Dirbtuvės ir turgelis

Festivalyje paskaitas ir užsiėmimus ves daugiau nei 70 profesionalių lektorių ir meistrų iš viso pasaulio. Visgi, programa po paskaitų nesibaigia – vakare jūsų laukia koncertai, teatriniai pasirodymai, šokiai Afrikos būgnų ritmu. Temstant žmonės rinksis prie laužo, kur po naktiniu dangumi skamba dainos, istorijos ir poezija. Kiekvieną vakarą galėsite išbandyti vis naują užsiėmimą, nes įsitraukti kvies naktiniai žygiai, kakavos ceremonija pievoje, lietuviškų rankdarbių dirbtuvės ir kiti kūrybiniai užsiėmimai kaip lipdymas iš molio, sapnų gaudyklių gaminimas, vaško žvakių liejimas.

David Salo Mind art

Kūrybiniai užsiėmimai su David

Rugpjūčio 2-12 d.

Deimantė Chna Tattoo

Nuostabi laikinų tatuiruočių meistrė. Tatuiravimas, tai jos asmeninė meditacijos forma, kuomet visas dėmesys ir visos mintys sutelkiamos tik į tuo metu atliekamą piešinį. Jau praeitais metais galėjote įsitikinti, kad ji gali nupiešti viską, nuo Masterių logotipo iki jūsų norimos svajonių tatuiruotės.
Jau septinti metai ji maišo ir kuria tik savo dažus iš natūralių ingridientų, kurie leidžia tatuiruotei jus džiuginti net apie dvi savaites.

Rugpjūčio 2-12 d.

PraVilo tempimo treniruoklis

Ant treniruoklio "PraVilo" tempiamas kūnas patiria trumpalaikius įtampos ir atsipalaidavimo pokyčius, kurie per trumpą laiką suteikia energijos aktyviai veiklai. Tempimas padeda gauti gilų teigiamą atsipalaidavimo poveikį nervams ir psichikai. Tokiu būdu, lengva atsikratyti ir psichinės raumenų įtampos pertekliaus.
Tempimo metu raumenyse atsiranda lengvas tempimo jausmas, be jokio skausmo. Pats tempimas turi būti tolygus, be didelių pastangų ir tik palaipsniui didinant įtempimą. Tempimas prasideda nuo kojų ir rankų palaipsniui pereinantis į stuburą.

Rugpjūčio 2-7 ir 9-11 d.

Molio dirbtuvės

Nors dar tik pradeda gilintis į Keramikos subtilybes, Matas jau visa galva yra panėręs į šį meną. Keramika tai nuostabi, per amžių amžius egzistuojanti veikla, kuri ramina ir užpildo dvasią. Keramikoje susijungia visi elementai: molis iškasamas iš žemės, esant reikalui atgaivinamas vandeniu, vėjo ir saulės išdžiovinamas, galiausiai išdegamas ugnimi gaminys tampa baigtas. Kviečiame išbandyti save šioje džiaugsmą ir ramybę keliančioje srityje, minkyti, lipdyti, degti molį, o drąsiausiams ir pasimokinti žiesti.

Rugpjūčio 2-12 d.

Gėlių studija

Gėlių studija Pūkuotas vėjas Masters of Calm atostogautojus pakvies į gamtos meno kūrybines dirbtuves.
Mokysimės atrasti kintančių gamtos būsenų grožį, laikinumą ir branginti jaudinančių akimirkų įspūdį. Pastabumas leidžia žaisti aplinkos detalėmis ir jaustis puikiai, nes tai vyksta čia ir dabar, yra tikra, sava ir taip gerai pažįstama. Sukurta puošyba iš artimų sezonui gamtos medžiagų padovanos vientisumo ir tikrumo įspūdį.

„Pūkuotas Vėjas gėlių studija“ pomėgį pavertė darbu, o darbą – laisvalaikiu. Dirbtuves ves kūrybos vadovė ir įkūrėja Neringa Paukštytė-Simonavičė.

