. . . .
Swami Suddhabrahmananda | Masters Of Calm
Swami Suddhabrahmananda
Julius Neverauskas

Informacija apie lektorių:

Swami Suddhabrahmananda yra visapusiškai išsilavinęs jogos bei jogos psichologijos mokytojas, savo dvasinį kelią pradėjęs dar šešiasdešimtaisiais, hipių revoliucijos Danijoje metu. Po apsilankymo Indijoje jis atsisakė narkotikų, pradėjo tyrą dvasinį gyvenimą su kasdienėmis meditacijomis ir, priėmęs sannyasi (atsižadėjimą nuo materialių pagundų), tapo vienuoliu. Eidamas dvasiniu keliu jis studijavo pačias įvairiausias dvasines praktikas, sekdamas savo guru Swami Narayanananda. 

Swami į Lietuvą atvyko 1992-aisiais ir pradėjo skleisti žinią apie universalųjį dvasingumą. Šiuo metu jis steigia ašramą Drumuliuose, Kretingos rajone. Daugiau informacijos – https://www.narayan.lt/about-us/

Paskaita:

Naujas, universalusis dvasingumas (EN)

Paskaitos metu Swami dalinsis holistine jogos ir dvasinio gyvenimo filosofija. Sužinosite kasdienio meditavimo, koncentracijos vystymo, Kundalini Shakti (centrinės energijos kūne) bei Brahmacharijos (seksualinės energijos sublimacijos) svarbą. Mokytojas mielai atsakys į visus su dvasingumu susijusius klausimus ir duos naudingų patarimų siekiantiems gyventi dvasingai.