų namuose Auksinėje girioje ir Masters of Calm miestelyje!