Rugpjūčio 5-10 d.

Vyrų kalvė

Festivalyje kviesime į Whatansu kampelį pavadinimu Vyrų kalvė, kurioje veiks peilių dirbtuvės. Dirbtuvės skirtos norintiems savomis rankomis išbandyti amatą, kuriame susilieja keturios stichijos ir gimsta peilis, įrankis, ginklas. Sužinosite daugiau apie peiliadirbystę, istoriją ir berniuko įšventinimo į vyrus tradiciją. Nors peiliadirbystė yra nuo seno laikoma vyriška tradicija, į kalvę kviečiame ir moteris norinčias arčiau susipažinti su šia tradicija.

Rugpjūčio 2-9 d.

Veido puošyba

Rūta Toleikė puoš Masters of Calm atostogautojų veidus neįprastais ornamentais, kurie tikrai pagilins šventinę atostogų nuotaiką. Rūta yra vizažistė, kuri įkūrė pirmąją Lietuvoje “Cruelty-free” makiažo studiją, t.y. studiją, kurioje dirbama su kosmetika, kuri nėra testuojama su gyvūnais. Renginio metu Rūta puoš išskirtiniais festivalio makiažais bei stebins konkursais ir kitomis staigmenomis.

Rugpjūčio 4-8 d.

Sveikatinimocentras.lt

Aromaterapijos dirbtuvėlės – Susikurk Savo Kvepalus.

Eterinis aliejus – tai augalo esybė, savo struktūra panaši į žmogų. Nuostabusis augalų kvapų pasaulis suteikia galimybę pamatyti žmogaus charakterį, surasti jame esančius blokus ir parinkti kvapnius, lengvus būdus asmenybės atsiskleidimui, kūno bėdų ar negalavimų pašalinimui, savirealizacijos pasiekimui. Aromadiagnostika ypač lengvai suranda ir apibūdina mus stabdančias priežastis, o paties susikurtas kvapas padeda jų atsikratyti. Žmogus, gyvendamas sinergijoje su supančia gamta, yra stiprus, galintis maksimaliai save realizuoti visais aspektais.
Dirbtuvėlių lankytojai turės galimybę sužinoti apie eterinius aliejus, pakvėpuoti energiją suteikiančiais aromatais, įsigilinti į save ir susikurti asmeninius kvepalus.

Kūrybinių dirbtuvėlių laikas susideda iš tokių dalių:

- Teorinė dalis - dalyviai išgirs apie eterinius aliejus, sužinos kuo naudingi savo susikurti kvepalai.
- Praktinė dalis - eterinių aliejų kvėpavimas ir savo kvepalų kūrimas.
- Kiekvienas dalyvis gaus savo išsirinktų eterinių aliejų aprašymus ir trumpą konsultaciją.

Investicija:

3 ml aliejų mišinys – 15 Eur; 5 ml – 19 Eur.

Rugpjūčio 7-12 d.

Autentiško ryšio žaidimai

Patirtiniai žaidimai, kurie padės geriau pažinti save bei kitą.
Kas Tu esi, kai laikaisi savo giliausių tiesų ir troškimų, o ne priimi sprendimus, stengdamasis gyventi tobulai, pagal savo ar kitų idealus?
Kas Tu esi, kai pradedi gyventi savo gyvenimą už to, kas skirstoma į gerą ir blogą?

Autentiško ryšio žaidimai - tai erdvė, kurioje gali kalbėti apie tai, ką paprastai esi linkęs pasilikti sau. Čia gali užduoti klausimus, kurie tau išties įdomūs, kad pajustum gilų pasitenkinimo ir atsipalaidavimo jausmą, kuris apima būnant tikru savimi.

Rugpjūčio 5-12 d.

