Wim Hof Method with Laura Hof

Daktarė Laura Hof yra sertifikuota Wim Hof metodo instruktorė ir Laura Hof Alchemijos, holistinės sveikatos iniciatyvos, įkūrėja. Taip pat ji yra viena iš tarptautinės moterų maudynių šaltame vandenyje bendruomenės įkūrėjų, dietologė ir biohakerė. Laura yra kvėpavimo, buvimo šaltyje ir mąstysenos ekspertė. Daugiau informacijos: www.wimhofmethod.com

 

Patirtinės Wim Hof metodo konsultacija

Atiduokite save į patyrusias, sertifikuotos WHM instruktorės rankas ir išmokite 3 pagrindinius Wim Hof metodo principus: kvėpavimo techniką, santykį su šalčiu ir įsipareigojimą. Konsultacijos metu sužinosite, kaip galite panaudoti deguonį ir buvimą šaltyje norėdami optimizuoti kūną ir protą, bei suprasite pagrindinius fiziologinius dėsnius. 

 

Jei neturite jokios ankstesnės patirties su buvimu šaltyje, rekomenduojame keletą dienų prieš konsultaciją, maudymąsi duše užbaigti šaltu vandeniu. Iš pradžių tai gali pasirodyti kiek neįveikiama, tačiau tiesiog pasistenkite atsipalaiduoti, susikoncentruoti į savo kvėpavimą – jį kontroliuokite išlaikydami pastovų kvėpavimo ritmą.

 

Trukmė: 1 val. Kaina: 200 eur.

Į konsultacijas bus galima registruotis atvykus į festivalį Info punkte ar festivalio metu aktyvuotoje festivalio programėlėje.

Festivalio metu Laura Hof surengs mokamas grupines dirbtuves 25 žmonių grupei. Į jas taip pat bus galima registruotis. Dirbtuvių kainą patikslinsime netrukus.