Taber Shadburne

Mano misija festivalyje: Aš mokysiu žmones dvasinių menų tokių kaip radikalus atvirumas, kuris sudaro tikrojo intymumo ir ryšio pagrindą; kalbėsiu apie transformacinius santykius ir sielos seksualumą, kuris suteikia nuostabią erotiškos alchemijos galią; taip pat kalbėsiu apie Sielos Tikslą, kuris jums leis dalintis su pasauliu savo unikaliomis dovanomis ir padės gyventi su aistra ir tikslu; taip pat parodysiu kaip Būti kartu, prisijungiant prie Meilės R/evoliucijos.

Pokytis: Jaučiu didelę garbę, privilegiją ir malonumą padėti žmonėms išvalyti savo praeitį (paliekant senas nuoskaudas ir sukuriant tai, ką aš vadinu „viso kūno atleidimu“), kad būtų sukurtas naujas, giliai intymus ryšys dabartyje. Aš padedu žmonėms kurti įkvepiančias vizijas ateičiai ir išbandyti visiškai naują gyvenimo būdą. Taip pat padedu kurti transformacinius santykius ir sąmoningą bendruomenę.

Užsiėmimai festivalyje: Sielos paskirtis: gyvenimas pagal pašaukimą (5 d.), Transformuojantis intymumas ir dvasingas seksualumas (6 d.), Prisijunk prie meilės r/evoliucijos (7 d.)

Asmeninės konsultacijos: Artimų santykių per viso gyvenimo ciklą konsultavimo sesijos: žmonėms, kurie yra vieniši; tiems, kurie ką tik pradėjo santykius ir nori sukurti su antra puse stiprų ryšį, kuris yra ne tik artimas, bet ir transformuojantis; žmonėms, kurie yra santykiuose, tačiau nori, kad jie būtų gilesni, sukuriant santykių intencijas; bei poroms, kurios skiriasi arba išsituokia.

Trukmė: 60 min.

Kaina: 80 €