Rasoklė

Festivalio „Masters of Calm“ pievose susipažinsime su augalais esančiais po mūsų kojomis, patirsime alcheminį gėlių vandens/hidroliato distiliavimo procesą, iš įvairių lapų suksime „leliuką“ ir taip susipažinsime su arbatų fermentavimo eiga - taip užsiėmimą pristato Rasoklė. Seminaro metu visi keliaus į pievas bei miškus, patys ras žolynus, juos tyrinės ir atpažins gamtos dovanas.

Jau 8-nerius metus Rasoklė veda praktinius žoliavimo užsiėmimus šeimoms, vaikams, įvairiems žmonėms. Ji yra įsitikinusi, kad geriau vieną kartą PADARYTI, nei 5 kartus pamatyti ar 10 kartų perskaityti.

Rugpjūčio 8-11 d.

Dailės terapija

Spontaniškas piešinys — tarsi tiesos eliksyras. Jis iškalbingesnis nei tūkstančiai žodžių

Svarbu: dailės terapijai nereikalingi meniniai įgūdžiai bei gebėjimai. Patyriminis procesas paremtas spontaniška kūryba bei savirefleksija.
Visos priemonės kūrybai bus suteikiamos.

Užsiėmimus ves dailininkė, sertifikuota dailės terapijos praktikė, LSMU ir VDA dailės terapijos programos magistrantė Vaida Virbalaitė.

“Vis dar neatsistebiu gydančia kūrybos galia. Kūrybiniai procesai tarsi profesionali kambarinė idealiai sutvarko mūsų vidinius minčių, emocijų, jausmų kambarius, parodo reikiamus įėjimus ir išėjimus, grąžina optimalią, harmoningą psichoemocinę būseną, mažina skausmą.

Rugpjūčio 2-7 d.

Studio Pop

STUDIO POP - tai tarpdisciplininė kūrybinė studija, kurioje dėmesys sutelkiamas į bendruomenės įgalinimą sprendžiant ekologinius klausimus. Miestų ir kaimo vietovių erdvines problemas ši iniciatyva sprendžia interaktyvių paslaugų kūrimo ir pakartotinio panaudojimo (pakartotinio naudojimo, perdirbimo ir atkūrimo) principais, suteikiant galių kūrybinėms bendruomenėms, saugant aplinką ir stiprinant bendradarbiavimą. Masters of Calm metu vyks kūrybinės dirbtuvės, kurių metu metu dalyviai kviečiami transformuoti plastikinių maišų atliekas į patvarią ir unikalią tekstilę naujiems gaminiams trimis etapais:
1. Plastikinių maišelių karpimas, sluoksniavimas į norimą ornamentą, raštą, paveiklą.
2. Plastikinių maišelių išlydimas.
3. Pjaustymas pagal lekalą.
4. Pasirinktinai ( Siuvimas/ kraštų sujungimas)

Rugpjūčio 3-7 d.

Afrikos būgnai

Rugpjūčio 7-10 d.

Miško cirkas

Miško cirkas – tai judesio ir džiaugsmo kupina erdvė, kurioje kiekvienas gali patirti savo vidinę pusiausvyrą, rankų miklumą, reakciją, dėmesio sutelkimą bei skaidymą. Miško cirko erdvė būna pilna gyvos muzikos, naujų patirčių bei pažinčių su savimi bei kitais. Kviečiami visi: maži ir dideli.

Rugpjūčio 8-11 d.

Cianotipija

Cianotipijos procesas yra saugus bei atraktyvus įvairaus amžiaus dalyviams. Užsiėmimų metu supažindinama su cianotipijos istorija, panaudojimo galimybėmis. Užsiėmimų nauda:
Kūrybiškai praleisime laiką
Susipažinsime su cianotipijos procesu
Pasigaminsime vienetinių rankų darbo fotografinių atspaudų,
Naudojamos medžiagos: Akvarelinis popierius, medvilniniai audiniai, mediniai bei kiti vandenį įgeriantys ir vandens nebijantys paviršiai. Atvaizdams išgauti galima naudoti viską - smulkūs, didesni buitiniai daiktai, trafaretai, žaislai, negatyvai...

