Vytenis Sinkevičius
Vytenis Sinkevičius

Patirtis / ekspertinė sritis: Esu Vytenis Sinkevičius. Jau septinti metai profesionaliai dirbu kaip kinų vaizdinių medicinos terapeutas, atlieku masažus, teikiu Uraninės astrologijos (Hamburgo mokykla) konsultacijas, harmonizuoju namų erdvę feng šui paveikslais, vedu reguliarius Džun Juan čigongo ir tai či praktinius užsiėmimus. Taip pat skaitau paskaitas, vedu įvairius mokymus ir asmenybės ugdymo seminarus. Esu „Astroqigong – sveikas žmogus“ sistemos autorius.

Mano misija festivalyje: Padėti žmonėms išmokti dirbti su savimi, kad jų mintys, žodžiai ir veiksmai būtų vienoje tiesėje.

Mano pokyčio istorija: Kartą boksuodamasis gavau kaklo traumą, vėliau – dar vieną. Įplyšo abiejų pečių raiščiai. Kaklą ir pečius taip skaudėjo, kad negalėjau nei galvos nulaikyti, nei vairuoti, nei arbatos puodelio pakelti. Gydytojai sakė, kad padėti gali tik operacija, tačiau aš to nenorėjau. Gydymas vaistais taip pat nepadėjo. Tuo metu jau buvau susipažinęs su kinų medicina ir filosofija, taigi, nusprendžiau gydytis šiais metodais. Pradėjau lankyti kinų čigongo (Qi-gong) užsiėmimus. Gydžiausi dvejus metus, ir, laimė, traumos neliko nei pėdsakų. Tada ir išgirdau apie vaizdinių mediciną. Įsitraukiau į dvasines praktikas ir išvažiavau į Kiniją pas meistrą Xu Mingtang, mokiausi vaizdinių medicinos, kinų tradicinės medicinos, Tui Na masažo, gilinausi į kinų filosofiją.

Temos:
Įgalink rytą su cigun ir tai či praktika.
Emocinio intelekto ugdymas pasitelkiant tai či, čigongo meditacijas ir kinų vaizdinių mediciną.