Vida Jankūnienė

Vida Jankūnienė – SPA meistrė, kosmetikė, masažo meistriškumo dėstytoja, turinti 13 metų praktinės pedagoginės darbo patirties.Vida yra trijų tarptautinių masažo čiampionatų dalyvė ir prizinių vietų laimėtoja, TV laidos „Grožis ir estetika“  2011m. konkurso laimėtoja. Lektorė Vida Jankūnienė profesionalios patirties nuolatos sėmėsi iš užsienio ir lietuvių masažo meistrų. Šiuo metu yra įkūrusi įmonę MB „Spa pasaulis“, kur atliekamos kūno ir veido SPA procedūros, vyksta moterų pirties vakarai, klasikinio masažo mokymai ir kt. seminarai.

REGISTRACIJA INFO PUNKTE

Kūno chiromasažas 

Švelni ir atpalaiduojanti, tačiau didelį poveikį turinti technika. Kiekvienam klientui, įvertinus jo individualumą ir poreikius, sukuriamas nepakartojamas masažas. Masažo metu visapusiškai veikiami raumenys, sąnariai, kraujagyslių bei nervų sistemos, šalinamas raumenų nuovargis, sąstingis ir suglebimas, pabrinkimai, nelankstumas, skatinamas audinių atsinaujinimas. Kūno Chiromasažas gerina savijautą, malšina skausmus, atpalaiduoja raumenis, gerina kraujotaką ir audinių aprūpinimą deguonimi. 

Kaina ir trukmė 40 eur /1 val.

Veido kobido masažas 

Veido KOBIDO masažas – tai galingas, švelnus veidą atjauninantis gydymas, tradicinės Rytų Azijos medicinos sampratos ir japonų veido masažo technikų derinys. Procedūros metu, stimuliuojant aktyvius sprando, veido ir galvos taškus bei atliekant limfos drenažą, pasiekiamas viso kūno atpalaidavimas, subalansuojama emocijų pusiausvyra, atgaunamos jėgos. Kobido veido masažas yra laikomas vienu veiksmingiausių natūralių metodų, skirtų odos būklei pagerinti ir senėjimo procesui lėtinti. 

Kaina ir trukmė 35 eur / 1 val.

Datos 08.14-19 9.30-13.30 ir 14.30-18.30 

Atsinešti savo rankšluostį

Į konsultacijas bus galima registruotis atvykus į festivalį Info punkte ar festivalio metu aktyvuotoje festivalio programėlėje.