Rugpjūčio 3-10 d.

Gyvenimo harmonija su bitėmis: bitininkystė ir apiterapija

"Api Harmonia" - gal tai TAVO gyvenimo harmonija... su bitėmis?! Atsidarę tikrą avilį, sužinosime api-terapijos paslaptis, degustuosime bičių produktus, aiškinsimės kiekvieno jų gydomąsias savybes. Pažinsime unikalią, per tūkstančius metų nepakitusią Žemės bendruomenę - bičių šeimą. Tavęs lauks ir kūrybinės dirbtuvės, kurių metu gamtos puošmenos ir bičių vaškas virs kai kuo, skleidžiančiu šviesą ir šilumą. Tad ateik ir sužinok, kokia ji - bičių gyvenimo filosofija? Bus įdomu visiems - ir vaikams, ir suaugusiems.

Rugpjūčio 2-12 d.

Gėlių gatvės keramika

Keramikos personalizavimo dirbtuvės - tai atpalaiduojanti, smagi pramoga, nereikalaujanti jokių keramikos žinių ar meninių sugebėjimų. Ant išsirinkto molio gaminio galėsite užsirašyti mėgstamą frazę ar palinkėjimą, nupaišyti piešinį ar tiesiog nuspalvinti jį įvairių spalvų glazūromis. Tai tobula proga pagaminti festivalyje dovaną!
Dekoruotą gaminį mes išdegsime pečiuje ir taip jis taps ilgaamžiu ir funkcionaliu. Gaminius, paruoštus naudojimui, atsiimti galėsite po savaitės iš keleto lokacijų. Visą info suteiksime dirbtuvių metu.

Rugpjūčio 2-4 d.

Artoteka

Pirmuosius aitvarus gamino Tibeto vienuoliai iš bambuko ir šilko ir pirmieji sąmoningu būdu pakilo nuo žemės. Į Japoniją, kurios niekas neįsivaizduoja be aitvarų, kur yra didžiausias aitvarų muziejus, aitvarai atkeliavo tik 7 mūsų amžiuje. Ir puolė japoniukai juos naudoti karo pramonėje. Gamindavo didelius ir keldavo žmones, kad iš aukštai pamatytų priešų pozicijas. Turbūt iš čia ir atkeliavo posakis – aitvarai laimę neša...laimę laimėti karą. Į Europą aitvarai atkeliavo arba 13 arba 16 amžiuje. Visose šalyse aitvarai buvo ir simbolių, ir meno, ir laisvės, ir pasididžiavimo objektais. Šiais laikais aitvarai gali gaminti elektros energiją, tampyti laivus po vandenynus ar net pasiekti saulę.

Užsiėmimo metu gaminsime paprastus, lengvai kylančius į dangų aitvarus. Šis užsiėmimas nereikalauja kruopštumo ir kantrybės, todėl puikiai tinka ir renginiams ir šventėms, kur dalyviai nori linksmo užsiėmimo ir greito rezultato. Aitvarą galima pagražinti savo piešiniais, taip pat užrašyti slapčiausią savo svajonę ar norą. Taip jis taps puikiu Jūsų draugu, o susitikimą vainikuojanti simbolinė aitvarų leidimo ceremonija bus puiki proga pajusti vėjo laisvę! Šis užsiėmimas – kūrybos, gamybos ir ramybės oazė, o paleistas į dangų aitvaras – sugalvoto noro išsipildymas.

Rugpjūčio 3 d.

Asmeninio runų talismano kūrimas

Dirbtuvėse leisimės į pažintį su runų ženklais. Kiekvieno mūsų vardas, užrašytas runomis ima skleisti unikalią vibraciją ir kalbėti apie sielos, gavusios šį vardą prigimtį. Klausysimės, kaip runos atrakina kiekvieno mūsų vardą, ir kursime asmeninius šių ženklų talismanus, sustiprinančius mūsų unikalumą. Ar pasiruošę susipažinti su savimi?

