. . . .
TrenkTuras | Masters Of Calm
TrenkTuras
Vyrenijus Andrijauskas

Apie mokytoją:

Mes – didžiausi Baltijos šalyse pėsčiųjų žygių organizatoriai. Savo veiklą pradėję nuo 2015 metų, šiandien jau esame pasiekę rezultatus, kai skaičiuojame beveik 100 tūkst. mūsų renginių dalyvių, o visi kartu jau nužygiavome maždaug 2,5 mln. kilometrų!

Šie skaičiai vis didėja, nes “TrenkTuras” svarbiausi prioritetai – kokybė, atsakomybė ir rūpestis kiekvienu žygeiviu.

Mūsų veikla susideda iš trijų dalių, kurios geriausiai apibrėžia, kas mes esame. Pirmiausia, masiniai žygiai, kurių jau esame suorganizavę daugiau nei 20, o jų pagalba savanorystei įkvėpę beveik 2 tūkst. žmonių. Taip pat Solo žygiai – atsiradę kaip žygiavimo alternatyva tiems, kuriems norisi nepriklausomai mėgautis asmenine žygiavimo patirtimi. Bei privatūs žygiai įmonėms – kuriame skirtingus žygiavimo formatus ir skatiname įmonių darbuotojus aktyviai leisti laisvalaikį kartu ir stiprinti komandiškumą žygiuojant.

Mūsų tikslas – burti aktyvią žygeivių bendruomenę ir skatinti žygiavimo kultūrą ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje bei Lenkijoje. Šiuo metu mes drąsiai galime save vadinti žygių organizavimo profesionalais!

Temos festivalyje:

Žygis su “TrenkTuras”

“TrenkTuras” komandos narės Ugnė ir Eglė drauge kviečia festivalio dalyvius leistis į 12-13 kilometrų žygį po Asvejos regioninį parką specialiai festivaliui sukurtu maršrutu.

Categories