Rugpjūčio 5, 8 d.

Paversk savo namų kūrybos procesą žaidimu

Apie Dianą: esu interjero dizainerė. Noriu supažindinti dirbtuvių dalyvius su namų projektavimo ir priežiūros principais, kurie padeda palaikyti gerą savijautą juose. Žaidime atrasime savo mėgstamas spalvas ir medžiagas – taip nejučiomis pradėsime būsimų namų kūrybą. Apie Živilę: Esu feng shui praktikė ir interjero dizainerė. Puoselėju holistinį požiūrį į erdvės kūrimą. Kuriu erdves, kuriose susitinka estetinis dizainas ir energetinė pusiausvyra. Interjeruose visuomet integruoju natūraliais gamtos dėsniais paremtus feng shui principus. Esu stipri gyvų, kvėpuojančių ir palaikančių erdvių kūrime, kuriose mano klientai gali jaustis sveiki, augti ir klestėti, kurti harmoningus santykius ir jausti įkvėpimą.

Rugpjūčio 6-8 d.

Vidmantė

Vidmantė Startaitė yra jauna menininkė iš Ukmergės, save galinti pristatyti kaip vieną iš geriausių laikino meno ant kūno piešimo meistrių Lietuvoje atstovių. Tai vis labiau populiarėjanti meno šaka, turinti savo tradicijas ir istoriją prasidėjusią prieš kelis tūkstančius metų rytų šalyse, o šiuo metu yra populiari visame pasaulyje. Šiuo metu Vidmantė kuria ir akvarelinius bei akrilinius piešinius „All invited“ ar „Artworks“ prekių ženklams, kurie spausdina jos piešinius ant savo drabužių. Ji yra geometrinių piešinių ir raštų atstovė, dažniausiai jos darbai atsispindi simetrika ir įvairių raštų užpildais, kurie yra persilieja per visą menininkės kūrybą.

„Nors dailė man buvo sritis, kuri buvo visada arti ir sava, aš niekada negalvojau, kad ji mane taip įtrauks. Tačiau tikriausiai taip visada turėjo būti, nes pakako vienos dovanų gautos chna tutelės, kad per 3,5metų sukurčiau save kaip menininkę. Ir aišku, mano augimas vis dar vyksta, bet man ir labai norisi augti. Kūryba mane ir valo ir pildo, ir aš dirbu tokioje meno srityje, kad jis tiesiogiai pildo ir pas mane ateinančius klientus. Esu atstovė meno, kuris yra labai arti žmogaus ir manau, kad menas turi pakylėti. Ir aš akivaizdžiai matau, kai mano henna piešiniai nutūpdami žmonėms ant kūno tai padaro. Šis menas yra magiškas nes jau su pirmomis piešinio linijomis ant odos, gimsta dar didesnė meilė ir susižavėjimas savimi. Didybė kuri yra pas kiekvieną viduje-iškyla. Džiaugiuosi, kad sugebu pakylėti pas mane ateinančius žmonės, pakurstau pamatyti daugiau grožio savyje. Esu dėkinga pasauliui ir Jums kad esu šiame kelyje. Kad padedu žmonėms labiau mylėti save.“

Laikinų tatuiruočių piešimas ranka.

Rugpjūčio 3 d.

Kūrybos kampas 360°

Kūrybos kampas 360° - socialinė iniciatyva, plėtojanti darnaus vartojimo ir antrinio dizaino idėjas, besirūpinanti švaresnės ir sveikesnės aplinkos kūrimu. Vykdome edukacinę veiklą organizuodami kūrybinius renginius ir užsiėmimus. Pagrindinė užsiėmimų tema – antrinis dizainas ir aplinkosauga. Mokomės „prikelti“ daiktus antram gyvenimui, gaminame juos iš antrinių žaliavų, plėtojame darnaus vartojimo kultūrą ir aplinkosaugos idėjas.

Rugpjūčio 2-12 d.

Tušti narvai

Pristatysime savo organizacijos veiklą, šiuo metu vykstančius projektus - mada be kailio, auGalybė, diskutuosime, siūlysime sudalyvauti viktorinoje - tiek mažyliams, tiek suaugusiems. Bus galima įsigyti rūbų, krepšių, kitų daiktų su gyvūnų teisių atributika ir taip paremti mūsų organizacijos veiklą ir projektus, kuriuos vykdome.

Rugpjūčio 2-4 d.

Gydomieji akmenys

.Kristalai – kas tai?
Jie turi išmatuojamą vibraciją, kristalinę struktūrą bei specifinę cheminę sudėtį. Kai būna arti žmogaus kūno, o žmogus priima jo energiją – įvyksta rezonansas, tuomet žmogaus kūnas suvibruoja tuo pačiu dažniu. Ir visa tai atneša labai gražius pojūčius mūsų gyvenime. Ypač naudinga nešioti akmenis dirbantiems su savimi.
O jei dar mes patys gražiai bendrausime su akmenukais ir juos jausime –
sulauksime nuostabių rezultatų.

Rugpjūčio 2-12 d.

Gayatri treasure

Gayatri Treasure - įkvėpta spalvingų kelionių, mistiška bei nuotaikinga parduotuvėlė. Ten galima rasti rankų darbo bei unikalaus dizaino drabužių, šiltų pončų, įvairių aksesuarų su sakralinės geometrijos elementais, akmenimis, yantromis, rankų darbo natūralių smilkalų ir kitų jaukių smulkmenėlių.

Rugpjūčio 2-12 d.

Uranta Mindful iš Mexico

Urantoje mes kuriame drabužius aktyviam gyvenimo būdui. Mes norime, kad jūsų drabužiai būtų patogūs, kūrybingi ir aukštos kokybės; sukurti komfortą, stilių ir funkcionalumą.

Mūsų drabužiai yra skirti žmonėms, kurie švenčia savo gyvenimą per įkvėpimą, kurį suteikia judėjimas. Žmonėms, kurie mėgsta šokti, temptis, prakaituoti, šokinėti ir ploti dėl kiekvieno savo gyvenimo momento.

Rugpjūčio 2-10 d.

Pas Giedrę

Įkūrusi savo parduotuvę “Pas Giedrę” labiausiai trokštu dalintis su Tavimi tuo, ką turiu sukaupusi per daugybę metų darbo ekologiškų prekių sektoriuje. Man rūpi dalykai iš gamtos ir dar, kad būtų gražūs. Ir kad kokybiški – taip ir Tau siūlau pas mane išsirinkti daiktų, kurie bus ilgaamžiai ir džiugins kasdieną. Ir lydės Tave per Tavo nuotykius, nepalikdami pėdsakų.

Rugpjūčio 2-4 d.

Young Living

Young Living (JAV) eteriniai aliejai jau 25 metai gaminami iš augalų, užaugusių ir nuosavose plantacijose, ir laukinėje gamtoje įvairiose pasaulio vietose - nuo Provanso iki Ekvadoro. Jie auga prižiūrimi kokybiškai ir su meile. Juose nėra nei sintetikos, nei dirbtinių skiediklių. „Young Living“ yra įsipareigojusi tiekti tik grynus, veiksmingus produktus, teikiančius transformuojančią autentiškų eterinių aliejų naudą viso pasaulio šeimoms.

Rugpjūčio 2-11 d.

Kvapų namai

Kvapų namai - tai vieta, kurioje galite susipažinti su pačiomis kokybiškiausiomis dabarties pasaulyje natūraliomis ir ekologiškomis kvapiosiomis substancijomis bei kosmetiniais aliejais, taip pat kitomis kūno priežiūros priemonėmis, jas išmėginti ir įsigyti.

Rugpjūčio 9-11 d.

Kule

Nuo senų laikų papuošalai laikomi simboliniais totemais ir priemone kūrybiškai paįvairinti savo aprangą. Žmonės visada mėgo puoštis: vieni - dėl grožio, kiti - pabrėždami savo statusą arba turimus turtus. Aksesuarai yra bet kokio įvaizdžio paskutinis potėpis.

Įkvėpta kelionių aplink mūsų Planetą. Sutikdama daug gražių ir laimingų žmonių visame pasaulyje, nusprendžiau pasidalinti, bent maža Balio salos dalele su Jumis. Jei norime gėrio rytoj, turime pradėti jį kurti šiandiena. Sukūrę jį kitiems, sukursime ir sau.

Su meile, Jūsų kūlē!

Rugpjūčio 2-4 d.

Nefrito kiaušiniai
Gydomoji Tao Meilė - tai daosių meistro Manteko Čijos perduota jogos sistema (seksualinės praktikos, cigunas, meditacijos), kurią įvaldę galite padėti:
sustiprinti savo bendrą ir lyties organų sveikatą;
sutrumpinti ir palengvinti menstruacijas;
išspręsti šlapimo nelaikymo problemą;
patirti orgazmą (jei jo niekada nepatyrėte);
pasiekti daugkartinį ir viso kūno orgazmą;
pasiekti emocinį stabilumą, išsivaduoti nuo depresijos;
ženkliai pagerinti santykius su savo partneriu;
išsilaisvinti nuo PMS;
lengviau įveikti menopauzės laikotarpį;
pajusti gyvybinę energiją, tekančią jūsų kūnu ir išmokti ją "užkonservuoti";
išmokti valdyti ir transformuoti savo seksualinę energiją;
tobulėti dvasiškai.

Rugpjūčio 3-4 d.

Ingile

Tik natūralių audinių ir tik gamtiniais dažais nuspalvinti rūbai ir aksesuarai šiuolaikiniam žmogui.

Rugpjūčio 8-11 d.

Rita Bali suknelės

Gyvenimas yra nuostabus!

Ypatingai dėvint gražias Sukneles! Šios Suknelės yra Stebuklingos! Ir pilnos Balio salos Saulės spindulių! Ateik ir tu Mieloji pamatuoti savo Džiaugsmą!

Yra virs 60 skirtingų modelių suknelių ir timpų, tikrai bus tarp jų tavo išrinktoji

Rugpjūčio 3-12 d.

11:11. Health&Happiness

Prekės sveikesniam ir laimingesniam gyvenimui. Gintaro terapijai skirti meškiukai, čiužiniai, pagalvėlės. Indiško šilko ir rusiškos vilnos skaros

Rugpjūčio 2-10 d.

Rūta Kučinskaitė

Piešiniai

Rugpjūčio 9-11 d.

Afrikos būgnai

Rugpjūčio 7-10 d.

Miško cirkas

Miško cirkas – tai judesio ir džiaugsmo kupina erdvė, kurioje kiekvienas gali patirti savo vidinę pusiausvyrą, rankų miklumą, reakciją, dėmesio sutelkimą bei skaidymą. Miško cirko erdvė būna pilna gyvos muzikos, naujų patirčių bei pažinčių su savimi bei kitais. Kviečiami visi: maži ir dideli.

Rugpjūčio 8-11 d.

Cianotipija

Cianotipijos procesas yra saugus bei atraktyvus įvairaus amžiaus dalyviams. Užsiėmimų metu supažindinama su cianotipijos istorija, panaudojimo galimybėmis. Užsiėmimų nauda:
Kūrybiškai praleisime laiką
Susipažinsime su cianotipijos procesu
Pasigaminsime vienetinių rankų darbo fotografinių atspaudų,
Naudojamos medžiagos: Akvarelinis popierius, medvilniniai audiniai, mediniai bei kiti vandenį įgeriantys ir vandens nebijantys paviršiai. Atvaizdams išgauti galima naudoti viską - smulkūs, didesni buitiniai daiktai, trafaretai, žaislai, negatyvai...

Rugpjūčio 3-10 d.

Neshkis

NESHKIS yra stilingų atšvaitų, laisvalaikio bei sportinių krepšių su integruotais atšvaitais kūrėjai. Nuoširdžiai siekiame, kad matomi taptų visi!

Rugpjūčio 9-11 d.

Samadhi

Samadhi mums ne tik parduotuvė, samadhi yra platforma, kurioje dalinsimes ne tik drabužiais, bet ir idėjomis, dalykais, kurie praturtintina mus visapusiškai, padeda kelti gyvenimo kokybę, tapti sąmoningesniais. Dalinsimės savo patirtimis, kaip vietoj pusėtino gyvenimo, galima gyventi stebuklingą, pilnavertišką ir laimingą gyvenimą.

Rugpjūčio 2-12 d.

Siberian Wellness

Eco

Rugpjūčio 9-11 d.

Gabrielės Nostalgijos dirbtuvės

Nostalijos skveras, jame kiekvienas kūrinys persisunkęs Nostalgija, sentimentais ilgesio nuotaika tvyranti ore. Likučiai metų, prabėgusių dienų - dienų, kurios nepastebimos - kasdienės, kupinos buities poezijos. Savita dvasia, kvapas, sekundė kurią galimą pajusti akimirkoje dažnai buitinėje, kasdieniškoje. Mažos ir reikšmingos detalės, jų kalba. Sustojusi akimirka persisunkusi ilgesiu, tyla, laukimu, palikta subtilia užuomina Reprodukcijos. Atvirlaiškiai. Atvirukai. Mažieji paveiklslėliai.

Rugpjūčio 2-4 d.

Erste

Prisijunkite prie mūsų judėjimo prieš plastiko naudojimą, kartu galime pasiekti, kad ateities kartos turėtų sveikesnę ekosistemą. Stasher yra revoliucinis gaminys pakuočių pramonėje, tai savaime užsisandarinantis, plastiko neturintis maišelis, pagamintas iš platina apdoroto silikono, kuriame galite laikyti bei gaminti maistą.

Rugpjūčio 3-5 d.

Giedrė Banaitė

Mielai kviečiame visus užsukti į mūsų erdvę įsigyti papuošalų iš natūralių akmenų ir kristalų, prancūziškų ekologiškų terapinės klasės eterinių aliejų, hidrolatų ir kremų. Visa mūsų produkcija yra natūrali, kokybiška ir atitinka aukščiausius natūralumo standartus bei jau ne vienerius metus naudojama mūsų, mūsų draugų ir giminių. Norime šiuo gėriu pasidalinti ir su jumis Esame Reiki praktikės ir specialistės, todėl visi mūsų produktai bus pakrauti universalia dieviška Reiki energija ir turės ilgalaikį poveikį ne tik fizinėje plotmėje, bet ir energetiniuose kūnuose. Taip pat yra galimybė įkrauti jūsų išsirinktus papuošalus ir aliejus tokia energija, kokios tuo metu jums reikės labiausiai. Taip pat galėsime kiekvienam atlikti Reiki terapiją su Koshi varpeliais, gongais ir eteriniais aliejais. Iki susitikimo mūsų erdvėje !

Rugpjūčio 2-4 d.

Ininė handmade

Rankų darbo grožybės: piešiniai, mandalos, siūtos knygos, drobiniai maišeliai, dėžutės, eko interjero dekoracijos.

Rugpjūčio 9-11 d.

Laima Džiaugienė

varis, gintaras ir pan

Rugpjūčio 2-11 d.

Siberian Wellness

SIBIRO GAMTOS JĖGA KEIČIA GYVENIMO KOKYBĘ. Natūralūs produktai gaminami iš Sibiro žolelių, atitinkantys tarptautinius GMP, ISO 9001, FDA ir RVASVT (HACCP) standartus

Rugpjūčio 9-11 d.